Wózki inwalidzkie aktywne dla dzieci

Wózki inwalidzkie aktywne dla dzieci dziecięce

Wózki inwalidzkie aktywne dla dzieci dostępne w naszej ofercie to urządzenia gwarantujące możliwość wykorzystania rozbudowanych funkcji regulacyjnych, dzięki którym wózki aktywne są dostosowywane do potrzeb dziecka. W każdej chwili można je również złożyć i rozłożyć, nie zajmują wiele miejsca. Mogą być przechowywane w małuch pomieszczeniach i wożone w bagażniku większości samochów.

Wózki inwalidzkie aktywne dla dzieci - dziecięce

Mobilność dzieci z dysfunkcjami kończyn dolnych i chorobami mięśni musi odbywać się w komfortowych i bezpiecznych warunkach, które zagwarantować mogą wyłącznie wysokiej jakości wózki inwalidzkie aktywne dziecięce.

Wózki inwalidzkie aktywne dla dzieci, ułatwiają im ich ulubione aktywności i gwarantują samodzielnośc i mobilność. Dzięki nowej technologii, wykorzystywanej przez producentów sprzętu ortopedycznego, wózki inwalidzkie dla dzieci to pojazdy najwyższej jakości. Ich konstrukcja powstała z myślą o najmłodszych pacjentach. Mnogość funkcji regulacyjnych pozwala na to aby wózek aktywny dopasowywał się do rosnących wymagań każdego młodego użytkownika, zapewniając mu komfort i bezpieczeństwo. Nowoczesne wózki aktywne dziecięce to też trwałość i odpowiednie parametry techniczne.

 

 

Wyświetlanie jednego wyniku

Call Now Button