Przystawki elektryczne do wózków inwalidzkich

Przystawki dostawki elektryczne do wózków inwalidzkich a w niej modele zarówno elektryczne, manualne, hybrydowe.

Przystawki do wózków inwalidzkich

Przystawki do wózków inwalidzkich zarówno te elektryczne jak też manualne są to napędy mocowane zwykle na przód do ramy ale też na tył i bok jako koła wózka inwalidzkiego, które sprawiają, że wózek inwalidzki manualny może poruszac się ze zwiększoną prędkością i na znaczny dystans.

Przystawki dostawki napędy elektryczne do wózków inwalidzkich dofinansowanie – Aktywny Samorząd

Przystawki dostawki elektryczne do wózków inwalidzkich możemy zakupić z dofinansowaniem ze środków PFRON poprzez program Aktywny Samorząd. Program daje możliwość uzyskania dofinansowania do oprzyrządowania elektrycznego do wózka ręcznego. Maksymalna kwota wsparcia w ramach środków PFRON wynosi do 7500 zł, przy udziale własnym wnioskodawcy: co najmniej 25% ceny brutto zakupu. Sama przystawka to cena ok. 7500 zł.

Przystawki elektryczne do wózków inwalidzkich

Przystawki dostawki elektryczne do wózków inwalidzkich

Przystawki elektryczne do wózków inwalidzkich zapewnią komfort i mobilność osobom mającym kłopot z pokonaniem o własnych siłach długich dystansów.Dla nieco bardziej aktywnych proponujemy przystawki do wózków inwalidzkich o napędzie mieszanym hybrydowym. Natomiast dla yżytkowników bardzo aktywnych przystawki do wózków inwalidzkich manualne napędzane śiłą własnych mięśni.Wszystkie wykonane z wytrzymałych estetycznych materiałów, dlatego mogą one być wykorzystywane przez kilka lat bez nadmiernych śladów zużycia. Oferowane przez nas przystawka do wózka inwalidzkiego ręcznego jest dostępna w różnych konfiguracjach. Dzięki temu jesteśmy przygotowani, by spełnić oczekiwania każdego użytkownika zarówno z tetraplegią jak też z paraplegią. Kierownice i napędy tetra i para. Ważną informacją jest to, że napęd przystawny do wózka może być stosowany do niemal każdego typu wózka. Głównie przystawki są montowane do wózków aktywnych na sztywnej ramie. Posiadacze wóżków na ramie krzyżakowej znajdą u nas przystawki z mocowaniem do takiego typu wózka te tradycyjne na przód oraz na tył wózka.

Przystawka elektryczna do wózka inwalidzkiego Techlife W1  pozwoli szybko dojechac do sklepu, do lekarza, czy do restauracji. Ułatwi nam codzienne życie zapewniając niezależność i mobilność. Dodaje też sportowego charakteru naszemu wózkowi nawet temu standardowemu. Nowe technologie do wózków otrzymujemy niewielkim nakładem finansowym. Niezależność radość z użytkowania, radość z życia społecznego, to wszystko może być naszym udziałem.

  • Przystawka elektryczna do wózka inwalidzkiego dofinansowanie

  • Dostawka do wózka inwalidzkiego

  • Przystawka elektryczna do wózka inwalidzkiego GTM

  • Przystawka do wózka inwalidzkiego cena

  • Przystawka do wózka inwalidzkiego manualna

  • Przystawka rowerowa do wózka inwalidzkiego

  • Napęd do wózka inwalidzkiego

  • Napędy przystawne do wózka inwalidzkiego

Napędy przystawne do wózków inwalidzkich to specjalne urządzenia, które umożliwiają osobom z niepełnosprawnością poruszanie się wózkiem inwalidzkim z większą swobodą i niezależnością. Są to bardzo przydatne narzędzia, szczególnie dla osób, które potrzebują wsparcia przy poruszaniu się na dłuższe odległości lub w trudniejszym terenie.

Napędy przystawne do wózka inwalidzkiego są stosunkowo proste w obsłudze i montażu. Zazwyczaj są one przymocowane do tylnych koł wózka inwalidzkiego, a ich konstrukcja pozwala na szybkie i łatwe odłączenie, gdy nie są potrzebne. Dzięki temu wózek inwalidzki może służyć jako zwykłe urządzenie do poruszania się, gdy nie ma potrzeby korzystania z napędu przystawnego.

Istnieją różne rodzaje napędów przystawnych do wózków inwalidzkich. Najpopularniejsze z nich to elektryczne napędy przystawne, które są zasilane akumulatorem i umożliwiają poruszanie się z większą prędkością i bez większego wysiłku fizycznego. Innym rodzajem napędów przystawnych są napędy mechaniczne, które wymagają ręcznej pracy i są mniej wydajne niż napędy elektryczne, ale nadal pozwalają na większą swobodę poruszania się.

Przy wyborze napędu przystawnego do wózka inwalidzkiego należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na maksymalną prędkość, jaką napęd przystawny może osiągnąć, a także na zasięg akumulatora (w przypadku napędów elektrycznych). Należy również zwrócić uwagę na wagę napędu przystawnego, aby upewnić się, że będzie on odpowiedni do wózka inwalidzkiego i że nie będzie wpływał na stabilność i bezpieczeństwo wózka inwalidzkiego.

Napęd przystawny do wózka inwalidzkiego są doskonałym rozwiązaniem dla osób z niepełnosprawnościami, które potrzebują większej swobody i niezależności w poruszaniu się. Ich stosowanie może znacznie poprawić jakość życia i zwiększyć możliwości poruszania się osoby niepełnosprawnej.

Postaw na sprawdzone rozwiązania, które stosują już inni. Za pomocą napędu przystawnego do wózka inwalidzkiego pokonasz długie dystanse i bariery będziesz przemieszczać się bez ograniczeń nawet za miasto. Przystawki odznaczają się prostym i bardzo szybkim montażem oraz łatwym wręcz banalnym użytkowaniem. Dzięki przystawce do wózka ręcznego żadna z osób nie będzie miała problemów ze sprawnym dojazdem w odległe miejsca.

Lekka i wytrzymała konstrukcja napedów dostawnych przystawek zapewni nam komfort przemieszczania się. Przystawka jest idealna dla osób, które oczekują niezależności od życia, samodzielności i chcą dla siebie rozwoju i aktywności. Przystawka umożliwi nam poruszanie się po miejskich ulicach, chodnikach, wiejskich drogach i leśnych ścieżkach. Taki napęd to unowocześnienie naszego manualnego wózka, a jednocześnie odpoczynek dla naszych rąk.

Banalna w montażu w kilka sekund i możemy udać się gdzie chcemy. Akumulator pozwala na przejazd znacznych dystansów bez konieczności ładowania. Często nawet kilkadziesiąt kilometrów. Panel sterowania jest intuicyjny i prosty. Nie sprawi on trudności seniorowi starszej osobie. Nigdy przemieszczanie się nie było tak proste łatwe i przyjemne.

Przystawki elektryczne do wózków z napędem ręcznym posiadają możliwość pokonania wzniesień do 10 stopni nachylenia. Wyposażone są w pojemne akumulatory, przyspiesza przemieszczanie się a ich montaż jest prosty sterowanie intuicyjne.

Przystawki elektryczne do wózków inwalidzkich napędy przystawne Support do wózków inwalidzkich Support Napędy wspomagające wózek.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Call Now Button