Aktywny Samorząd 2022

  • WÓZKI INWALIDZKIE ELEKTRYCZNE SKUTERY INWALIDZKIE ELEKTRYCZNE | PRZYSTAWKI ELEKTRYCZNE DO WÓZKÓW INWALIDZKICH
  • OPRZYRZĄDOWANIE  ELEKTRYCZNE DO  WÓZKA INWALIDZKIEGO  RĘCZNEGO   Wypełnij formularz na Aktywny Samorząd

Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózki o dużych możliwościach manewrowania, które zapewnione są przez niewielki promień skrętu oraz dzięki zastosowanej w wózku technologii napędu na środkową oś.

Podnośniki transportowe

Podnośniki transportowe rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych do transferu przenoszenia do samochodu z wózka lub łóżka. Ułatwienie i odciążenie dla opiekuna.

Systemy oparć ortopedycznych

Oparcie JAY3 Orteza TARTA Oparcia Ottobock Linia Baxx Siedzisko profilowane do wózka Special Tomato, Oparcia Verilite, Oparcie próżniowe Stabilo. Oferują najszerszy wybór rozmiarów, kształtów i opcji dla użytkowników o umiarkowanych i wysokich wymogach w zakresie utrzymywania postawy, szukających oparcia precyzyjnie dostosowanego do ich potrzeb.

Systemy oparć ortopedycznych

Oparcie do wózka inwalidzkiego JAY3

Niezwykle wszechstronny system wyrównania kręgosłupa antropometrycznie zaprojektowane oparcia J3 dostępne są w szerokościach z zakresu 31-51 cm, czterech wysokościach i czterech poziomach podparcia.

Czytaj więcej …

Orteza tułowia dla osób siedzących w wózku TARTA

Oortezę oparcie TARTA ® można modelować kształt i dopasowywać do indywidualnych potrzeb użytkownika można wybrać pomiędzy czterema podstawowymi rozmiarami S, M, L, XL. i pomiędzy wersjami

Czytaj więcej …

Oparcia do wózka Ottobock Linia Baxx

Oparcia do wózka inwalidzkiego Ottobock Linia Baxx oferuje zdrowe i komfortowe siedzenie. Zapewnia w szczególności wsparcie boczne i tylne tułowia. Ergonomiczny kształt skorupy zapewnia stabilizację.

Czytaj więcej …

Siedzisko profilowane do wózka Special Tomato

Siedzisko profilowane do wózka Special Tomato w 3 rozmiarach. Siedziska można zamontować do wózków Joggera i EIO oraz innych wózków inwalidzkich a także krzeseł i specjalnych podstaw.

Czytaj więcej …

Oparcie do wózka inwalidzkiego Verilite

Oparcie VerilitOparcie do wózka inwalidzkiego Verilite Oparcia można łatwo zamontować i wyjąć jedną ręką. Zapewnia zakres podparcia i stabilizacją, kąt nachylenia siedziska i oparcia.

Czytaj więcej …

Oparcie próżniowe Stabilo

Oparcie próżniowe Stabilo jest nowoczesnym produktem powstałym z myślą o wszystkich osobach z niepełnosprawnością potrzebujących szczególnego ustabilizowania pozycji na wózku i nie tylko.

Czytaj więcej …

Systemy oparć ortopedycznych

Oparcie JAY3 Orteza TARTA Oparcia Ottobock Linia Baxx Siedzisko profilowane do wózka Special Tomato, Oparcia Verilite, Oparcie próżniowe Stabilo

Potrzebujesz pomocy w wyborze systemu oparć ortopedycznych? Napisz do nas.

4 + 6 =

YOUTUBE