Foteliki rehabilitacyjne dla dzieci

Foteliki rehabilitacyjne dla dzieci niepełnosprawnych. Foteliki dobieramy indywidualnie do potrzeb. Dofinansowanie PCPR refundowane przez NFZ.

Foteliki rehabilitacyjne samochodowe terapeutyczne krzesła dla dzieci niepełnosprawnych

W ofercie Grupy MazaMed prezentujemy bardzo szeroką gamę sprzętu rehabilitacyjnego fotelików krzeseł rehabilitacyjnych dla dzieci z funkcjami pionizacji w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem z NFZ, PCPR i MCPR.

Foteliki rehabilitacyjne dla dzieci kod refundacji NFZ P.132.01
Foteliki rehabilitacyjne dla dzieci niepełnosprawnych kod refundacji NFZ P.132.01. Foteliki rehabilitacyjne dla dzieci w interesujących formach wzorach w postaciach zwierząt. Urządzenia stanowią nowoczesne i kompleksowe rozwiązania niezbędne do przeprowadzania ćwiczeń z niepełnosprawnymi dziećmi. Dostępne modele służą m.in. do pionizacji postawy oraz przeprowadzania lekkich ćwiczeń. W tego typu urządzeniu dziecko może przebywać w odpowiedniej dla siebie pozycji siedzącej lub stojącej. Ułatwia to wykonanie niezbędnych badań oraz właściwe określenie stanu zdrowia małych pacjentów.

Siedziska ortopedyczne foteliki rehabilitacyjne samochodowe

Dofinansowanie PCPR na foteliki rehabilitacyjne dla dzieci

Foteliki rehabilitacyjne dla dzieci niepełnosprawnych funkcjonalny, siedzisko anatomiczne, fotelik samochodowy, krzesło terapeutyczne, fotelik terapeutyczny możesz otrzymać dofinansowanie PCPR MOPR MOPS. Zadzwoń do nas a udzielimy wszystkich niezbędnych wskazówek.

Aktywny Samorząd dofinansowanie na foteliki rehabilitacyjne dla dzieci

AKTYWNY SAMORZĄD to program w którym formy wsparcia przewidziane w programie dotyczą likwidacji barier ograniczających społeczne i zawodowe funkcjonowanie osób niepełnosprawnych. Dotyczy on dofinansowania między innymi zakupu i montażu oprzyrządowania do posiadanego samochodu między innym specjalistycznych fotelików samochodowych.

Na likwidację bariery transportowej można uzyskać dofinansowanie 5000 zł przy wkładzie własnym 15 %.

Wnioski dotyczące obszaru A zadanie 1 (montaż i zakup oprzyrządowania do posiadanego samochodu) składać można od marca do 30.08.2018 za naszym pośrednictwem.

Jeżeli chcesz uzyskać szczegółowych informacji odnośnie zakupu i montażu oprzyrządowania do posiadanego samochodu (specjalne foteliki samochodowe, pasy i inne oprzyrządowanie) zadzwoń do nas lub napisz.

Foteliki samochodowe rehabilitacyjne

Siedzisko fotelika samochodowego do kategorii produktu, które składa się z ergonomicznie opracowanych siedzeń dla dzieci i niemowląt, montowanych w zwierzętach. Foteliki samochodowe są wykorzystywane przez każdego rodzica, który przewozi swoje dziecko samochodem.

W wyposażeniu od wieku dziecka, wyróżnij kilka rodzajów fotelików samochodowych. Foteliki grupy 0+ przeznaczone są dla niemowląt i dzieci do 13 kg. Foteliki grupy 1 Twoje dzieci są w tyłem do kierunku jazdy i przeznaczone są dla dzieci o wadze od 9 do 18 kg. Foteliki grupy 2 i 3 są już przodem do kierunku jazdy i przeznaczone są dla dzieci o wadze od 15 do 36 kg.

Foteliki samochodowe mają na celu zapewnienie dziecku bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Posiadają specjalne pasy i systemy wspomagania, które wspomagają siedziska oraz wspomagają dziecko przed wyjściem hamowania lub zderzenia.

W produkcji dostępne są różne modele fotelików samochodowych, w zależności od wsparcia rodziców i potrzeb dziecka. Wśród nich można znaleźć m.in. siedziska z regulowaną głębokością, wysokością oraz punktem nachylenia oparcia, a siedziska z funkcją dokładnego strzału czy pojedynczym daszkiem, który chroni dziecko przed słońcem.

Siedziska ortopedyczne foteliki rehabilitacyjne

Siedziska ortopedyczne foteliki rehabilitacyjne do specjalnych typów krzeseł i foteli, z myślą o zapewnieniu wsparcia i opieki medycznej z szpitali. Ich głównym zadaniem jest wsparcie wsparcia oraz zapobieganie bądź łagodzenie bólu działania, zwrotu i bioder.

Siedziska ortopedyczne foteliki rehabilitacyjne są wykonane z materiałów wysokiej jakości, w tym jak pianka termoelastyczna, pianka wysokoelastyczna, lateks czy też hybrydowe materiały dodatkowo wzmocnione podparcie dla ciała. Mają one zwykle koszty oparcie i podłokietniki, co umożliwia ich do jednorazowej potrzeby użytkownika.

Te foteliki są szczególnie wskazane dla osób, które potrzebują wielu godzin w pozycji wiodącej, na przykład w pracy lub podczas rehabilitacji. Można również stosować w różnych przypadkach, takich jak dyskopatia, choroba zwyrodnieniowa stawów, czy objaw chorobowy.

Siedziska ortopedyczne foteliki rehabilitacyjne mają wiele zalet, w tym zbadanie mięśniowego, wykonanie krążenia krwi oraz badanie ryzyka urazów i błędów. Dzięki nim osoby z problemami zdrowotnymi mogą stać się większym komfortem i ułatwić obsługę podczas świadczenia usług.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Call Now Button