Aktywny Samorząd 2021

Aktywny Samorząd 2021 WÓZKI SKUTERY inwalidzkie elektryczne i oprzyrządowania elektrycznego do wózka ręcznego -  WKRÓTCE -Warunki brzegowe Kierunki działań

Aktywny Samorząd 2020 Warunki brzegowe Kierunki działań

Aktywny Samorząd 2020 SKUTERY inwalidzkie elektryczne i oprzyrządowania elektrycznego do wózka ręcznego -  Zapraszamy do kontaktu w sprawie wniosków na rok 2020r.

Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózki o dużych możliwościach manewrowania, które zapewnione są przez niewielki promień skrętu oraz dzięki zastosowanej w wózku technologii napędu na środkową oś.

Wózki inwalidzkie aktywne

Wózki inwalidzkie aktywne przeznaczone są dla osób prowadzących aktywną rehabilitację. Wózki aktywne służą do przemieszczania się poza domem i w domu oraz w terenie. 

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt do rehabilitacji ruchowej w domu dla osób niepełnosprawnych, po różnego rodzaju kontuzjach i schorzeniach. Znajdziesz tu pionizatory dynamiczne statyczne parapodium foteliki rowery rehabilitacyjne.

Podnośniki rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych

Podnośniki jezdne transportowo kąpielowe to bardzo dobre rozwiązania dla osób niepełnosprawnych ich mieszkań czy placówek, w których przebywają. 

Balkoniki chodziki podporniki

Balkoniki chodziki podporniki kod refundacji NFZ P.123 sprzęt ortopedyczny w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem refundacją z NFZ, PCPR i MCPR MOPS.

Balkoniki chodziki podpórki

orteza aparat hkafo

Balkonik Nurmi Neo

Balkonik tylny Nurmi Neo to rama znajdująca się zawsze za poruszającym się dzieckiem i otwarta w kierunku ruchu – pomaga Twojemu dziecku samodzielnie odkrywać otoczenie.

Czytaj więcej …

Balkonik Malte

Balkonik Malte w standardowej wersji mechanizm podnoszący jest w wersji manualnej i wykorzystuje tłok gazowo – sprężynowy do zmiany pozycji.

Czytaj więcej …

Balkonik 4 kołowy

Balkonik 4 kołowy czterokołowe efektywne wsparcie aby dłużej pozostać mobilnym. Na balkonikach 4 kołowych można polegać każdego dnia, jeśli chodzi o odzyskanie lub utrzymanie mobilności.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Balkonik Ambona

Balkonik Ambona jest przeznaczony do używania przez osoby niepełnosprawne w celu odnowienia i ćwiczenia umiejętności stania oraz chodzenia bez pomocy lub z asystą osób trzecich.

Czytaj więcej …

Balkonik 4 kołowy WZSO

Balkonik 4 kołowy WZSO przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych, ze schorzeniami narządów ruchu. Może być wykorzystywany do samodzielnej nauki chodzenia po przebytej chorobie.

Czytaj więcej …

Balkonik 3 kołowy

Balkonik 3 kołowy pomocniczo rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji składany, łatwy w transporcie.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Balkonik kroczący

Balkonik przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych, ze schorzeniami narządów ruchu. Może być wykorzystywany do samodzielnej nauki chodzenia po przebytej chorobie.

Czytaj więcej …

Balkonik stały

Balkonik pomocniczo-rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji składany, łatwy w transporcie.

Czytaj więcej …

Balkonik 2 kołowy

Balkonik 3 kołowy pomocniczo rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji składany, łatwy w transporcie, wykonany z aluminium.

Czytaj więcej …

Balkoniki chodziki podporniki

Balkoniki chodziki podporniki sprzęt ortopedyczny w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem refundacją z NFZ, PCPR i MCPR MOPS

Potrzebujesz pomocy w wyborze balkonika chodzika? Napisz do nas.

3 + 4 =

Call Now Button
YOUTUBE