Wózek inwalidzki elektryczny NAVIX SU z funkcją pionizacji

Wózek inwalidzki elektryczny NAVIX SU z funkcją pionizacji


Wózek inwalidzki elektryczny NAVIX SU z funkcją pionizacji pokojowo-terenowy z napędem na przednie koła. Model Navix Stand Up stanowi opcję premium wśród wózków inwalidzkich. Pozwala na sprawne i bezproblemowe poruszanie się zarówno z małych pomieszczeniach, jak i w nierównym terenie. Opcja pionizacji pozwala na aktywizację użytkownika, a możliwość rozłożenia do pozycji poziomej ułatwia opiekę nad chorym. Napęd na przednie koła i wiele systemów stabilizacji jazdy umożliwiają komfortowe korzystanie z wózka w każdych warunkach.

  • W PIONIE I W POZIOMIE Oprócz pozycji siedzącej, wózek Navix Stand Up umożliwia płynną pionizację użytkownika oraz opcję ustawienia go w pozycji leżącej.
  • ZWROTNY I STEROWNY Duże terenowe koła i napęd elektryczny na przednie koła gwarantują doskonałą zwrotność i minimalny promień skrętu. Daje to możliwość sprawnego poruszania się nawet w małych pomieszczeniach.
  • ŁATWA OPIEKA NAD PACJENTEM Odchylane podłokietniki, które obniżają się poniżej linii siedziska przy rozłożeniu do pozycji leżącej, ułatwiają transfer pacjenta na łóżko.
  • STABILIZACJA I BEZPIECZEŃSTWO Wózek Navix SU wyposażony jest w wiele systemów stabilizacji pozycji pionowej oraz poruszania się nawet w bardzo nierównym terenie, co gwarantuje wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Obsługa wózka inwalidzkiego pokojowo-terenowego z napędem na przednie koła z funkcją pionizacji model Navix SU
Opcja ustawienia użytkownika w pozycji pionowej pozwala na aktywizację chorego i wykonywanie przez niego wielu codziennych czynności. Dzięki możliwości pionizacji i ułożenia w poziomie wózek Navix SU przyspiesza rehabilitację chorego – przyjmowanie pozycji pionowej zmniejsza przykurcze w stawach, zwiększa gęstość kości oraz poprawia wydajność płuc i układu trawiennego.
Konstrukcja wózka Navix SU pozwala na stabilne trwanie w pozycji wyprostowanej. Wózek wyposażony jest w szeroki pas piersiowy oraz system stabilizacji kolan, a siedzisko i oparcie typu kontur wspierają prawidłową postawę użytkownika.

Wózek inwalidzki elektryczny NAVIX SU dane techniczne


Rama Aluminiowa
Materiał tapicerki Soft
Regulacja położenia dżojstika Tak
Regulacja kąta oparcia do pozycji leżącej Tak
Rodzaj kół tylnych Pompowane lub pełne do wyboru
Rodzaj kół przednich Pełne lub pompowane do wyboru
Rodzaj wózka elektrycznego Wózek terenowo-pokojowy
Możliwość modyfikacji koloru ramy Tak
Maksymalna waga użytkownika 130 kg
Regulacja podnóżków Tak
System anty-wywrotny Tak
Możliwość składania Nie
Możliwość regulacji parametrów Tak
Prędkość maksymalna 6 km/h
Zagłówek Jako opcja dodatkowa
System pionizacji Tak
Oświetlenie Jako opcja dodatkowa
Odchylane podłokietniki Nie
Regulacja nachylenia oparcia do 90 stopni
Oś napędowa Koła Przednie
Waga wózka 122 kg

* Prędkość, maksymalny dystans są uzależnione od wagi pacjenta, ciśnienia w oponach, stanu naładowania baterii i ich pojemności, jak również od terenu w jakim użytkowany jest wózek. Podawany zasięg dotyczy warunków laboratoryjnych!

REFUNDACJA NFZ

Starsze wpisy

Chcesz kupić Wózek inwalidzki elektryczny NAVIX SU? Skontaktuj się z nami !

9 + 15 =

YOUTUBE