Wózek inwalidzki UNIX

Wózek inwalidzki UNIX


Wózek inwalidzki Unix to uniwersalny, składany, ręczny, stalowy wózek standardowy refundacja NFZ kod NFZ P.127.00. Siedzisko i oparcie w kolorze czarnym , nylonowe, łatwe w konserwacji Wyjmowane podnóżki , odchylają się na zewnątrz i do wewnątrz. Zdejmowane tylne oparcie, odchylane do góry boczki. Dostępny w kolorze srebrno-białym.

Jako jeden z nielicznych wózek inwalidzki Unix posiada możliwość zdejmowania tylnego oparcia. Dzięki temu wózek po złożeniu jest niewielki gabarytowo, a tym samym łatwy do transportowania. Wózek wyposażono w szybkozłącza tylnego koła ułatwiające złożenie wózka. Podnoszone podłokietniki ułatwiają przesiadanie się pacjenta np. na łóżko.

Oparcie oraz siedzisko wykonano z wytrzymałego oraz łatwego do utrzymania w czystości materiału. Dodatkowo tapicerka została wszyta w ramę w celu zapewnienia większej trwałości. Konstrukcja ramy zapewnia łatwe i szybkie składanie oraz rozkładanie wózka. Podnóżki zastosowane w wózku składają się zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz, a także charakteryzują się wyjątkową łatwością demontażu. Hamulce urządzenia zostały wyposażone w dodatkowy mechanizm zabezpieczający przed przypadkowym zwolnieniem hamulca.

Wózek standardowy UNIX dane techniczne


  • Wózek inwalidzki ręczny, składany
  • Szerokość siedziska: 41/44/47/50 cm
  • Wysokość oparcia tylnego: 43 cm
  • Głębokość siedziska: 42 cm
  • dopuszczalne obciążenie: 125 kg,
  • waga wózka: 18,5 kg

REFUNDACJA NFZ

 


Starsze wpisy

Chcesz kupić wózek inwalidzki standardowy Unix ? Skontaktuj się z nami !

4 + 7 =

Dofinansowanie refundacja

PORADY JAK UZYSKAĆ REFUNDACJĘ

TV Grupa mazamed

Mazamed

Serwis naprawa

SERWIS WÓZKÓW INWALIDZKICH

Call Now Button