Aktywny Samorząd 2019 Warunki brzegowe Kierunki działań

Aktywny Samorząd 2019 SKUTERY inwalidzkie elektryczne i oprzyrządowania elektrycznego do wózka ręcznego -  Zapraszamy do kontaktu w sprawie wniosków na rok 2019.

Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózek o dużych możliwościach manewrowania, które zapewnione są przez niewielki promień skrętu oraz dzięki zastosowanej w wózku technologii napędu na środkową oś.

Wózki inwalidzkie aktywne

Wózki inwalidzkie aktywne przeznaczone są dla osób prowadzących aktywną rehabilitację. Wózki aktywne służą do przemieszczania się poza domem i w domu oraz w terenie. 

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt do rehabilitacji ruchowej w domu dla osób niepełnosprawnych, po różnego rodzaju kontuzjach i schorzeniach. Znajdziesz tu pionizatory dynamiczne statyczne parapodium foteliki rowery rehabilitacyjne.

Podnośniki rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych

Podnośniki jezdne transportowo kąpielowe to bardzo dobre rozwiązania dla osób niepełnosprawnych ich mieszkań czy placówek, w których przebywają. 

Systemy oparć ortopedycznych

Oparcie JAY3 Orteza TARTA Oparcia Ottobock Linia Baxx Siedzisko profilowane do wózka Special Tomato, Oparcia Verilite, Oparcie próżniowe Stabilo. Oferują najszerszy wybór rozmiarów, kształtów i opcji dla użytkowników o umiarkowanych i wysokich wymogach w zakresie utrzymywania postawy, szukających oparcia precyzyjnie dostosowanego do ich potrzeb.

Systemy oparć ortopedycznych

Oparcie do wózka inwalidzkiego JAY3

Niezwykle wszechstronny system wyrównania kręgosłupa antropometrycznie zaprojektowane oparcia J3 dostępne są w szerokościach z zakresu 31-51 cm, czterech wysokościach i czterech poziomach podparcia.

Czytaj więcej …

Orteza tułowia dla osób siedzących w wózku TARTA

Oortezę oparcie TARTA ® można modelować kształt i dopasowywać do indywidualnych potrzeb użytkownika można wybrać pomiędzy czterema podstawowymi rozmiarami S, M, L, XL. i pomiędzy wersjami

Czytaj więcej …

Oparcia do wózka Ottobock Linia Baxx

Oparcia do wózka inwalidzkiego Ottobock Linia Baxx oferuje zdrowe i komfortowe siedzenie. Zapewnia w szczególności wsparcie boczne i tylne tułowia. Ergonomiczny kształt skorupy zapewnia stabilizację.

Czytaj więcej …

Siedzisko profilowane do wózka Special Tomato

Siedzisko profilowane do wózka Special Tomato w 3 rozmiarach. Siedziska można zamontować do wózków Joggera i EIO oraz innych wózków inwalidzkich a także krzeseł i specjalnych podstaw.

Czytaj więcej …

Oparcie do wózka inwalidzkiego Verilite

Oparcie VerilitOparcie do wózka inwalidzkiego Verilite Oparcia można łatwo zamontować i wyjąć jedną ręką. Zapewnia zakres podparcia i stabilizacją, kąt nachylenia siedziska i oparcia.

Czytaj więcej …

Oparcie próżniowe Stabilo

Oparcie próżniowe Stabilo jest nowoczesnym produktem powstałym z myślą o wszystkich osobach z niepełnosprawnością potrzebujących szczególnego ustabilizowania pozycji na wózku i nie tylko.

Czytaj więcej …

Systemy oparć ortopedycznych

Oparcie JAY3 Orteza TARTA Oparcia Ottobock Linia Baxx Siedzisko profilowane do wózka Special Tomato, Oparcia Verilite, Oparcie próżniowe Stabilo

Potrzebujesz pomocy w wyborze systemu oparć ortopedycznych? Napisz do nas.

1 + 8 =

Call Now Button
YOUTUBE