Aktywny Samorząd 2020 Warunki brzegowe Kierunki działań

Aktywny Samorząd 2019 SKUTERY inwalidzkie elektryczne i oprzyrządowania elektrycznego do wózka ręcznego -  Zapraszamy do kontaktu w sprawie wniosków na rok 2019.

Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózek o dużych możliwościach manewrowania, które zapewnione są przez niewielki promień skrętu oraz dzięki zastosowanej w wózku technologii napędu na środkową oś.

Wózki inwalidzkie aktywne

Wózki inwalidzkie aktywne przeznaczone są dla osób prowadzących aktywną rehabilitację. Wózki aktywne służą do przemieszczania się poza domem i w domu oraz w terenie. 

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt do rehabilitacji ruchowej w domu dla osób niepełnosprawnych, po różnego rodzaju kontuzjach i schorzeniach. Znajdziesz tu pionizatory dynamiczne statyczne parapodium foteliki rowery rehabilitacyjne.

Podnośniki rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych

Podnośniki jezdne transportowo kąpielowe to bardzo dobre rozwiązania dla osób niepełnosprawnych ich mieszkań czy placówek, w których przebywają. 

Podnośniki rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych

Grupa MazaMed oferuje Podnośniki transportowe rehabilitacyjne w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem z NFZ, PCPR i MCPR. Widziałeś odpowiedni podnośnik a nie ma go na naszej stronie – nie szkodzi napisz do nas a my go zamówimy.

Podnośniki transportowe rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych

Podnośniki jezdne transportowe dla niepełnosprawnych

Podnośniki jezdne transportowo kąpielowe to bardzo dobre rozwiązania do przystosowanych dla osób niepełnosprawnych ich mieszkań czy placówek. Dofinansowanie PCPR MOPS MOPR na zakup podnośnika transportowego.

Podnośniki transportowe dla niepełnosprawnych

Podnośniki transportowe rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych do transferu przenoszenia z wózka lub łóżka. Ułatwienie i odciążenie dla opiekuna.

orteza aparat hkafo

Podnośnik transportowo kąpielowy Eagle 620

Podnośnik transportowo kąpielowy rehabilitacyjny Vermeiren Eagle 620 i 625 dla pacjentów o wadze do 150 do 175 kg Podnośniki wyposażone w wysokiej jakości siłowniki LINAK.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Podnośnik transportowo kąpielowy Sunrise Sunlift

Podnośnik transportowo kąpielowy rehabilitacyjny Sunrise-Medical Sunlift Linia podnośników 4 modeleMICRO, MINI, MIDI i MAJOR. Wszystkie modele cechuje wytrzymałość od 13 do 175kg.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Podnośnik transportowo kąpielowy MEVA

Podnośnik transportowo kąpielowy rehabilitacyjny 130-150 kg z komfortowym siedziskiem, aby ułatwiać przenoszenie osób niepełnosprawnych na łóżko, wózek oraz do wanny.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Podnośnik transportowo kąpielowy MEVA MINI

Podnośnik transportowo kąpielowy rehabilitacyjny Meva Mini cechuje się niewielkimi gabarytami, dzięki czemu mieści się nawet w wąskich korytarzach i małych łazienkach. Obciążenie do 130 kilogramów.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Podnośnik transportowo kąpielowy MEVA DUO

Podnośnik transportowo kąpielowy rehabilitacyjny Meva DUO wyposażone w dwa standardowe ramiona (transportowe i samochodowe), do 120kg. podnoszenie pacjentów z łóżka, wanny w  samochodu.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Podnośnik transportowo kąpielowy MEVA Titan

Podnośnik transportowo kąpielowy rehabilitacyjny Meva Titan o zwiększonym udźwigu 170 kg. Jego dużą zaletą jest wyjątkowo prosta obsługa przy pomocy pilota na elastycznym kablu.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Podnośnik transportowo kąpielowy MEVA for Girl

Podnośnik transportowo kąpielowy rehabilitacyjny Meva for Girl wersja podnośnika przeznaczona dla najmłodszych. Jego głównym atutem jest mały rozmiar i duży udźwig aż do 130kg.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Podnośnik transportowo kąpielowy MEVA Lifter

Podnośnik transportowy rehabilitacyjny ścienny Meva Lifter wyróżnia się wyjątkowo małymi gabarytami. Można go zamontować również w niedużym mieszkaniu czy łazience, do 130kg.

Czytaj więcej …

Podnośniki transportowe rehabilitacyjne

Podnośniki transportowe rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych do transferu przenoszenia z wózka lub łóżka. Ułatwienie i odciążenie dla opiekuna. Grupa MazaMed oferuje Podnośniki transportowe rehabilitacyjne w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem z NFZ, PCPR i MCPR. Widziałeś odpowiedni podnośnik a nie ma go na naszej stronie – nie szkodzi napisz do nas a my go zamówimy.

Potrzebujesz pomocy w wyborze podnośnika rehabilitacyjnego transportowego? Napisz do nas.

10 + 3 =

Call Now Button
YOUTUBE