Wózki inwalidzkie specjalne dziecięce

Wózki inwalidzkie specjalne dziecięce spacerowe wielofunkcyjne, solidne konstrukcje. Spacerowe wózki inwalidzkie dziecięce. Przeznaczone głównie dla dzieci z porażeniem mózgowym, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni.

Spacerowe wózki inwalidzkie dla dzieci

Wszystkie proponowane inwalidzkie wózki dziecięce można nabyć, korzystając z dofinansowania ze środków na wózki specjalne dziecięce dla dzieci oraz spacerówki dla dzieci z MPD refundowane przez NFZ dofinansowanie PCPR.

Wózki inwalidzkie specjalne spacerowe dziecięce

Wózki inwalidzkie specjalne dziecięce np. spacerowe P.131.01 Kod refundacji NFZ P.131.01 3 000 zł. 100% Dofinansowanie PCPR

Wózki inwalidzkie specjalne dziecięce dofinansowanie PCPR MOPR MOPS do 150% limitu wyznaczonego przez NFZ: Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy: NFZ (100%): 3000zł + PCPR (150%NFZ): 4500zł = 7500zł.

Wózki inwalidzkie aktywne dla dzieci Prezentujemy Państwu nowoczesne aktywne wózki inwalidzkie dla osób, które lubią ruch i nie chcą rezygnować z aktywności. Wózki w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem z NFZ, PCPR i MCPR.

  • Spacerowe wózki inwalidzkie dla dzieci

  • Wózek inwalidzki spacerowy dla dziecka

  • Wózek Comfort (6 PLUS cena)

  • Wózek dla dziecka niepełnosprawnego do 50 – 60 kg

Wózki inwalidzkie specjalne dziecięce dają możliwość aktywizacji dzieci niepełnosprawnych w codziennym życiu. Dają możliwość samodzielności i swobody w ruchu. W zależności od potrzeb i stanu zdrowia dziecka mamy możliwość dobrać odpowiedni wózek. Dziecięce wózki aktywne, spacerowe czy elektryczne.

  • Wózek inwalidzki spacerowy dla dziecka

  • Wózki inwalidzkie dla dzieci Wypożyczalnia

  • Wózek inwalidzki dla dziecka z porażeniem mózgowym

  • Wózek inwalidzki dla dziecka z MPD

Dla dzieci z przepukliną oponowo-rdzeniową z chorobami mięśni i dysfunkcjami układu kostnego.

Kod refundacji NFZ – P.129.01 1 700 zł. 100% Dofinansowanie PCPR

Wózki inwalidzkie specjalne dziecięce dofinansowanie PCPR MOPR MOPS do 150% limitu wyznaczonego przez NFZ: Wózek wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół: NFZ (100%): 1700zł + PCPR (150%NFZ): 2550zł = 4250zł.

////

Wózek dziecięcy EIO

Wózek dziecięcy spacerówka EIO to propozycja z firmy Special Tomato. Jest to spacerówka niedościgniona w dostępnych funkcjach opcjach dodatkowych oraz jakości użytych materiałów i precyzji wykonania.

Wózek dziecięcy JOGGER

Wózek dziecięcy Jogger to propozycja spacerówki Special Tomato dla rodziny żyjącej bardzo aktywnie. Waga zaledwie 12 kg doskonale sprawdza się w terenie.

Wózek dziecięcy ITO

Spacerówka wózek dziecięcy ITO łączy w sobie prostotę i elastyczność, zawartą w lekkiej i nowoczesnej formie. Zaprojektowany do codziennego użytku zapewnia łatwość i komfort obsługi.

Wózek dziecięcy PIXI

Prawdziwy hit sprzedażowy, lekki I zwinny wózek dziecięcy PiXI to bardzo wygodna spacerówka. Teraz dostępna w nowej nowocześniejszej stylistyce.

Wózek dziecięcy Snugseat SNAPPI zaprojektowany z myślą o dzieciach mających problemy z poprawną postawą. Konstrukcja jest wynikiem badań lekarzy i terapeutów.

Wózek dziecięcy SNAPPI

Snappi to spacerówka o wielu możliwościach pozwalająca na spełnienie wielu wymogów użytkownika i osoby obsługującej. Snappi wykonano z mocnego aluminium.

Wózek dziecięcy Gemini I

Wózek dziecięcy Gemini I jest to spacerówka ,którą rodzice potrzebują nie tylko ze względu na jej znakomitą funkcjonalność, ale także z powodu jego wyglądu.

Wózek dziecięcy Gemini II

Wózek dziecięcy Gemini II jest to wózek ,który rodzice potrzebują nie tylko ze względu na jego znakomita funkcjonalność , ale także z powodu jego wyglądu. Waga wózka nie przekracza 21 kg.

Wózek dziecięcy Maclaren Major Elite to jak dotąd najlżejszy na rynku wózek składany w tak zwaną parasolkę. Dzięki temu wciąż jest bezkonkurencyjny na rynku wózków dziecięcych.

Wózek dziecięcy Kimba Neo

Kimba Neo wózek dziecięcy łączy maksymalną funkcjonalność przy jednoczesnym spełnieniu najwyższych kryteriów estetycznych oraz wielu indywidualnych ustawień.

Wózek dziecięcy LISA

Wózek dziecięcy Lisa jest niezmiernie zwrotny. Kompaktową, aluminiową ramę wózka można złożyć po kilku, niezmiernie prostych ruchach, a potem bez problemu zmieścić bagaż w samochodzie.

Wózek dziecięcy Comfort

Wózek dziecięcy Comfort jest wózkiem dziecięcym specjalnym. Doskonały dla osób wysokich do 180 cm wzrostu i wadze do 70 kg. W ofercie bogate wyposażenie dodatkowe.

Zobacz spacerowe wózki inwalidzkie dla dzieci w różnym wieku.

Wyświetlanie 1–20 z 29 wyników

Call Now Button