Aktywny Samorząd 2021

Aktywny Samorząd 2021 WÓZKI SKUTERY inwalidzkie elektryczne i oprzyrządowania elektrycznego do wózka ręcznego -  WKRÓTCE -Warunki brzegowe Kierunki działań

Aktywny Samorząd 2020 Warunki brzegowe Kierunki działań

Aktywny Samorząd 2020 SKUTERY inwalidzkie elektryczne i oprzyrządowania elektrycznego do wózka ręcznego -  Zapraszamy do kontaktu w sprawie wniosków na rok 2020r.

Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózki o dużych możliwościach manewrowania, które zapewnione są przez niewielki promień skrętu oraz dzięki zastosowanej w wózku technologii napędu na środkową oś.

Wózki inwalidzkie aktywne

Wózki inwalidzkie aktywne przeznaczone są dla osób prowadzących aktywną rehabilitację. Wózki aktywne służą do przemieszczania się poza domem i w domu oraz w terenie. 

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt do rehabilitacji ruchowej w domu dla osób niepełnosprawnych, po różnego rodzaju kontuzjach i schorzeniach. Znajdziesz tu pionizatory dynamiczne statyczne parapodium foteliki rowery rehabilitacyjne.

Podnośniki rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych

Podnośniki jezdne transportowo kąpielowe to bardzo dobre rozwiązania dla osób niepełnosprawnych ich mieszkań czy placówek, w których przebywają. 

Podnośniki wannowe dla osób niepełnosprawnych

Podnośniki wannowe dla osób niepełnosprawnych transportowe – kąpielowe. Przeznaczony do transportu osób niepełnosprawnych do wanny w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem PCPR i MCPR MOPS

Podnośniki wannowe dla niepełnosprawnych

orteza aparat hkafo

Podnośnik wannowy Capri

Podnośnik wannowy Capri dla osób niepełnosprawnych i seniorów. Uniwersalny podnośnik wannowy pasujący do każdego rodzaju wanny. Umożliwia komfortową i relaksującą kąpiel.

Czytaj więcej …

 

Podnośnik wannowy Relaxon

Podnośnik wannowy Relaxon Uniwersalny podnośnik wannowy pasujący do każdego rodzaju wanny. Umożliwia komfortową i relaksującą kąpiel osobom, które nie są w stanie samodzielnie wejść do wanny.

Czytaj więcej …

 

Podnośnik wannowy Patterman Bathlift.

Podnośnik wannowy Patterman Bathlift ułatwia korzystanie z wanny osobom starszym, niepełnosprawnym,  płynny ruch w górę i w dół, bez wstrząsów i szarpnięć.

Czytaj więcej …

 

Podnośniki wannowe dla osób niepełnosprawnych

Podnośniki wannowe transportowe – kąpielowe. Przeznaczony do transportu osób niepełnosprawnych do wanny w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem PCPR i MCPR MOPS

Potrzebujesz pomocy w wyborze podnośnika wannowego? Napisz do nas.

11 + 8 =

Call Now Button
YOUTUBE