Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózki o dużych możliwościach manewrowania, które zapewnione są przez niewielki promień skrętu oraz dzięki zastosowanej w wózku technologii napędu na środkową oś.

Aktywny Samorząd 2021

Aktywny Samorząd 2021 WÓZKI SKUTERY inwalidzkie elektryczne i oprzyrządowania elektrycznego do wózka ręcznego -  WKRÓTCE -Warunki brzegowe Kierunki działań

Wózki inwalidzkie aktywne

Wózki inwalidzkie aktywne przeznaczone są dla osób prowadzących aktywną rehabilitację. Wózki aktywne służą do przemieszczania się poza domem i w domu oraz w terenie. 

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt do rehabilitacji ruchowej w domu dla osób niepełnosprawnych, po różnego rodzaju kontuzjach i schorzeniach. Znajdziesz tu pionizatory dynamiczne statyczne parapodium foteliki rowery rehabilitacyjne.

Podnośniki rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych

Podnośniki jezdne transportowo kąpielowe to bardzo dobre rozwiązania dla osób niepełnosprawnych ich mieszkań czy placówek, w których przebywają. 

Materace przeciwodleżynowe

Materace przeciwodleżynowe rurowe zmiennociśnieniowe piankowe pneumatyczne są w całości refundowane przez NFZ oraz dofinansowywane PCPR MOPR MOPS.

Materace przeciwodleżynowe rurowe piankowe pneumatyczne

Materace przeciwodleżynowe kod refundacji NFZ P.117

Materace przeciwodleżynowe Kod refundacji NFZ P.117 piankowe oraz elektryczne z kompresorem. Produkty dostępne w tej kategorii posiadają wszelkie certyfikaty medyczne i sprawdzą się zarówno na łóżkach szpitalnych, jak i w warunkach domowych z refundacją z NFZ oraz dofinansowaniem PCPR i MCPR MOPS.

orteza aparat hkafo

Materac przeciwodleżynowy Dynoflo 8000

Materac przeciwodleżynowy rurowy Dynoflo 8000  to materac pneumatyczny z elektryczną sprężarką stosowany w profilaktyce i leczeniu odleżyn w stopniu 3.

Czytaj więcej …

Materac przeciwodleżynowy Supra 5000

Materac przeciwodleżynowy rurowy Supra 5000 Posiada 17 komór poprzecznych o wysokości 13 cm, stabilny zagłówek i wyłogi zapobiegające zsuwaniu się materaca.

Czytaj więcej …

Materac przeciwodleżynowy Bioflote 5000

Materac przeciwodleżynowy rurowy Bioflote 5000 to zmiennociśnieniowy materac elektryczny komorowy stosowany w profilaktyce i leczeniu odleżyn. 17 komór rur poliuretanu.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Materac przeciwodleżynowy Bioflote 2000

Materac przeciwodleżynowy Bioflote 2000 Materac zmiennociśnieniowy BIOFLOTE 2000 zbudowany jest z wielu komór które są automatycznie i naprzemiennie wypełniane powietrzem ze sprężarki.

Czytaj więcej …

Materac przeciwodleżynowy Gofer

Materac przeciwodleżynowy Gofer Materac przeciwodleżynowy to zestaw kostek, które dopasowują się do uciskającej je części ciała.

Czytaj więcej …

Materac przeciwodleżynowy Biogard TMS 300

Materac przeciwodleżynowy Biogard TMS 300 Materac przeciwodleżynowy piankowy, dwuwarstwowa budowa materaca z pianki o gęstości 25 kg/m3.

Czytaj więcej …

Materace przeciwodleżynowe

Materace przeciwodleżynowe piankowe oraz elektryczne z kompresorem. Produkty dostępne w tej kategorii posiadają wszelkie certyfikaty medyczne i sprawdzą się zarówno na łóżkach szpitalnych, jak i w warunkach domowych. Materace w atrakcyjnych cenach z refundacją NFZ oraz dofinansowaniem PCPR i MCPR MOPS

Potrzebujesz pomocy w wyborze materaca przeciwodleżynowego? Napisz do nas.

2 + 1 =

Call Now Button
YOUTUBE