Wózki inwalidzkie elektryczne dla dzieci Aktywny Samorząd 2023

Sprawdź informacje programu Aktywny Samorząd 2023

Podnośniki transportowe Aktywny Samorząd 2023

Sprawdź informacje programu Aktywny Samorząd 2023

Przystawki elektryczne do wózków Aktywny Samorząd 2023

Sprawdź informacje programu Aktywny Samorząd 2023

Poduszki przeciwodleżynowe

Poduszki przeciwodleżynowe używane są przez osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich. Poduszki przeciwodleżynowe dzielą się na pneumatyczne, żelowe i poduszki z gąbki.  Poduszka przeciwodleżynowa do wózka inwalidzkiego kod refundacji NFZ P.116

Poduszki przeciwodleżynowe do wózków inwalidzkich

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna kod refundacji NFZ P.116.
Kod w słowniku NFZ kod wg rozporządzenia MZ Nazwa wyrobu medycznego wydawanego na zlecenie Limit finansowania NFZ [zł] % refundacji NFZ
P.116
P.116
Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna
500 zł
70%

Poduszka przeciwodleżynowa
 

Sprzęt przeciwodleżynowy w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem PCPR i MCPR MOPS i refundacją z NFZ. poduszki przeciwodleżynowe dla osób siedzących na wózku inwalidzkim niwelujące ryzyko powstania odleżyn.

orteza aparat hkafo

Poduszka przeciwodleżynowa COMFY

Poduszka przeciwodleżynowa COMFY zapobiega powstawaniu podrażnień i otarć skóry spowodowanych długotrwałą pozycja siedzącą, zapewnia odciążenie kręgosłupa.

Czytaj więcej …

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Hybrid Elite

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Hybrid Elite możliwości ustawienia i stabilizacji miednicy, ROHO® gwarantuje równomierny rozkład nacisku na ciało pacjenta zapewniając maksymalną ochronę.

Czytaj więcej …

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Quadtro Select

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Quadtro Select wysoki poziom stabilizacji,  pozwala na kontrolę oraz minimalizowanie przemieszczania się ciała użytkownika na boki, do przodu i do tyłu.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Contour Select

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Contour Select stabilizacja ciała oraz ochrona skóry. Kształt, odzwierciedlający kontury ciała i  zawór ISOFLO do regulowania ilości powietrza w komorach.

Czytaj więcej …

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Nexus Spirit

Łączy w sobie możliwość stabilizowania oraz właściwości terapeutyczne dzięki piance wiernie odzwierciedlającej kształt ciała użytkownika. Pneumatyczna wkładka umożliwia ochronę kości.

Czytaj więcej …

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Harmony

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Harmony dobrze rozwiązuje problem stabilizacji na wózku inwalidzkim. Składa się z bardzo lekkiej i komfortowej wkładki pneumatyczne.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Mosaic

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Mosaic wykorzystując technologię przepływu powietrza między komorami, poduszka ta jest  wygodna, efektywnie rozkłada nacisk.

Czytaj więcej …

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Poduszki Roho dla osób aktywnych o średnim zagrożeniu odleżynami. Pozwalają skutecznie zapobiegać ich powstaniu.

Czytaj więcej …

Poduszka przeciwodleżynowa JAY J3

Poduszka przeciwodleżynowa JAY J3 komfort i stabilne siedzenie. dostępna w wielu rozmiarach: od 30 x 30 do 60 x 60 cm. Poduszka jest dopasowana do wózka.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Poduszka przeciwodleżynowa JAY LITE

Poduszka przeciwodleżynowa JAY LITE została zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych materiałów, metod profilowania i badań klinicznych. Idealna poduszka dla aktywnych.

Czytaj więcej …

 

Poduszka przeciwodleżynowa JAY® Easy Visco

Poduszka przeciwodleżynowa JAY® Easy Visco wysokiej klasy wygoda i utrzymywanie postawy z łagodnym rozłożeniem nacisku. Lekka, wstępnie formowana pianka podparcie środkowej i bocznej części ud

Czytaj więcej …

 

Oparcie do wózka JAY

Oparcie do wózka inwalidzkiego JAY Zapewnienie komfortu podparcia optymalnym ustawieniu anatomicznym. Poprawa rozkładu nacisku w celu zachowania ochrony skóry.

Czytaj więcej …

Poduszki przeciwodleżynowe

Poduszki przeciwodleżynowe używane są przez osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich. Poduszki przeciwodleżynowe dzielą się na pneumatyczne, żelowe i poduszki z gąbki. Poduszki pneumatyczne przeciwodleżynowe, poduszki przeciwodleżynowe dla osób siedzących na wózku inwalidzkim, poduszki przeciwodleżynowe pod pośladki niwelujące ryzyko powstania odleżyn. Poduszka przeciwodleżynowa ma za zadanie niwelować możliwość powstania odleżyn a nie zapobiegać ich powstawaniu. Poduszka antyodleżynowa jest stosowana jako poduszka codziennego użytkowania do wózka inwalidzkiego.

Sprzęt przeciwodleżynowy w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem PCPR i MCPR i refundacją z NFZ

Potrzebujesz pomocy w wyborze poduszki przeciwodleżynowej? Napisz do nas.

14 + 5 =

Call Now Button