Wózki inwalidzkie elektryczne dla dzieci

Wózki inwalidzkie elektryczne dla dzieci zostały stworzone z myślą o dzieciach oraz zgodnie z najnowszymi technologiami. Konstrukcja wózków elektrycznych dziecięcych pozwala na maksymalne dostosowanie go do potrzeb użytkownika. Łączy w sobie solidną i wytrzymałą konstrukcję, nowoczesne rozwiązania.

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości wózki inwalidzkie elektryczne dla dzieci. Oferujemy lekkie, dopasowane do potrzeb małego użytkownika wózki inwalidzkie elektryczne dla dzieci. Są obite miękką tapicerką, mają wygodne podłokietniki oraz stabilne koła przeciwwywrotne, które minimalizują ryzyko przewrócenia urządzenia podczas jazdy. Grube opony umożliwiają pokonywanie różnych przeszkód w trudnym terenie, nierówności na drodze czy krawężniki. Wszystkie modele mają odpowiednie oświetlenie, co sprawia, że osoba na wózku elektrycznym będzie widoczna na ulicy oraz bezpieczna.

Wózki inwalidzkie elektryczne dla dzieci - dziecięce

Bardzo istotną kwestią funkcjonalnego i uniwersalnego wózka inwalidzkiego dla dziecka jest możliwość pełnej jego regulacji i dostosowywania pod potrzeby dziecka. Dzięki wózkom elektrycznym dziecko zyskuje mobilność i ma zapewniony komfort, który minimalizuje dolegliwości i nie pogłębia powstałych już deformacji. Wybierając docelowy model patrzmy na szerokość siedziska,  kąt ułożenia nóg, wysokość oparcia, możliwość sterowania ręcznego oraz dodatkowe funkcje, które można zmieniać w zależności od wagi i wielkości ciała. Płynne regulacje kąta oparcia, umożliwiają zmianę pozycji ciała, dbając przy tym o prawidłową postawę i odciążenie kręgosłupa. Kąt i sposób podparcia należy regulować zgodnie z zaleceniami lekarza, a także według potrzeb Twojego dziecka.

Dzieci w przypadku dużych trudności z poruszaniem zwracamy uwagę, aby wózek był zwrotny i pozwalał na swobodne przemieszczanie się wąskich pomieszczeniach, wózek inwalidzki elektryczny pokojowy, wymagających trasach.Wózkiem elektrycznym powinno kierować zarówno dziecko, jak i jego opiekun.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Call Now Button