Wózki inwalidzkie aktywne dla dzieci

Wózki inwalidzkie aktywne dla dzieci dostępne w naszej ofercie to urządzenia gwarantujące możliwość wykorzystania rozbudowanych funkcji regulacyjnych, dzięki którym wózki aktywne są dostosowywane do potrzeb dziecka.
Wózki inwalidzkie aktywne dziecięce
W każdej chwili można je również złożyć i rozłożyć, nie zajmują wiele miejsca. Mogą być przechowywane w małuch pomieszczeniach i wożone w bagażniku większości samochów.

Wózki inwalidzkie aktywne dla dzieci - dziecięce

Mobilność dzieci z dysfunkcjami kończyn dolnych i chorobami mięśni musi odbywać się w komfortowych i bezpiecznych warunkach, które zagwarantować mogą wyłącznie wysokiej jakości wózki inwalidzkie aktywne dziecięce.

Wózek aktywny Panthera

Wózek aktywny dziecięcy Panthera

Wózek inwalidzki aktywny dziecięcy GTM

Wózek inwalidzki aktywny dziecięcy

Wózek inwalidzki aktywny składany dla dzieci

Wózki inwalidzkie aktywne dla dzieci, ułatwiają im ich ulubione aktywności i gwarantują samodzielnośc i mobilność. Dzięki nowej technologii, wykorzystywanej przez producentów sprzętu ortopedycznego, wózki inwalidzkie dla dzieci to pojazdy najwyższej jakości. Ich konstrukcja powstała z myślą o najmłodszych pacjentach. Mnogość funkcji regulacyjnych pozwala na to aby wózek aktywny dopasowywał się do rosnących wymagań każdego młodego użytkownika, zapewniając mu komfort i bezpieczeństwo. Nowoczesne wózki aktywne dziecięce to też trwałość i odpowiednie parametry techniczne.

Kod NFZ wyrobu medycznego: P.129.00 dorośli / P.129A.01 dzieci.

Nazwa: Wózek inwalidzki aktywny o napędzie ręcznym, składany lub nie, o masie z kołami do 16 kg, koła napędowe z systemem szybkiego montażu i demontażu, regulacja środka ciężkości, możliwość jazdy w balansie na dwóch tylnych kołach.

Nasza oferta dopasowana jest do limitów NFZ dla kodu P.129 | Umożliwiamy refundację NFZ, dofinansowanie z MOPR, PCPR, PFRON, Aktywny Samorząd oraz fundacji. Kwota dofinansowania NFZ: 100% | Limit finansowania: – 4500 zł Wózek inwalidzki o wadze do 12 kg – dla dorosłych (P.129.00.12) – 2000 zł Wózek inwalidzki o wadze do 16 kg – dla dorosłych (P.129.00.16) – 4500 zł Wózek inwalidzki o wadze do 10 kg – dla dzieci (P.129A.01.10) – 2000 zł Wózek inwalidzki o wadze do 12 kg – dla dzieci (P.129A.01.12) Okres użytkowania: Raz na 4 lata dorośli / Raz na 3 lata dzieci

Komu przysługuje zlecenie NFZ? / Kryteria przyznawania dla kodu P.129

Kto może wystawić zlecenie NFZ? / Osoby uprawnione do wystawania zlecenia dla kodu P.129

Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie ortopedii i traumatologii lub chirurgii ortopedycznej, lub chirurgii urazowo-ortopedycznej, lub ortopedii i traumatologii narządu ruchu Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie geriatrii Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie chirurgii dziecięcej Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie chirurgii onkologicznej Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie neurochirurgii Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie reumatologii Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie neurologii Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie neurologii dziecięcej Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie rehabilitacji lub rehabilitacji medycznej, lub rehabilitacji ogólnej, lub rehabilitacji w chorobach narządu ruchu Specjalista w dziedzinie fizjoterapii

Wózki inwalidzkie aktywne dla dzieci dofinansowanie PCPR

O dofinansowanie na zakup wózka w NFZ osoby dorosłe mogą ubiegać się raz na 4 lata, a dzieci od 3 do 18 r.ż. raz na 3 lata z PCPR MOPS MOPR nawet do 150% limitu wyznaczonego przez NFZ, np.:Wózek wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół: NFZ

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Call Now Button