Wózki inwalidzkie elektryczne dla dzieci Aktywny Samorząd 2023

Sprawdź informacje programu Aktywny Samorząd 2023

Podnośniki transportowe Aktywny Samorząd 2023

Sprawdź informacje programu Aktywny Samorząd 2023

Przystawki elektryczne do wózków Aktywny Samorząd 2023

Sprawdź informacje programu Aktywny Samorząd 2023

Systemy oparć ortopedycznych

Oparcie JAY3 Orteza TARTA Oparcia Ottobock Linia Baxx Siedzisko profilowane do wózka Special Tomato, Oparcia Verilite, Oparcie próżniowe Stabilo. Oferują najszerszy wybór rozmiarów, kształtów i opcji dla użytkowników o umiarkowanych i wysokich wymogach w zakresie utrzymywania postawy, szukających oparcia precyzyjnie dostosowanego do ich potrzeb.

Systemy oparć ortopedycznych

Oparcie do wózka inwalidzkiego JAY3

Niezwykle wszechstronny system wyrównania kręgosłupa antropometrycznie zaprojektowane oparcia J3 dostępne są w szerokościach z zakresu 31-51 cm, czterech wysokościach i czterech poziomach podparcia.

Czytaj więcej …

Orteza tułowia dla osób siedzących w wózku TARTA

Oortezę oparcie TARTA ® można modelować kształt i dopasowywać do indywidualnych potrzeb użytkownika można wybrać pomiędzy czterema podstawowymi rozmiarami S, M, L, XL. i pomiędzy wersjami

Czytaj więcej …

Oparcia do wózka Ottobock Linia Baxx

Oparcia do wózka inwalidzkiego Ottobock Linia Baxx oferuje zdrowe i komfortowe siedzenie. Zapewnia w szczególności wsparcie boczne i tylne tułowia. Ergonomiczny kształt skorupy zapewnia stabilizację.

Czytaj więcej …

Siedzisko profilowane do wózka Special Tomato

Siedzisko profilowane do wózka Special Tomato w 3 rozmiarach. Siedziska można zamontować do wózków Joggera i EIO oraz innych wózków inwalidzkich a także krzeseł i specjalnych podstaw.

Czytaj więcej …

Oparcie do wózka inwalidzkiego Verilite

Oparcie VerilitOparcie do wózka inwalidzkiego Verilite Oparcia można łatwo zamontować i wyjąć jedną ręką. Zapewnia zakres podparcia i stabilizacją, kąt nachylenia siedziska i oparcia.

Czytaj więcej …

Oparcie próżniowe Stabilo

Oparcie próżniowe Stabilo jest nowoczesnym produktem powstałym z myślą o wszystkich osobach z niepełnosprawnością potrzebujących szczególnego ustabilizowania pozycji na wózku i nie tylko.

Czytaj więcej …

Systemy oparć ortopedycznych

Oparcie JAY3 Orteza TARTA Oparcia Ottobock Linia Baxx Siedzisko profilowane do wózka Special Tomato, Oparcia Verilite, Oparcie próżniowe Stabilo

Potrzebujesz pomocy w wyborze systemu oparć ortopedycznych? Napisz do nas.

9 + 12 =

Call Now Button