Poduszka przeciwodleżynowa JAY LITE

Poduszka przeciwodleżynowa JAY LITE


JAY LITE. Lekka poduszka przeznaczona dla osób o średnim stopniu ryzyka powstania odleżyn. Zbudowana z dwóch warstw :twardego materiału i miękkiej pianki. Redukuje nacisk wywołany siedzeniem. Doskonale rozprasza wilgoć i ciepło. Maksymalna waga użytkownika:113 kg. Ciężar poduszki: 780 g.

Podstawa standardowa jest doskonała w aspekcie komfortu, redystrybucji nacisku oraz rozpraszania ciepła i wilgoci u większości klientów. W przypadku osób wymagających większej stabilności opcja pozycjonowania zapewnia wsparcie boczne i przyśrodkowe ud.

Doskonałe rozpraszanie ciepła i wilgoci Z aktywnym życiem wiąże się wytwarzanie ciepła i potrzeba pozostania „cool”. W poduszce JAY LITE stosowane są mikroklimatyczne nadwymiarowe” pokrywy 3DXT i podstawy OlotexR „z przepływem powietrza”, z otworami wentylacyjnymi i porowatą pianką.

Doskonała dystrybucja nacisku W poduszce JAY LITE zastosowano wycięcia na gałki kulszowe w połączeniu z poddaną badaniom antropometrycznym technologią OptiwellT. Ma to na celu przekierowanie nacisku z wyrostków kości miednicy oraz na biodra i nogi. Warstwy twardego materiału OletexR i miękkiej pianki EVA zapewniają komfort bez uszczerbku na stabilności, kluczowej dla aktywnego klienta.

Informacje producenta poduszki PDF

 

Poduszka przeciwodleżynowa JAY LITE


Siedzisko z tworzywa – poduszka przeciwodleżynowa

  • Materiał poduszki (pianka/żelowo-powietrzne/żel/styropian/łuska gryki/siemię lniane)pianka
  • Otwór napowietrzający (tak/nie)Nie
  • Maksymalne obciążenie (kg)113
  • Masa (kg)0,78

 

REFUNDACJA NFZ

 


Starsze wpisy

Poduszka przeciwodleżynowa JAY LITE? Skontaktuj się z nami !

7 + 8 =

Call Now Button