Skuter inwalidzki elektryczny Carpo 4

Skuter inwalidzki elektryczny Carpo 4


Carpo to wysokiej klasy skuter skierowany do użytkowników ceniących wysoką jakość, dobre osiągi oraz atrakcyjne wzornictwo. Komfort oraz pewność prowadzenia zapewnia resorowane zawieszenie oraz duże koła z aluminiowymi felgami o średnicy 350 mm. Skuter posiada bardzo wygodną bezstopniową regulację kąta pochylenia kolumny kierownicy opartą na sprężynie pneumatycznej. Dodatkowo regulacja odległości fotela, jego wysokości, kąta pochylenia oparcia i wysokości podłokietników pozwala dobrać odpowiednią pozycję kierującemu.

O bezpieczeństwo dba pełne oświetlenie z automatycznymi światłami stop, boczne odblaski, lusterka oraz przedni zderzak pokryty gumą. Standardowo Carpo wyposażony jest w praktyczny koszyk na zakupy. Obsługa skutera jest bardzo prosta i wygodna. Nowoczesny panel sterowniczy zapewnia łatwy i czytelny dostęp do wszystkich funkcji. Mocna konstrukcja ramy pozwala na maksymalne obciążenie wynoszące 150 kg.

Do napędu skutera inwalidzkiego zastosowano silnik o mocy 750 W dzięki któremu skuter osiąga imponującą prędkość maksymalną 15 km/h. Ponad to mocny silnik zapewnia pewność ruchu podczas stromych podjazdów oraz jazdy po nieutwardzonych nawierzchniach. Dwa akumulatory o pojemności 70 Ah każdy umożliwiają pokonanie dystansu 45 km.

 

Skuter inwalidzki elektryczny Carpo 4 dane techniczne


 
prędkość maksymalna akumulatory silnik resorowane zawieszenie zasięg pokonywane wzniesienie
15 km/h 2×70 Ah 750 W tak do 45 km 15%
 
szerokość długość wysokość średnica kół dopuszczalne obciążenie masa własna
66 cm 145 cm 120 cm 350 mm 150 kg 130 kg

REFUNDACJA NFZ

Starsze wpisy

Skuter inwalidzki elektryczny Carpo 4

1 + 13 =

Call Now ButtonYOUTUBE