Wózek inwalidzki specjalny Eclipsx4 90° Komfort

Wózek inwalidzki specjalny Eclipsx4 90° Komfort


Wózek inwalidzki specjalny aluminiowy o podwyższonym komforcie Eclipsx4 90 Komfort. Specjalny wózek manualny Eclipsx4 90 Komfort powstał z myślą o pacjentach z niestabilnym tułowiem, mających problem z utrzymaniem pozycji siedzącej: po udarach, z paraliżem, z niedowładem czterokończynowym, z SM. Zapewnia wysoką stabilizację i wygodę użytkowania. Cechą wyróżniającą jest możliwość odchylenia oparcia nawet o 90 stopni.

WYSOKI KOMFORT Specjalny wózek manualny Eclipsx4 90 Komfort to sprzęt o podwyższonym komforcie. Systemy stabilizacji poszczególnych części ciała, aluminiowa konstrukcja, wygodna tapicerka ortopedyczna oraz szeroki zakres regulacji gwarantują najwyższy standard użytkowania.
WYSOKA STABILIZACJA Aluminiowa konstrukcja wózka Eclipsx4 90 Komfort pozwala na wysoką stabilizację całego ciała. Bardzo dobra stabilizacja pleców jest możliwa dzięki szerokiej możliwości regulacji oparcia (nawet do pozycji horyzontalnej), a utrzymanie odpowiedniej pozycji głowy zapewnia wyprofilowany zagłówek o zmiennej objętości.
DUŻE MOŻLIWOŚCI Aluminiowa lekka konstrukcja i systemy regulacji dają duże możliwości adaptacyjne dla użytkownika, dużą mobilność i gwarantują dopasowanie wózka Eclipsx4 90 Komfort do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników.
SZEROKIE MOŻLIWOŚCI ROZBUDOWY Wózek specjalny Eclipsx4 90 Komfort ma wiele opcji doposażenia, co pozwala dopasować go do potrzeb pacjentów z różnymi schorzeniami.
 
Specjalny wózek manualny Eclipsx4 90 Komfort o podwyższonym komforcie jest wyposażony w szeroki zakres regulacji poszczególnych elementów. Oparcie może być odchylane płynnie za pomocą sprężyn hydraulicznych w zakresie aż do 90 stopni – wózek może podtrzymywać pacjenta w pozycji horyzontalnej.
Krótkie podłokietniki wózka specjalnego Eclipsx4 90 Komfort ułatwiają codzienną opiekę nad pacjentem, np. podjechanie do stołu czy stolika terapeutycznego.
Opcja regulacji głębokości i wysokości płyty podnóżka dodatkowo stabilizuje pozycję ciała, a odchylające się na boki podnóżki (na zewnątrz i do wewnątrz) ułatwiają transport pacjenta na łóżko i z powrotem.

Wózek inwalidzki specjalny Eclipsx4 90° Komfort


Rama Aluminiowa
Hamulce dla osoby prowadzącej Jako opcja dodatkowo płatna
Sposób składania wózka Składane na krzyżaku
Funkcja regulacji środka ciężkości Tak
Kieszeń za oparciem na podręczne rzeczy Nie
Stabilizacja poprzeczna ramy Nie
Materiał tapicerki Soft
Rodzaj hamulców Dociskowe
Podłokietniki Ścięte
Możliwość zaadaptowania wózka dla osób po amputacji kończyn Tak
Poduszka do siedzenia w zestawie Tak
Regulacja zagłówka w pozycji horyzontalnej Tak
Rodzaj kół tylnych Pompowane lub pełne do wyboru
Rodzaj kół przednich Pełne lub pompowane do wyboru
Rodzaj wózka manualnego Wózek specjalny
Możliwość modyfikacji koloru ramy Nie
Standardowy kolor ramy Srebrny
Maksymalna waga użytkownika 135 kg
Szerokość siedziska 41- 51 cm
Regulacja podnóżków Tak
System anty-wywrotny Tak
Podnóżki uchylne Tak
Możliwość składania Tak
Odchylane podłokietniki Nie
Wyjmowane podłokietniki Tak
Oparcie z regulacją napięcia Nie
Regulacja nachylenia oparcia do 90 stopni

REFUNDACJA NFZ

 


Starsze wpisy

Wózek inwalidzki specjalny Eclipsx4 90° Komfort? Skontaktuj się z nami !

1 + 14 =

Call Now Button