Wózki inwalidzkie elektryczne dla dzieci Aktywny Samorząd 2023

Sprawdź informacje programu Aktywny Samorząd 2023

Podnośniki transportowe Aktywny Samorząd 2023

Sprawdź informacje programu Aktywny Samorząd 2023

Przystawki elektryczne do wózków Aktywny Samorząd 2023

Sprawdź informacje programu Aktywny Samorząd 2023

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych, po różnego rodzaju kontuzjach i schorzeniach. Grupa MazaMed oferuje sprzęt rehabilitacyjny w atrakcyjnych cenach z refundacją dofinansowaniem MOPS PCPR i MCPR

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt do rehabilitacji domowej

Sprzęt do rehabilitacji ruchowej w domu dla osób niepełnosprawnych, po różnego rodzaju kontuzjach i schorzeniach. Grupa MazaMed oferuje sprzęt rehabilitacyjny w atrakcyjnych cenach z refundacją NFZ dofinansowaniem MOPS PCPR i MCPR

Pionizatory stoły pionizacyjne

Pionizatory i stoły do pionizacji to urządzenia służące do uzyskiwania i utrzymywania pozycji pionowej przez osoby niepełnosprawne. Dofinansowanie PCPR refundacja NFZ.

Czytaj więcej …

Schodołazy rampy

Schodołazy i rampy podjazdowe. Sprzęt ułatwiający pokonywanie barier architektonicznych. Dofinansowanie PCPR MOPR MOPS.

Czytaj więcej …

Podnośniki transportowe

Podnośniki transportowe i rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych ułatwiają transport z wózka osoby niepełnosprawnej. Dofinansowanie PCPR i refundowane przez NFZ.

Czytaj więcej …

Foteliki rehabilitacyjne

Foteliki rehabilitacyjne dla dzieci niepełnosprawnych. Foteliki dobieramy indywidualnie do potrzeb. Dofinansowanie PCPR refundowane przez NFZ.

Czytaj więcej …

Rowery rehabilitacyjne

Rowery rehabilitacyjne trójkołowe manualne trzykołowe także elektryczne dla dorosłych i dla dzieci. Dofinansowanie PCPR MOPR MOPS.

Czytaj więcej …

Łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne dla dorosłych i dla dzieci. Łóżka ułatwiają opiekę nad osobą leżącą dofinansowanie PCPR MOPR MOPS.

Czytaj więcej …

Poduszki przeciwodleżynowe

Poduszki przeciwodleżynowe pneumatyczne piankowe żelowe.Zapobiegają powstawaniu odleżyn u osób siedzących na wózku inwalidzkim. Refundacja NFZ dofinansowanie PCPR.

Czytaj więcej …

Systemy oparć ortopedycznych do wózków

Systemy oparć ortopedycznych do wózków zapewniają wygodne oparcie korekcję skolioz skrzywień pleców, poprawiając kontrolę postawy. Podnoszą komfort siedzenia zapewniając prawidłową postawę i stabilizację.

Czytaj więcej …

Balkoniki chodziki

Balkoniki chodziki podpórki są w całości refundowane przez NFZ i dofinansowywane z PCPR. Ułatwienie dla osób mających problemy z poruszaniem.

Czytaj więcej …

Podnośniki wannowe

Podnośniki wannowe kąpielowe służą do przetransportowania osoby niepełnosprawnej do wanny. dofinansowanie PCPR.

Czytaj więcej …

Materace przeciwodleżynowe

Materace przeciwodleżynowe rurowe piankowe pneumatyczne są w całości refundowane przez NFZ oraz dofinansowywane PCPR MOPR MOPS.

Czytaj więcej …

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych, po różnego rodzaju kontuzjach i schorzeniach. Grupa MazaMed oferuje sprzęt rehabilitacyjny w atrakcyjnych cenach z refundacją NFZ dofinansowaniem MOPS PCPR i MCPR

Pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny i dofinansowanie.

RODO

11 + 15 =

Call Now Button