Wózek specjalny pielęgnacyjny Coquille

Wózek specjalny pielęgnacyjny Coquille


Coquille to bardzo wygodny wózek pielęgnacyjny wyposażony w komfortową tapicerkę typu soft. Wyposażony w podnóżki z regulacją kąta nachylenia do poziomu z bocznymi zabezpieczeniami. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia i siedziska . Wyposażony w pasy bezpieczeństwa, zagłówek oraz stolik z półokrągłym wycięciem. Wszystkich regulacji dokonuje się w sposób płynny za pomocą siłowników hydraulicznych. Podstawa jezdna jest idealna do stosowania w domu, zakładach opiekuńczych czy szpitalach. Wyposażony w pasy bezpieczeństwa, zagłówek oraz stolik z półokrągłym wycięciem. Wszystkich regulacji dokonuje się w sposób płynny za pomocą siłowników hydraulicznych (stolik jako opcja).

W standardowej wersji wyposażony jest w stolik drewniany terapeutyczny z półokrągłym wycięciem. Stolik jest odchylany na bok i demontowalny, oraz pasy czteropunktowe i zagłówek. Wózek w standardzie ma możliwość ustawiania różnej wysokości siedziska od podłoża oraz do wyboru trzy rodzaje grubości poduszki siedzenia. Cztery obrotowe kółka sprawiają , że manewrowanie i prowadzenie w pomieszczeniu odbywa się w łatwy sposób.

GWARANCJA na konstrukcję metalową 5 lat (z wyłączeniem elementów wykonanych z materiałów zużywających się w wyniku naturalnego eksploatowania sprzętu).

JAKOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO.

Model można doposażyć w pasy stabilizujące, poduszkę przeciwodleżynową, stolik terapeutyczny, kroplówkę itp.

Posiadamy również tego typu wózek na podwoziu transportowym -model CORAILLE. Ten model umożliwia poruszanie się na zewnątrz budynków.

COQUILLE XXL Wózek specjalny pielęgnacyjny dla osób bardzo ciężkich

Bardzo wygodny wózek stabilizujący głowę i plecy dla osób ważących 150 kg. Wyposażony w: komfortową tapicerkę typu soft z DARTEX-u, podnóżki z regulacją kąta nachylenia do poziomu z bocznymi zabezpieczeniami, zagłówek, pasy bezpieczeństwa,

Atutem jest możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia i siedziska. Wszystkich regulacji dokonuje się w sposób płynny za pomocą siłowników hydraulicznych.

Tego typu wózki pielęgnacyjne przeznaczone są dla osób leżących, bardzo wiotkich, których kondycja nie pozwala na korzystanie z klasycznych wózków z odchylanym oparciem, które nie gwarantują odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

W standardowej wersji wyposażony jest w stolik drewniany terapeutyczny z półokrągłym wycięciem.Stolik jest odchylany na bok i demontowalny, oraz pasy czteropunktowe i zagłówek .Wózek w standardzie ma możliwość ustawiania różnej wysokości siedziska od podłoża oraz do wyboru trzy rodzaje grubości poduszki siedzenia.

Wózek specjalny pielęgnacyjny Coquille


 
  • Pokonywane wzniesienie 6 [%]
  • Dopuszczalne obciążenie 120 [kg]
  • Średnica kół 475-565 [mm]
  • Długość 112 [cm]
  • Szerokość 67 [cm]
  • Głębokość siedziska 46 [cm]
  • Szerokość siedziska 38 [cm] 40 [cm] 42 [cm] 44 [cm] 46 [cm] 48 [cm]
  • Wysokość oparcia 75 [cm] 77 [cm] 79 [cm]
  • Wysokość podłokietników 23 [cm] 25 [cm] 27 [cm]

UWAGA! Parametry w tabeli mogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu wózka! Dopuszcza się również tolerancję standardowych parametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

REFUNDACJA NFZ

 


Starsze wpisy

Wózek specjalny pielęgnacyjny Coquille ? Skontaktuj się z nami !

10 + 8 =

Call Now Button