Krzesełka schodowe windy dla seniorów i niepełnosprawnych

Krzesełka schodowe windy dla seniorów i niepełnosprawnych to idealne rozwiązanie komunikacyjne dające niepełnosprawnym okazję aby cieszyć się życiem i normalnie funkcjonować. Dla osób, które mają trudności z poruszaniem się, schody są przeszkodą nie do pokonania.

Winda krzesełkowa na schody jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób mających problem z poruszaniem się – starszych oraz niepełnosprawnych ruchowo. Jest to jeden z najszybszych i najtańszych sposobów na zniwelowanie bariery architektonicznej w domu, na klatce schodowej w bloku lub w każdym innym miejscu, gdzie schody utrudniają swobodne poruszanie się.

To wspaniały sposób na likwidację barier architektonicznych (co wiąże się również z możliwością uzyskania dofinansowania z PFRON). Krzesła schodowe pełnią funkcję platformy dla niepełnosprawnych do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków. Dzięki składanym elementom zajmują niewiele miejsca, a więc mogą być montowane także w małych pomieszczeniach, nie ma też konieczności ich przebudowy. Krzesełko nie blokuje również wejścia na schody innym osobom.

Obsługa krzesełka odbywa się przy pomocy joysticka umieszczonego w podłokietniku lub pilota sterującego. Krzesełka mają niewielkir gabaryty i bez problemu zmieszczą się na wąskich klatkach schodowych. Posiadają składane elementy mogą być montowane także w małych pomieszczeniach, bez konieczności ich przebudowy. Bardzo ważna cecha krzesełko schodowe nie blokuje innym użytkownikom wejścia na schody. Jese to posób na likwidację barier architektonicznych a więc istnieje możliwość uzyskania dofinansowania z PCPR / PFRON.

Krzesełko schodowe winda HomeGlide tor prosty

Krzesła schodowe pomagają także odciążyć opiekuna osoby niepełnosprawnej, są łatwe oraz bezpieczne w użytkowaniu. Zasilanie akumulatorowe pozwala na ich wykorzystywanie również podczas braku prądu. Ładowanie następuje podczas postoju.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Call Now Button