Aktywny Samorząd 2019 Warunki brzegowe Kierunki działań

Aktywny Samorząd 2019 SKUTERY inwalidzkie elektryczne i oprzyrządowania elektrycznego do wózka ręcznego -  Zapraszamy do kontaktu w sprawie wniosków na rok 2019.

Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózek o dużych możliwościach manewrowania, które zapewnione są przez niewielki promień skrętu oraz dzięki zastosowanej w wózku technologii napędu na środkową oś.

Wózki inwalidzkie aktywne

Wózki inwalidzkie aktywne przeznaczone są dla osób prowadzących aktywną rehabilitację. Wózki aktywne służą do przemieszczania się poza domem i w domu oraz w terenie. 

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt do rehabilitacji ruchowej w domu dla osób niepełnosprawnych, po różnego rodzaju kontuzjach i schorzeniach. Znajdziesz tu pionizatory dynamiczne statyczne parapodium foteliki rowery rehabilitacyjne.

Podnośniki rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych

Podnośniki jezdne transportowo kąpielowe to bardzo dobre rozwiązania dla osób niepełnosprawnych ich mieszkań czy placówek, w których przebywają. 

Poduszki przeciwodleżynowe

Poduszki przeciwodleżynowe używane są przez osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich. Poduszki przeciwodleżynowe dzielą się na pneumatyczne, żelowe i poduszki z gąbki.  Poduszka przeciwodleżynowa do wózka inwalidzkiego kod refundacji NFZ P.116

Poduszki przeciwodleżynowe do wózków inwalidzkich

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna kod refundacji NFZ P.116.
Kod w słowniku NFZ kod wg rozporządzenia MZ Nazwa wyrobu medycznego wydawanego na zlecenie Limit finansowania NFZ [zł] % refundacji NFZ
P.116
P.116
Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna
500 zł
70%

Poduszka przeciwodleżynowa
 

Sprzęt przeciwodleżynowy w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem PCPR i MCPR MOPS i refundacją z NFZ. poduszki przeciwodleżynowe dla osób siedzących na wózku inwalidzkim niwelujące ryzyko powstania odleżyn.

orteza aparat hkafo

Poduszka przeciwodleżynowa COMFY

Poduszka przeciwodleżynowa COMFY zapobiega powstawaniu podrażnień i otarć skóry spowodowanych długotrwałą pozycja siedzącą, zapewnia odciążenie kręgosłupa.

Czytaj więcej …

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Hybrid Elite

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Hybrid Elite możliwości ustawienia i stabilizacji miednicy, ROHO® gwarantuje równomierny rozkład nacisku na ciało pacjenta zapewniając maksymalną ochronę.

Czytaj więcej …

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Quadtro Select

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Quadtro Select wysoki poziom stabilizacji,  pozwala na kontrolę oraz minimalizowanie przemieszczania się ciała użytkownika na boki, do przodu i do tyłu.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Contour Select

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Contour Select stabilizacja ciała oraz ochrona skóry. Kształt, odzwierciedlający kontury ciała i  zawór ISOFLO do regulowania ilości powietrza w komorach.

Czytaj więcej …

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Nexus Spirit

Łączy w sobie możliwość stabilizowania oraz właściwości terapeutyczne dzięki piance wiernie odzwierciedlającej kształt ciała użytkownika. Pneumatyczna wkładka umożliwia ochronę kości.

Czytaj więcej …

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Harmony

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Harmony dobrze rozwiązuje problem stabilizacji na wózku inwalidzkim. Składa się z bardzo lekkiej i komfortowej wkładki pneumatyczne.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Mosaic

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Mosaic wykorzystując technologię przepływu powietrza między komorami, poduszka ta jest  wygodna, efektywnie rozkłada nacisk.

Czytaj więcej …

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Poduszki Roho dla osób aktywnych o średnim zagrożeniu odleżynami. Pozwalają skutecznie zapobiegać ich powstaniu.

Czytaj więcej …

Poduszka przeciwodleżynowa JAY J3

Poduszka przeciwodleżynowa JAY J3 komfort i stabilne siedzenie. dostępna w wielu rozmiarach: od 30 x 30 do 60 x 60 cm. Poduszka jest dopasowana do wózka.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Poduszka przeciwodleżynowa JAY LITE

Poduszka przeciwodleżynowa JAY LITE została zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych materiałów, metod profilowania i badań klinicznych. Idealna poduszka dla aktywnych.

Czytaj więcej …

 

Poduszka przeciwodleżynowa JAY® Easy Visco

Poduszka przeciwodleżynowa JAY® Easy Visco wysokiej klasy wygoda i utrzymywanie postawy z łagodnym rozłożeniem nacisku. Lekka, wstępnie formowana pianka podparcie środkowej i bocznej części ud

Czytaj więcej …

 

Oparcie do wózka JAY

Oparcie do wózka inwalidzkiego JAY Zapewnienie komfortu podparcia optymalnym ustawieniu anatomicznym. Poprawa rozkładu nacisku w celu zachowania ochrony skóry.

Czytaj więcej …

Poduszki przeciwodleżynowe

Poduszki przeciwodleżynowe używane są przez osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich. Poduszki przeciwodleżynowe dzielą się na pneumatyczne, żelowe i poduszki z gąbki. Poduszki pneumatyczne przeciwodleżynowe, poduszki przeciwodleżynowe dla osób siedzących na wózku inwalidzkim, poduszki przeciwodleżynowe pod pośladki niwelujące ryzyko powstania odleżyn. Poduszka przeciwodleżynowa ma za zadanie niwelować możliwość powstania odleżyn a nie zapobiegać ich powstawaniu. Poduszka antyodleżynowa jest stosowana jako poduszka codziennego użytkowania do wózka inwalidzkiego.

Sprzęt przeciwodleżynowy w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem PCPR i MCPR i refundacją z NFZ

Potrzebujesz pomocy w wyborze poduszki przeciwodleżynowej? Napisz do nas.

5 + 8 =

Call Now Button
YOUTUBE