Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózki o dużych możliwościach manewrowania, które zapewnione są przez niewielki promień skrętu oraz dzięki zastosowanej w wózku technologii napędu na środkową oś.

Aktywny Samorząd 2021

Aktywny Samorząd 2021 WÓZKI SKUTERY inwalidzkie elektryczne i oprzyrządowania elektrycznego do wózka ręcznego -  WKRÓTCE -Warunki brzegowe Kierunki działań

Wózki inwalidzkie aktywne

Wózki inwalidzkie aktywne przeznaczone są dla osób prowadzących aktywną rehabilitację. Wózki aktywne służą do przemieszczania się poza domem i w domu oraz w terenie. 

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt do rehabilitacji ruchowej w domu dla osób niepełnosprawnych, po różnego rodzaju kontuzjach i schorzeniach. Znajdziesz tu pionizatory dynamiczne statyczne parapodium foteliki rowery rehabilitacyjne.

Podnośniki rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych

Podnośniki jezdne transportowo kąpielowe to bardzo dobre rozwiązania dla osób niepełnosprawnych ich mieszkań czy placówek, w których przebywają. 

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych, po różnego rodzaju kontuzjach i schorzeniach. Grupa MazaMed oferuje sprzęt rehabilitacyjny w atrakcyjnych cenach z refundacją dofinansowaniem MOPS PCPR i MCPR

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt do rehabilitacji domowej

Sprzęt do rehabilitacji ruchowej w domu dla osób niepełnosprawnych, po różnego rodzaju kontuzjach i schorzeniach. Grupa MazaMed oferuje sprzęt rehabilitacyjny w atrakcyjnych cenach z refundacją NFZ dofinansowaniem MOPS PCPR i MCPR

Pionizatory stoły pionizacyjne

Pionizatory i stoły do pionizacji to urządzenia służące do uzyskiwania i utrzymywania pozycji pionowej przez osoby niepełnosprawne. Dofinansowanie PCPR refundacja NFZ.

Czytaj więcej …

Schodołazy rampy

Schodołazy i rampy podjazdowe. Sprzęt ułatwiający pokonywanie barier architektonicznych. Dofinansowanie PCPR MOPR MOPS.

Czytaj więcej …

Podnośniki transportowe

Podnośniki transportowe i rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych ułatwiają transport z wózka osoby niepełnosprawnej. Dofinansowanie PCPR i refundowane przez NFZ.

Czytaj więcej …

Foteliki rehabilitacyjne

Foteliki rehabilitacyjne dla dzieci niepełnosprawnych. Foteliki dobieramy indywidualnie do potrzeb. Dofinansowanie PCPR refundowane przez NFZ.

Czytaj więcej …

Rowery rehabilitacyjne

Rowery rehabilitacyjne trójkołowe manualne trzykołowe także elektryczne dla dorosłych i dla dzieci. Dofinansowanie PCPR MOPR MOPS.

Czytaj więcej …

Łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne dla dorosłych i dla dzieci. Łóżka ułatwiają opiekę nad osobą leżącą dofinansowanie PCPR MOPR MOPS.

Czytaj więcej …

Poduszki przeciwodleżynowe

Poduszki przeciwodleżynowe pneumatyczne piankowe żelowe.Zapobiegają powstawaniu odleżyn u osób siedzących na wózku inwalidzkim. Refundacja NFZ dofinansowanie PCPR.

Czytaj więcej …

Systemy oparć ortopedycznych do wózków

Systemy oparć ortopedycznych do wózków zapewniają wygodne oparcie korekcję skolioz skrzywień pleców, poprawiając kontrolę postawy. Podnoszą komfort siedzenia zapewniając prawidłową postawę i stabilizację.

Czytaj więcej …

Balkoniki chodziki

Balkoniki chodziki podpórki są w całości refundowane przez NFZ i dofinansowywane z PCPR. Ułatwienie dla osób mających problemy z poruszaniem.

Czytaj więcej …

Podnośniki wannowe

Podnośniki wannowe kąpielowe służą do przetransportowania osoby niepełnosprawnej do wanny. dofinansowanie PCPR.

Czytaj więcej …

Materace przeciwodleżynowe

Materace przeciwodleżynowe rurowe piankowe pneumatyczne są w całości refundowane przez NFZ oraz dofinansowywane PCPR MOPR MOPS.

Czytaj więcej …

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych, po różnego rodzaju kontuzjach i schorzeniach. Grupa MazaMed oferuje sprzęt rehabilitacyjny w atrakcyjnych cenach z refundacją NFZ dofinansowaniem MOPS PCPR i MCPR

Pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny oraz finansowanie. Napisz do nas.

3 + 2 =

Call Now Button
YOUTUBE