Podnośniki sufitowe dla niepełnosprawnych

Podnośniki sufitowe dla niepełnosprawnych Łatwe i wygodne przenoszenie pacjenta sterowane pilotem. Komfortowy w użyciu. Różne gabaryty i maksymalny udźwig. Zwiększona mobilność pacjenta leżacego ułatwienie dla opiekuna.

Podnośniki sufitowe dla niepełnosprawnych

Podnośniki sufitowe są niezastąpionym urządzeniem wspierającym osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunów w codziennym funkcjonowaniu. Usprawniają czynności przenoszenia i podnoszenia chorego, zapewniając mu komfort, bezpieczeństwo i poczucie godności, a także odciążają opiekuna. Montujemy je na szynach ściennych oraz prowadnicach sufitowych, co powoduje że możemy dopasować je do niemal wszystkich potrzeb pacjenta i wymagań architektonicznych. Dzięki wysokiej wytrzymałości i udźwigowi do 275 kg podnośniki sufitowe umożliwiają bezpieczne transportowanie również osób borykających się z nadwagą.

Podnośniki sufitowe dla niepełnosprawnych

Dla kogo są podnośniki sufitowe?

Podnośniki sufitowe LUNA i LUNA Mover rekomendujemy wszystkim pacjentom, którzy są częściowo bądź całkowicie unieruchomieni czy też poruszają się na wózku inwalidzkim. Zalecamy je osobom po amputacji kończyn bądź z ich deformacjami, a także z dolegliwościami wywołującymi sztywność i uszkodzenia stawów. Sprawdzą się u pacjentów w każdym przedziale wiekowym co sprawia, że LUNA to bez wątpienia najlepszy wybór do użytku domowego, dla zakładów opiekuńczych czy szpitali, sanatoriów i ośrodków rehabilitacyjnych.

Jakie są najważniejsze zalety podnośników sufitowych?

Z całą pewnością największą zaletą podnośnika sufitowego LUNA jest odciążenie codziennej pracy opiekuna osoby niepełnosprawnej. Opatentowane haki na podwieszkach pozwalają na ich prosty i bezpieczny sposób mocowania. W rezultacie osoba z niepełnosprawnością, która posiada sprawne kończyny górne, jest w stanie nawet sama z podnośnika LUNA korzystać i przemieszczać się z łóżka na wózek czy też do innego pomieszczenia. Jest urządzeniem, które doskonale sprawdza się w pionizacji i rehabilitacji chodu, w konsekwencji pozwala na lepszą organizację dnia oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Sterowanie pilotem, ręczny system awaryjnego opuszczania, ochrona przed zachlapaniem na poziomie IPX4 to atuty które wyróżniają LUNĘ wśród podobnych urządzeń dostępnych na rynku, umożliwiając bezpieczne korzystanie w łazienkach i pokojach kąpielowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Call Now Button