Aktywny Samorząd 2022

  • WÓZKI INWALIDZKIE ELEKTRYCZNE SKUTERY INWALIDZKIE ELEKTRYCZNE | PRZYSTAWKI ELEKTRYCZNE DO WÓZKÓW INWALIDZKICH
  • OPRZYRZĄDOWANIE  ELEKTRYCZNE DO  WÓZKA INWALIDZKIEGO  RĘCZNEGO   Wypełnij formularz na Aktywny Samorząd

Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózki o dużych możliwościach manewrowania, które zapewnione są przez niewielki promień skrętu oraz dzięki zastosowanej w wózku technologii napędu na środkową oś.

Podnośniki transportowe

Podnośniki transportowe rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych do transferu przenoszenia do samochodu z wózka lub łóżka. Ułatwienie i odciążenie dla opiekuna.

Podnośniki wannowe dla osób niepełnosprawnych

Podnośniki wannowe dla osób niepełnosprawnych transportowe – kąpielowe. Przeznaczony do transportu osób niepełnosprawnych do wanny w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem PCPR i MCPR MOPS

Podnośniki wannowe dla niepełnosprawnych

orteza aparat hkafo

Podnośnik wannowy Capri

Podnośnik wannowy Capri dla osób niepełnosprawnych i seniorów. Uniwersalny podnośnik wannowy pasujący do każdego rodzaju wanny. Umożliwia komfortową i relaksującą kąpiel.

Czytaj więcej …

 

Podnośnik wannowy Relaxon

Podnośnik wannowy Relaxon Uniwersalny podnośnik wannowy pasujący do każdego rodzaju wanny. Umożliwia komfortową i relaksującą kąpiel osobom, które nie są w stanie samodzielnie wejść do wanny.

Czytaj więcej …

 

Podnośnik wannowy Patterman Bathlift.

Podnośnik wannowy Patterman Bathlift ułatwia korzystanie z wanny osobom starszym, niepełnosprawnym,  płynny ruch w górę i w dół, bez wstrząsów i szarpnięć.

Czytaj więcej …

 

Podnośniki wannowe dla osób niepełnosprawnych

Podnośniki wannowe transportowe – kąpielowe. Przeznaczony do transportu osób niepełnosprawnych do wanny w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem PCPR i MCPR MOPS

Potrzebujesz pomocy w wyborze podnośnika wannowego? Napisz do nas.

15 + 12 =

YOUTUBE