Wózek inwalidzki elektryczny Limber

Wózek inwalidzki elektryczny Limber


Przy produkcji wózka elektrycznego Limber położono duży nacisk na dwie kwestie: komfort użytkowania jak również bezpieczeństwo. Dlatego też wózek elektryczny LIMBER wyposażony jest w szereg udogodnień, które znacznie zwiększają komfort użytkowania. Wózek ten można szybko zamówić i już po kilku dniach cieszyć się z nowych możliwości jakie daje.

WJEDZIE WSZĘDZIE LIMBER to wózek terenowo-pokojowy. Pozwala to osobie chorej poruszać się nie tylko po mieszkaniu czy domu, ale również wyjeżdżać na zewnątrz. O odpowiednią przyczepność do podłoża dbają pełne koła gumowe, które doskonale sprawdzają się nawet na nierównej powierzchni. O zmniejszenie efektów nierówności na drodze dbają również dwa tylne amortyzatory.
PEŁNA REGULACJA Użytkownicy wózka elektrycznego LIMBER zapewnioną mają maksymalną wygodę użytkowania. Odpowiadają za to regulowane podłokietniki i podnóżki, jak również regulowany kąt nachylenia oparcia fotela.
ZAPEWNIONE BEZPIECZEŃSTWO Wózek elektryczny LIMBER zapewnia pacjentom bezpieczeństwo za sprawą hamulca elektromagnetycznego, pełnego oświetlenia drogowego oraz tylnych kółek przeciwwywrotnym.
LEKKI ALE WYTRZYMAŁY Aluminiowa rama, na której opiera się wózek elektryczny LIMBER sprawia, że całość, bez dwóch akumulatorów, waży zaledwie 50 kilogramów. Ten lekki wózek terenowo-pokojowy potrafi przetransportować pacjenta ważącego do 120 kilogramów.

Dzięki zdejmowanej tapicerce i poduszce siedzenia, jak również składanej aluminiowej ramie, wózek LIMBER nadaje się do przewożenia w samochodzie. Dwa wyjmowane akumulatory o mocy 36 Ah każdy, sprawiają, ze wózek LIMBER może przejechać nawet 35 kilometrów. Maksymalna jego prędkość to 10 km/h.
LED- owe oświetlenie drogowa zapewnia doskonałą widoczność podczas jazdy zarówno dla pasażera, jak i dla kierowców innych pojazdów. LIMBER przeznaczony jest dla chorych ze sprawnymi kończynami górnymi, ponieważ steruje się go specjalnym kontrolerem, poruszanym ręcznie.

Wózek inwalidzki elektryczny Limber dane techniczne


Rama Aluminiowa
Hamulce dla osoby prowadzącej Nie
Regulacja położenia dżojstika Tak
Regulacja kąta oparcia do pozycji leżącej Nie
Rodzaj wózka elektrycznego Wózek terenowo-pokojowy
Możliwość modyfikacji koloru ramy Nie
Maksymalna waga użytkownika 120 kg
Waga wózka 71 kg
Regulacja podnóżków Tak
System anty-wywrotny Tak
Podnóżki uchylne Tak
Możliwość składania Tak
Prędkość maksymalna 10 km/h
System pionizacji Nie
Oświetlenie Tak
Odchylane podłokietniki Tak
Wyjmowane podłokietniki Tak
Oś napędowa Koła Tylne

REFUNDACJA NFZ

 


Starsze wpisy

Interesuje mnie Wózek inwalidzki elektryczny Limber

7 + 15 =

Call Now Button