Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózki o dużych możliwościach manewrowania, które zapewnione są przez niewielki promień skrętu oraz dzięki zastosowanej w wózku technologii napędu na środkową oś.

Aktywny Samorząd 2021

Aktywny Samorząd 2021 WÓZKI SKUTERY inwalidzkie elektryczne i oprzyrządowania elektrycznego do wózka ręcznego -  WKRÓTCE -Warunki brzegowe Kierunki działań

Wózki inwalidzkie aktywne

Wózki inwalidzkie aktywne przeznaczone są dla osób prowadzących aktywną rehabilitację. Wózki aktywne służą do przemieszczania się poza domem i w domu oraz w terenie. 

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt do rehabilitacji ruchowej w domu dla osób niepełnosprawnych, po różnego rodzaju kontuzjach i schorzeniach. Znajdziesz tu pionizatory dynamiczne statyczne parapodium foteliki rowery rehabilitacyjne.

Podnośniki rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych

Podnośniki jezdne transportowo kąpielowe to bardzo dobre rozwiązania dla osób niepełnosprawnych ich mieszkań czy placówek, w których przebywają. 

Łózka rehabilitacyjne elektryczne

Łózka rehabilitacyjne elektryczne przeznaczone dla osób po udarach i wylewach mózgu jak również chorujących na zespół alzheimera i parkinsona w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem PCPR i MCPR MOPS

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne dla dorosłych i dla dzieci

orteza aparat hkafo

Łózko rehabilitacyjne PB 331 elektryczne

Łózko rehabilitacyjne PB 331 elektryczne Elbur PB 331 przeznaczone jest do rehabilitacji i pielęgnacji pacjentów w ośrodkach i domu.

Czytaj więcej …

Łózko rehabilitacyjne elektryczne PB 337

Łózko rehabilitacyjne PB 337 elektryczne Prometal Elbur leże podzielone jest na 4 segmenty i posiada 2 pojedyncze silniki sterowane indywidualnie.

Czytaj więcej …

Łózko rehabilitacyjne elektryczne PB 526

Łózko rehabilitacyjne elektryczne PB 526 Prometal Elbur charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją leża i podnośnika.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Łózko rehabilitacyjne elektryczne DALI

Łózko rehabilitacyjne elektryczne DALI DALI II economic i DALI II zaprojektowane zostało dla osób niepełnosprawnych wymagających długoterminowej opieki.

Czytaj więcej …

Łózko rehabilitacyjne elektryczne LUNA

Łózko rehabilitacyjne elektryczne LUNA regulacja wysokości leża na pilota lub tylko od strony głowy(pozycja siedząca), regulacja kąta nachylenia oparcia na pilota.

Czytaj więcej …

Łózko rehabilitacyjne elektryczne VARIO

Łózko rehabilitacyjne elektryczne VARIO regulacja wysokości całego leża na pilota, regulacja kąta nachylenia oparcia na pilota, regulacja części udowej podnóżka na pilota.

Czytaj więcej …

Łózka rehabilitacyjne elektryczne

Łózka rehabilitacyjne elektryczne przeznaczone dla osób po udarach i wylewach mózgu jak również chorujących na zespół alzheimera i parkinsona.w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem PCPR i MCPR MOPS

Potrzebujesz pomocy w wyborze łóżek rehabilitacyjnych elektrycznych? Napisz do nas.

14 + 14 =

Call Now Button
YOUTUBE