Aktywny Samorząd 2022

  • WÓZKI INWALIDZKIE ELEKTRYCZNE SKUTERY INWALIDZKIE ELEKTRYCZNE | PRZYSTAWKI ELEKTRYCZNE DO WÓZKÓW INWALIDZKICH
  • OPRZYRZĄDOWANIE  ELEKTRYCZNE DO  WÓZKA INWALIDZKIEGO  RĘCZNEGO   Wypełnij formularz na Aktywny Samorząd

Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózki o dużych możliwościach manewrowania, które zapewnione są przez niewielki promień skrętu oraz dzięki zastosowanej w wózku technologii napędu na środkową oś.

Podnośniki transportowe

Podnośniki transportowe rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych do transferu przenoszenia do samochodu z wózka lub łóżka. Ułatwienie i odciążenie dla opiekuna.

Schodołazy likwidacja barier

Schodołazy do przewożenia osób na wózkach inwalidzkich lub osób, które mają kłopoty z chodzeniem po schodach. Likwidacja barier architektonicznych w postaci schodów. Zawsze konieczna jest pomoc drugiej osoby, która przy minimalnym wysiłku używając schodołaza pokona kręte schody z łatwością. Nowoczesne schodołazy to urządzenia, które sprawiają, że osoba niepełnosprawna nie jest zamknięta w mieszkaniu.

Schodołazy

orteza aparat hkafo

Schodołaz gąsienicowy T.G.R Jolly

Schodołaz T.G.R Jolly gąsienicowy o mocnej konstrukcji do pokonywania wąskich klatek i biegów schodowych w domach jednorodzinnych, blokach. Przystosowany do skrętu o 90 stopni na spoczniku.

Czytaj więcej …

Schodołaz gąsienicowy TK100 SA-2

Schodołaz gąsienicowy TK100 SA-2 wspinaja się po prostych schodach o nachyleniu aż do 350, bez wytężania siły, całkowicie bezpiecznie. Podnosi ciężar 130 kg na wysokość do około 30 pięter.

Czytaj więcej …

Schodołaz gąsienicowy VIMEC T09 Roby

Schodołaz gąsienicowy VIMEC T09 Roby umożliwia osobom na wózku pokonać schody proste i ze spocznikami zarówno w domu jak i na zewnątrz, bez konieczności montowania urządzenia na stałe.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Schodołaz gąsienicowy LIFTKAR PTR 130

Schodołaz gąsienicowy Sano LIFTKAR PTR 130 do pracy na prostych stopniach. Osoby na wózkach mogą poruszać się swobodnie na schodach a opiekunowie nie nadwyrężają kręgosłupa. Maksymalny udźwig: 130kg.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Schodołaz gąsienicowy LIFTKAR PTR 160

Schodołaz gąsienicowy Sano LIFTKAR PTR 160 większa moc do pracy na prostych stopniach Maksymalny udźwig: 160kg. Pomaga bezpiecznie pokonywać schody osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Schodołaz kroczący PTS 130

Schodołaz kroczący Liftkar PT S 130 firmy Sano wyposażony jest w wygodne siedzisko, wyprofilowane rączki, pokrycie materiałem antypoślizgowym. Idealny do użytku w domu. Udźwig: 130kg. na krętych schodach.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Schodołaz kroczący PTS 160

Schodołaz kroczący Liftkar PT S 160 większa moc wyposażony jest w wygodne siedzisko, wyprofilowane rączki, pokrycie materiałem antypoślizgowym. Udźwig: 160kg. sprawdza się na krętych schodach.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Schodołaz kroczący LIFTKAR PT Uni 130

Schodołaz kroczący Liftkar PT Uni 130 łatwo można najechać na niego tyłem wózka, zabezpieczyć oparcie i pokonywać schody. Pasuje do niego każdy model ręcznego wózka inwalidzkiego udźwig do 130kg.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Schodołaz kroczący LIFTKAR PT Uni 160

Schodołaz kroczący Liftkar PT Uni 160 łatwo można najechać na niego wózkiem, zabezpieczyć oparcie i pokonywać schody. Pasuje do niego każdy model ręcznego wózka inwalidzkiego udźwig do 160kg.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Schodołaz kroczący AAT C-Max

Schodołaz kroczący AAT C-Max to wersja wyposażona w krzesełko. Pokonuje nawet najciaśniejsze i kręte klatki schodowe wyposażony jest w duże koła, co umożliwia transport na płaskim terenie udźwig 120kg.

Czytaj więcej …

Schodołazy szyny podjazdowe likwidacja barier

Rozwiązania i urządzenia służące likwidacji szeroko rozumianych barier. w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem PCPR i MCPR MOPS

Potrzebujesz pomocy w wyborze schodołaza sprzętu likwidacja barier? Napisz do nas.

7 + 4 =

YOUTUBE