Aktywny Samorząd 2022

  • WÓZKI INWALIDZKIE ELEKTRYCZNE SKUTERY INWALIDZKIE ELEKTRYCZNE | PRZYSTAWKI ELEKTRYCZNE DO WÓZKÓW INWALIDZKICH
  • OPRZYRZĄDOWANIE  ELEKTRYCZNE DO  WÓZKA INWALIDZKIEGO  RĘCZNEGO   Wypełnij formularz na Aktywny Samorząd

Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózki o dużych możliwościach manewrowania, które zapewnione są przez niewielki promień skrętu oraz dzięki zastosowanej w wózku technologii napędu na środkową oś.

Podnośniki transportowe

Podnośniki transportowe rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych do transferu przenoszenia do samochodu z wózka lub łóżka. Ułatwienie i odciążenie dla opiekuna.

Foteliki rehabilitacyjne samochodowe terapeutyczne krzesła dla dzieci

W ofercie Grupy MazaMed prezentujemy bardzo szeroką gamę sprzętu rehabilitacyjnego fotelików rehabilitacyjnych dla dzieci z funkcjami pionizacji w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem z NFZ, PCPR i MCPR.

Foteliki rehabilitacyjne dla dzieci niepełnosprawnych

Foteliki rehabilitacyjne dla dzieci kod refundacji NFZ P.132.01

Foteliki rehabilitacyjne dla dzieci niepełnosprawnych kod refundacji NFZ P.132.01. Foteliki rehabilitacyjne dla dzieci w interesujących formach wzorach w postaciach zwierząt. Urządzenia stanowią nowoczesne i kompleksowe rozwiązania niezbędne do przeprowadzania ćwiczeń z niepełnosprawnymi dziećmi. Dostępne modele służą m.in. do pionizacji postawy oraz przeprowadzania lekkich ćwiczeń. W tego typu urządzeniu dziecko może przebywać w odpowiedniej dla siebie pozycji siedzącej lub stojącej. Ułatwia to wykonanie niezbędnych badań oraz właściwe określenie stanu zdrowia małych pacjentów.

Dofinansowanie PCPR foteliki rehabilitacyjne dla dzieci

Foteliki rehabilitacyjne dla dzieci niepełnosprawnych funkcjonalny, siedzisko anatomiczne, fotelik samochodowy, krzesło terapeutyczne, fotelik terapeutyczny   możesz otrzymać dofinansowanie PCPR MOPR MOPS. Zadzwoń do nas a udzielimy wszystkich niezbędnych wskazówek.

Aktywny Samorząd dofinansowanie na foteliki rehabilitacyjne dla dzieci

AKTYWNY SAMORZĄD to program w którym formy wsparcia przewidziane w programie dotyczą likwidacji barier ograniczających społeczne i zawodowe funkcjonowanie osób niepełnosprawnych.

Dotyczy on dofinansowania między innymi zakupu i montażu oprzyrządowania do posiadanego samochodu między innym specjalistycznych fotelików samochodowych. 

Na likwidację bariery transportowej można uzyskać dofinansowanie 5000 zł przy wkładzie własnym 15 %.

Wnioski dotyczące obszaru A zadanie 1 (montaż i zakup oprzyrządowania do posiadanego samochodu) składać można od marca do 30.08.2018 za naszym pośrednictwem.

Jeżeli chcesz uzyskać szczegółowych informacji odnośnie zakupu i montażu oprzyrządowania do posiadanego samochodu (specjalne foteliki samochodowe, pasy i inne oprzyrządowanie) zadzwoń do nas lub napisz.

orteza aparat hkafo

Fotelik rehabilitacyjny Wielbłąd

Fotelik rehabilitacyjny dla dzieci Wielbłąd zastosowanie drewna, kolorowej tapicerki, żywych kolorów sprawia, że dzieci przyjmują fotelik rehabilitacyjny jak zabawkę.

Czytaj więcej …

Fotelik rehabilitacyjny Zebra

Fotelik rehabilitacyjny dla dzieci Zebra dzięki swojej prostocie fotelik rehabilitacyjny „ZEBRA” jest urządzeniem cennym w rehabilitacji dzieci w warunkach domowych.

Czytaj więcej …

Fotelik rehabilitacyjny Foka

Fotelik rehabilitacyjny dla dzieci Foka został zaprojektowany z myślą o dzieciach ze schorzeniami uniemożliwiającymi samodzielne siedzenie.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Fotelik rehabilitacyjny Miś

Fotelik rehabilitacyjny dla dzieci Miś  jest przeznaczony do czynnej rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych. Sprawia, że dzieci szybciej poznają otaczający ich świat.

Czytaj więcej …

Fotelik rehabilitacyjny Reha Kit

Fotelik rehabilitacyjny Reha Kit specjalistyczny fotelik samochodowy dla dzieci wymagających dodatkowej opieki. Dopasowuje się do potrzeb dziecka, zapewnia komfort podróżowania.

Czytaj więcej …

Fotelik rehabilitacyjny Madita

Fotelik rehabilitacyjny dla dzieci Madita jest to profesjonalne terapeutyczne krzesło, które rośnie wraz z dzieckiem o bardzo przemyślanej konstrukcji.  Madita jest niezastąpiony przy wstępnej pionizacji.

Czytaj więcej …

Krzesło terapeutyczne Madita MAXI 120kg.

Krzesło terapeutyczne Madita MAXI dla pacjentów do 120kg. dopasowuje się do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Funkcja pochylania siedziska jest włączana za pomocą nożnego pedała.

Czytaj więcej …

Wkładka korygująca do wózka

Wkładka korygująca do wózka Instalacja na krzesłach, na podstawach podłogowych oraz możliwość instalacji na wózkach dziecięcych specjalnych EIO i JOGGER

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Fotelik samochodowy huśtawka

Fotelik samochodowy huśtawka dla dzieci STABILO MULTISEAT kompleksowe siedzisko stabilizujące plecy i głowę sprawdza się na krześle, fotelu, samochodzie oraz jako huśtawka.

Czytaj więcej …

 

Foteliki rehabilitacyjne samochodowe terapeutyczne krzesła dla dzieci

W ofercie Grupy MazaMed prezentujemy bardzo szeroką gamę sprzętu rehabilitacyjnego fotelików rehabilitacyjnych dla dzieci w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem z NFZ, PCPR i MCPR.

Potrzebujesz pomocy w wyborze fotelika rehabilitacyjnego? Napisz do nas.

13 + 12 =

YOUTUBE