Wózek inwalidzki dziecięcy aktywny Bravo Racer

Wózek inwalidzki dziecięcy aktywny Bravo Racer


Wózek inwalidzki dziecięcy aktywny Bravo Racer zbudowany na bazie ramy sztywnej. Został stworzony po to, aby jego młodzi użytkownicy efektywnie wykorzystali własne możliwości. Praktyczny, ławy w transporcie, o niewielkich rozmiarach wózek na wszelkie okazje, dzięki któremu dziecko bez problemu poradzi sobie z wyzwaniami dnia codziennego. Konstrukcja wózka dla osób aktywnych powstała z uwzględnieniem danych dotyczących wzrostu i rozwoju dzieci oraz ich wymagań. Nowa, wyjątkowo stabilna rama z szeroko rozstawionymi wspornikami zapewnia wiele przestrzeni. Zamki kół zintegrowane z osłonkami są w zasięgu każdego dziecka. Siedzisko „rośnie” wraz z użytkownikiem, a nowatorskie, ruchome oparcie siedziska łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb. Wózek jest dostosowywany tak, by spełniać oczekiwania i potrzeby dzieci, ich rodziców i opiekunów. Szereg opcji dodatkowych decyduje o jego indywidualnym charakterze.

BRAVO!

Nazwa wózka jest obietnicą niezapomnianych wrażeń – obietnicą zrealizowaną! Ten wózek to wierny towarzysz dziecka, wyróżniający się stylowym wzornictwem, które dzięki bogatej gamie dodatków i dostępnych modyfikacji będzie właściwie odzwierciedlać osobowość dziecka. Praktyczny, ławy w transporcie, o niewielkich rozmiarach wózek na wszelkie okazje, dzięki któremu dziecko bez problemu poradzi sobie z wyzwaniami dnia codziennego. Konstrukcja wózka dla osób aktywnych powstała z uwzględnieniem danych dotyczących wzrostu i rozwoju dzieci oraz ich wymagań.

BRAVOracer – wózek o pogodnych barwach

Jasna kolorystyka i świetnie zaprojektowane osłony na szprychy są gwarancją, że każde dziecko znajdzie w nim coś, co je uwiedzie – mali eksploratorzy, dziewczynki lubujące się w kwiecistych wzorach, a nawet przyszłe supergwiazdy!

Praktyczność i wyrafinowane rozwiązania w każdym szczególe ułatwią codzienne życie dziecka i rodziców – czy to jeśli chodzi o pchanie wózka, wsiadanie czy hamowanie. Dzięki bogatej gamie opcji udało nam się zaspokoić wszystkie specjalne potrzeby młodych gwiazd, dlatego każdy przystosowany do konkretnych potrzeb wózek BRAVOracer jest produktem jedynym w swoim rodzaju.

Nowa, wyjątkowo stabilna rama z szeroko rozstawionymi wspornikami zapewnia wiele przestrzeni. Zamki kół zintegrowane z osłonkami są w zasięgu każdego dziecka. Siedzisko „rośnie” wraz z użytkownikiem, a nowatorskie, ruchome oparcie siedziska łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb.

BRAVOracer – zwrotny, zwinny, dopieszczony w każdym detalu przez naszych projektantów – z pewnością przykuje uwagę! Wybaczcie rodzice – ten produkt zarezerwowany jest tylko dla dzieci!
Wózki Otto Bock można wyposażyć w akcesoria stabilizujące plecy i głowę.

Wózek inwalidzki dziecięcy aktywny Bravo Racer dane techniczne


 • Wyjątkowo stabilna, solidna i odporna na wstrząsy rama wózka
 • System regulacji kąta nachylenia kół napędowych oraz zmienny środek ciężkości przekładają się na wspaniałą charakterystykę prowadzenia wózka oraz jego ogromną zwrotność
 • Konfiguracja komponentów przygotowana z myślą o potrzebach dzieci – kolory i jakość wykończenia
 • Możliwa regulacja i przystosowanie wózka do rosnącego dziecka
 • Niewielka waga, łatwość obsługi i proste użytkowanie
 • Konstrukcja ramy ułatwia usadowienie się na siedzisku przy wykorzystaniu podnóżka i zapewnia swobodę nogom
 • Duży wybór opcji i akcesoriów dodatkowych
 • Szerokość siedziska: 20 – 36 cm
 • Głębokość siedziska: 24 – 38 cm
 • Wysokość oparcia: 20 – 40 cm
 • Długość podnóżka: 15 – 45 cm
 • Maksymalne obciążenie: 60 kg

REFUNDACJA NFZ

Starsze wpisy

Chcesz kupić Wózek inwalidzki dziecięcy aktywny Bravo Racer ? Skontaktuj się z nami !

4 + 14 =

YOUTUBE