Reha-Ort

Reha-Ort to producent wysokiej jakości fotelików i krzeseł rehabilitacyjnych dla dzieci, które cierpią na różnego rodzaju schorzenia neurologiczne lub ortopedyczne. Firma ta działa na rynku od wielu lat i zdobyła uznanie wśród rodziców oraz zajmujących się rehabilitacją dzieci.

Foteliki i krzesła rehabilitacyjne Reha-Ort są projektowane z myślą o zapewnieniu ulgi i bezpieczeństwa dziecka podczas leczenia i rehabilitacji. Produkty te są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i użytkowników.

Foteliki i krzesła Reha-Ort są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia trwałość i wytrzymałość produktów. Produkty te są wyposażone w różnego rodzaju dodatkowe, takie jak poduszki lędźwiowe, zagłówki, pasy bezpieczeństwa, mój podłokietniki, siedzenia oparcia i siedzenia, pozwalają na zamontowanie fotelika lub krzesła potrzebne do przyjęcia dziecka.

Reha-Ort oferuje również inne gry, w tym jak uchwyty na kijki, tacki do jedzenia, podpórki dla nóg, a także specjalne koła i stoliki dla dzieci, które wymagają wsparcia podczas rehabilitacji.

Wszystkie produkty Reha-Ort są starannie przetestowane i spełniają normy bezpieczeństwa, co daje efekt naturalny, że ich dziecko znajduje się w dobrym zdrowiu podczas leczenia i rehabilitacji. Dlatego też, Reha-Ort jest jednym z najbardziej cenionych producentów fotelików i krzeseł rehabilitacyjnych dla dzieci.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Call Now Button