Orteza aparat HKAFO

Orteza aparat HKAFO


Orteza przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Umożliwia przyjęcie stabilnej pozycji siedzącej lub stojącej. Indywidualne możliwości pacjenta decydują o zakresie stabilizacji tułowia. Modułowa konstrukcja ortezy umożliwia regulację jej wysokości wraz ze wzrostem pacjenta. Aparat dzięki swojej budowie umożliwia stabilizację kończyn dolnych, miednicy oraz tułowia podczas pionizacji i reedukacji chodu. Wykonywany jest na podstawie indywidualnych miar dla każdego pacjenta. W zależności od rodzaju schorzenia oraz zaleceń lekarskich, aparat wyposażony jest w ruchome szyny biodrowe, kolanowe i skokowe z możliwością zablokowania i stopniowego ich odblokowywania w miarę postępu rehabilitacji. Ażurowa szynowo-opaskowa konstrukcja aparatu zapewnia niska wagę produktu zwiększając komfort użytkowania.

Wyposażenie Dodatkowe W zależności od rodzaju schorzenia oraz zaleceń lekarskich, aparat wyposażony jest w ruchome szyny biodrowe, kolanowe i skokowe z możliwością zablokowania i stopniowego ich odblokowywania w miarę postępu rehabilitacji. Ażurowa szynowo-opaskowa konstrukcja aparatu zapewnia niska wagę produktu zwiększając komfort użytkowania.

Orteza aparat hkafo zastosowanie

Stosowany w przypadkach braku stabilizacji i kontroli miednicy oraz kończyn dolnych w przebiegu:

  • MPD
  • Przepukliny oponowo-rdzeniowej
  • Dystrofii mięśniowej

Jesteś zainteresowany, chciałbyś nabyć orteza aparat khafo?

Skontaktuj się z nami !


Orteza aparat khafo kid

Orteza aparat khafo kid
Dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego, wzkw inwalidzkich i wzka GTM Kid. Wzki inwalidzkie, wzki elektryczne i poduszki przeciwodleżynowe z dofinansowaniem z PFRON i PCPR. Orteza aparat khafo w atrakcyjnych cenach refundowany przez NFZ.

10 + 9 =

REFUNDACJA NFZ

 


Starsze wpisy

Dofinansowanie refundacja

PORADY JAK UZYSKAĆ REFUNDACJĘ

TV Grupa mazamed

Mazamed

Serwis naprawa

SERWIS WZKW INWALIDZKICH
Call Now Button