Wózki inwalidzkie elektryczne dla dzieci Aktywny Samorząd 2023

Sprawdź informacje programu Aktywny Samorząd 2023

Podnośniki transportowe Aktywny Samorząd 2023

Sprawdź informacje programu Aktywny Samorząd 2023

Przystawki elektryczne do wózków Aktywny Samorząd 2023

Sprawdź informacje programu Aktywny Samorząd 2023

Wózki inwalidzkie aktywne

Wózki inwalidzkie aktywne przeznaczone są dla osób żyjących aktywnie oraz prowadzących aktywną rehabilitację. Wózki aktywne służą do przemieszczania się poza domen i w domu oraz na dłuższych dystansach w terenie. Wózki inwalidzkie aktywne są refundowane przez NFZ oraz PCPR. Grupa MazaMed dystrybutor sprzętu dla osób niepełnosprawnych.

Wózki inwalidzkie aktywne dla dzieci

Wózki inwalidzkie aktywne dla dzieci kod refundacji NFZ P.129.01 / P.131.01
Refundacja NFZ kod P.131.01 Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy – 3000zł. kod P.129.01 Wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół – 1700zł.
Wózki inwalidzkie aktywne dla dzieci dofinansowanie PCPR
O dofinansowanie na zakup wózka w NFZ osoby dorosłe mogą ubiegać się raz na 4 lata, a dzieci od 3 do 18 r.ż. raz na 3 lata z PCPR MOPS MOPR nawet do 150% limitu wyznaczonego przez NFZ, np.:

Wózek wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół: NFZ (100%): 1700zł + PCPR (150%NFZ): 2550zł = 4250zł

Wózek inwalidzki specjalny: NFZ (100%): 3000zł + PCPR (150%NFZ): 4500zł = 7500zł

orteza aparat hkafo

Wózek dziecięcy aktywny Bravo Racer

Wózek inwalidzki dziecięcy aktywny Bravo Racer zbudowany na bazie ramy sztywnej. System regulacji kąta nachylenia kół napędowych oraz zmienny środek ciężkości.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Ursus Active

Wózek inwalidzki aktywny Ursus Active rama oraz siedzisko zostały wykonane z bardzo wytrzymałego aluminium a podwozie jest dodatkowo amortyzowane.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Zippie RS

Wózek inwalidzki aktywny Zippie RS zaprojektowany na potrzeby przebywania w różnorodnych pozycjach, ułatwiających funkcję jedzenia oddychania, redukuje nacisk pod miednicą.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek dziecięcy aktywny SAGITTA KIDS SI

Wózek aktywny dla dzieci Sagitta kids umożliwia samodzielność dziecka poruszającego się na wózku. Teleskopowa konstrukcja ramy umożliwia zmianę szerokości siedziska w zakresie 24 cm-34cm.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Eclipsx4 90° Kids

Wózek specjalny dla dzieci nowej generacji wózek wykonany z aluminium konstrukcja w pełni modułowa stwarza ogromne możliwości różnych regulacji na konstrukcji wózka.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Baczuś Relax

Wózek aktywny Baczuś Relax Wózek dla dzieci z MPD (mózgowym porażeniem dziecięcym), przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni, ogólnego zastosowania.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek aktywny R82 Kudu

Wózek inwalidzki aktywny dziecięcy R82 Kudu można dostosować do rzeczywistych potrzeb użytkownika poprzez wydłużenie wysokości oparcia oraz głębokości siedziska i to bez wymiany poduszek.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny dziecięcy R82 Cougar

Wózek inwalidzki aktywny dziecięcy R82 Cougar z możliwościami regulacji i gamą akcesoriów zapewni użytkownikowi komfort i stabilizację. Jest przygotowany na innego typu oparcia.

Czytaj więcej …

Rama wózka Combi Frame X

Combi Frame X to unikalna rama wózka. Idealne rozwiązanie zarówno do domu jak i na zewnątrz i może być wyposażony w różne typy siedzisk.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek dziecięcy Avantgarde Teen 2

Tylna część ramy „rośnie” w miarę potrzeby stopniowo o 2 cm, co pozwala na to, aby kąt ułożenia kolan się nie zmieniał i nie jest konieczne dodatkowe wyposażenie.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Panthera Bambino

Panthera produkuje aktywne wózki inwalidzkie dla dzieci, które uznawane są za najlżejsze zarówno pod względem wagi. Wyprzeda konkurencję pod względem właściwości jezdnych.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Panthera Micro

Panthera Micro jest wózkiem dla najmłodszych dzieci. Został on zaprojektowany ze szczególnym naciskiem na ekstremalną zwrotność.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek dziecięcy GTM Smyk

Wózek inwalidzki aktywny GTM Smyk przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Produkowany jest indywidulanie wg potrzeby „małego” użytkownika.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny GTM Junior

Wózek aktywny GTM JUNIOR jest przeznaczony dla dzieci w wieku szkolnym. Wymiary wózka sa dobierane indywidualnie do potrzeb użytkownika.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny GTM KID

Wózek aktywny GTM Kid przeznaczony jest dla młodzieży. Posiada wszystkie podstawowe cechy wózka dla dorosłych, dopasowany jest precyzyjnie do wymiarów młodszych użytkowników.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek inwalidzki aktywny Youngster 3

Wózek dziecięcy aktywny Zippie Youngster 3 jego waga jest istotnym czynnikiem w wózku inwalidzkim. Duże redukcje wagi zostały wykonane w stosunku do starego modelu.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki aktywny Friend

Wózek inwalidzki aktywny dziecięcy Sopur Friend z możliwością ustawienia kół w kilku pozycjach oraz regulacją kąta ich nachylenia. Doskonałe parametry jezdne.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki aktywny Simba

Zippie Simba wózek inwalidzki aktywny dziecięcy, który ma wiele regulacji i rośnie wraz z dzieckiem jest idealnym lekkim wózkiem aktywnym dziecięcym.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki aktywny FLASH

Wózek inwalidzki aktywny Meyra FLASH minimalistyczny składany wózek inwalidzki charakteryzujący się maksymalną liczbą możliwych regulacji. Płynna regulacja długości dolnej części podudzia od 200 mm.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny START M6 Junior

Wózek Start M6 Junior wyróżnia się dużym stopniem adaptacyjności – można go przygotować do użytkowania siedzisko może mieć na przykład tylko 28 cm szerokości.

Czytaj więcej …

Wózki inwalidzkie aktywne dla dorosłych

 

orteza aparat hkafo

Wózek aktywny GTM Hammer

Wózek aktywny GTM Hammer jest wózkiem budowanym indywidualnie, o sztywnej konstrukcji, przeznaczonym dla użytkowników o sprecyzowanych wymaganiach.

Czytaj więcej …

Wozek aktywny GTM Hammer Vario

GTM Hammer Vario jest wózkiem budowanym indywidualnie, o ramie typu „open frame”, regulowanym położeniu środka ciężkości, składanym oparciu typu Lock-Down.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek aktywny GTM Challenger

Challenger jest wózkiem aktywnym wykonywanym całkowicie indywidualnie zaspokajając najwyższe wymagania, posiadający wszystkie najnowsze rozwiązania.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny GTM Mustang

Wózek aktywny GTM Mustang posiada sztywną ramę, wykonaną z najlepszego spawalnego aluminium. Wózek jest niezwykle lekki i wytrzymały spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek aktywny GTM Basic

Wózek aktywny GTM BASIC jest uboższą wersją wózka GTM 1. Różnica występuje w wyposażeniu wózka, posiada on koła napędowe o pojedynczej obręczy oraz boczki proste.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki aktywny GTM 1

Wózek inwalidzki aktywny GTM 1 jest wykonywany w wielu różnych rozmiarach umożliwiających indywidualny dobór do każdego użytkownika.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny GTM Jaguar

Wózek aktywny GTM Jaguar to klasyczny wózek o zamkniętej budowie ramy. Regulacja położenia środka ciężkości oraz możliwość doboru optymalnych dla każdego użytkownika parametrów.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny GTM Endeavour

Wózek aktywny GTM Endeavour możliwość indywidualnego wyboru niemalże wszystkich elementów sprawia, że wózek ten zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek aktywny GTM Shock Absorber

Wózek aktywny GTM Shock Absorber pełna amortyzacja siedziska i zawieszenie kół przednich niemal w pełni redukują drgania, pozwalając na komfortową jazdę po nierównym podłożu bez obciążania kręgosłupa.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny GTM Carisa

Wózek aktywny GTM CARISA został zaprojektowany z uwzględnieniem potrzeb i budowy anatomicznej kobiet. Anatomiczne siedzisko powoduje równomierny rozkład nacisków.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny GTM Carisa Ergo

Wózek aktywny GTM Carisa Ergo to wersja Carisy wyposażona w ergonomiczne siedzisko. Dzięki temu rozwiązaniu następuje równomierny rozkład nacisków zmniejszając zagrożenie odleżynowe.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek aktywny Ottobock Voyager Evo

Wózek aktywny Ottobock Voyager Evo ze sztywną ramą wykonywany na indywidualne zamówienie możesz określić wygląd i wagę. Evo jest niezwykle łatwy w prowadzeniu i zwrotny.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Ottobock Ventus

Wózek aktywny Ottobock Ventus dzięki kompaktowemu rozmiarowi, Ventusa jest łatwo załadować samodzielnie do samochodu sprawia, że podróże są dużo przyjemniejsze. Zwarta i lekka konstrukcja stabilność.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Ottobock Start M2

Wózek półaktywny Ottobock Start M2 można złożyć całkowicie według własnych życzeń i wymagań. Lekką aluminiową ramę można zamówić w jednym z 6 podstawowych kolorów.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek aktywny Ottobock Zenit

Wózek aktywny Ottobock Zenit o składanej konstrukcji wygląd i cechy wózka na sztywnej ramie. Dzięki opatentowanemu systemowi o nazwie Easy-Go, Zenit może być złożony szybko przy małym wysiłku.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Ottobock Avantgarde DS DV

Wózek aktywny Ottobock Avantgarde DS DV dopasowanie do potrzeb aktywnych użytkowników. Dzięki ich sugestiom przyjrzeliśmy się bliżej sprawdzonemu i popularnemu Avantgarde i udoskonaliliśmy go.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Ottobock Motus CS CV

Motus CS CV to adaptacyjny wózek inwalidzki, który można dostosować do indywidualnych preferencji. Szybko nastawne, pochylane podnóżki i tył o regulowanej wysokości pozwalają na wygodne siedzenie.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek aktywny Panthera U2

Wózek aktywny Panthera U2 est nowoczesnym wózkiem aktywnym. Ze zwężonym przodem i ergonomicznym kształtem jest niewiarygodnie łatwa w manewrowaniu i jeździe.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Panthera U2 Light

Wózek Panthera U2 Light przeznaczony jest przede wszystkim dla doświadczonych, aktywnych użytkowników. Aby korzystać z tego wózka niezbędne jest dobre opanowanie balansu.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Panthera U3

Wózek aktywny Panthera U3 ergonomiczny, zwarty i zwrotny zwężony i lekko cofnięty przód ramy ułatwia manewrowanie w ciasnych miejscach; szeroki zakres regulacji duży wybór wyposażenia.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Panthera U3 Light

Panthera U3 Light jeden z najlżejszych wózków inwalidzkich na świecie 3800 g waga transportowa 6200 g waga całkowita z kołami spox x idealny dla aktywnych, doświadczonych użytkowników.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Panthera S3

Wózek aktywny Panthera S3 najbardziej wszechstronny wózek trzy wersje długości ramy: standard, short dla osób niskich, large dla osób wysokich możliwość dopasowania do osób o budowie ciała.

Czytaj więcej …

wózek aktywny Panthera S3 Large

Panthera S3 Large dla osób wysokich możliwość dopasowania wózka do osób o bardzo zróżnicowanej budowie ciała wiele opcji wyposażenia i akcesoriów pozwala na dostosowanie wózka do użytkownika

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Panthera S3 Short

Panthera S3 Short dla osób niskich wyposażenie dodatkowe nie zmniejsza doskonałych właściwości jezdnych montaż akcesoriów tylko nieznacznie wpływa na wagę wózka wiele opcji wyposażenia i akcesoriów

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Panthera X

Panthera X najbardziej zaawansowany technologicznie wózek aktywny z ramą w całości wykonaną z włókna węglowego ekstremalnie lekki całkowita waga wózka to zaledwie 4,4 kg transportowa to tylko 2,1 kg.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Kuschall The KSL

Wózek aktywny Kuschall The KSL jest kwintesencją elegancji, lekkości i dynamiki. Charakteryzuje się dbałością wykonania detali aby jego użytkownik czerpał maksimum satysfakcji z jazdy.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Kuschall Advance

Wózek aktywny Kuschall Advance posiada płynną regulację najważniejszych parametrów wózka może być wyposażony w innowacyjny system wymiany ramy wózka w prosty sposób.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Kuschall R33

Wózek aktywny Kuschall R33 użytkownicy tego modelu cenią go za system LIS®, którego zadaniem jest eliminacja drgań mających niekorzystny wpływ nie tylko na kręgosłup, stawy i narządy wewnętrzne.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Kuschall K-Series Aluminium

Wózek aktywny Kuschall K-Series Aluminium  jeszcze lepiej się prowadzi, jest sztywniejszy i lżejszy. Wózek nadal zachwyca możliwością indywidualnego dopasowania parametrów wózka do wymagań użytkownika.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Kuschall K-Series Carbon

Wózek aktywny Kuschall K-Series Carbon posiada ramę w całości wykonaną z carbonu elastyczność, tłumienie i rozpraszanie drgań.  Idealnie się prowadzi ale jest też wyjątkowo komfortowy i niepowtarzalny.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Kuschall K-Series Titanium

Wózek aktywny Kuschall K-Series Titanium  posiada ramę w całości wykonaną z tytanu wzbogacony został o nowe właściwości tytanu: lekkość, wytrzymałość mechaniczną i odporność na korozję.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Kuschall Champion Aluminium

Wózek aktywny Kuschall Champion Aluminium łączy w sobie zalety wózka ze sztywną belką z łatwością składania wózka o składanej konstrukcji. Wystarczy jedno pociągnięcie palcem, aby wózek automatycznie się złożył

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Kuschall Champion Aluminium SK

Wózek aktywny Kuschall Champion Aluminium SK dużo lżejszy i sztywniejszy do swojego poprzednika. Łatwość składania i komfort podróżowania stawiają go w czołówce wózków składanych.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Kuschall Champion Carbon

Wózek aktywny Kuschall Champion Carbon składany posiada ramę w całości wykonaną z carbonu tłumi i rozprasza drgania. Posiada płynną i stopniową regulację poszczególnych elementów.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Kuschall Champion Titanium

Wózek aktywny Kuschall Champion Titanium posiada ramę w całości wykonaną z tytanu. Tytan jest metalem o szarawym kolorze i wyłącznie w takim kolorze jest rama wózka właściwości tytanu wysoka odporność.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Kuschall Ultra LIGHT

Wózek aktywny Kuschall Ultra LIGHT składany typu „krzyżak” o klasycznym wyglądzie. Posiada konstrukcję zaprojektowaną do dużego udźwigu 130 kg. Dla osób ceniących sobie szczególnie komfort oraz klasyczny wygląd.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Kuschall Champion Compact

Wózek aktywny Kuschall Champion Compact o składanej krzyżakowej ramie umożliwia uchylenie podnóżków lub ich całkowite wypięcie, zmniejszając w ten sposób dystans do docelowego obiektu na który chcemy się przesiąść lub dojechać.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Meyra Avanti

Wózek aktywny Meyra Avanti jest wózkiem aktywnym na pojedynczym krzyżaku występującym w trzech wielkościach ramy regulacja wysokości i kąta siedziska i środka ciężkości.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Meyra Avanti PRO

Wózek inwalidzki aktywny Meyra Avanti PRO ekonomiczny składany wózek z ciągłą ramą i zintegrowanymi podnóżkami. Waga użytkownika do 135 kg i szerokość siedziska 58 cm.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Meyra Smart F

Wózek inwalidzki aktywny Meyra Smart F rama aluminiowa składana krzyżakowo podnóżek zintegrowany z ramą przednia część ramy z lub bez przewężenia, 3 długości ramy do wyboru.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Meyra Smart S

Wózek aktywny Meyra Smart S rama aluminiowa składana krzyżakowo, podnóżek odchylany i zdejmowany, przednia część ramy prosta, 3 długości ramy, możliwość wyboru boczków i ciągów Tetra i Paraplegików.

Czytaj więcej …

Wózek półaktywny Meyra EuroChair Vario XXL

Wózek półaktywny Meyra EuroChair Vario XXL Maksymalna waga użytkownika 160 kg. podwójna rama o konstrukcji krzyżakowej, możliwość regulacji środka ciężkości i kąta siedziska.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Meyra EuroHair 2

Wózek aktywny Meyra EuroHair 2 na ramie krzyżakowej, 6 szerokości siedziska 38-50, boczek odchylany, zdejmowany. Podłokietnik z płynna regulacją wysokości 21-26 cm. Koła przednie pełne 180mm.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny EuroChair PRO

Wózek aktywny EuroChair PRO rama aluminiowa składana krzyżakowo, szerokość siedziska 38 do 53 cm głębokość siedziska 40 do 49 cm regulacja wysokości siedziska, oparcie od 40 – 50 cm.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Meyra EuroChair 2 XXL

Wózek aktywny Meyra EuroChair 2 XXL dla bardzo ciężkich osób do 200 kg. szer. siedziska 48, 50, 53, 58 i 65 cm, gł. siedziska 43, 46 i 49 cm. Kółka przednie 142, 180, 200mm. Oparcie pleców do 50 cm.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Meyra EuroChair Vario

Wózek aktywny Meyra EuroChair Vario lekki i doskonały dla osób z ograniczeniami w ruchomości, niedowładami, po amputacjach, udarach. Maksymalna waga użytkownika 130 kg.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek aktywny Breezy Rubix

Wózek aktywny Rubix Sunrise-Medical aluminiowy składany krzyżakowo, charakteryzujący się trwałą i niezawodną konstrukcją. W celu zapewnienia optymalnego komfortu istnieje możliwość regulacji.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Breezy Helix

Wózek aktywny Breezy Helix aluminiowy, półaktywny, charakteryzujący się trwałą i niezawodną konstrukcją i wieloma regulacjami. Dostępny model XL dla użytkowników o wadze do 170 kg.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki aktywny Life

Quickie LIFE to wózek aktywny aluminiowy, składany krzyżakowo. Łączy jakość, lekką konstrukcję i stylowy projekt, szeroki wybór podłokietników, osłon bocznych i podnóżków można go dostosować.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek aktywny Quicki LIFE i

Wózek aktywny Quicki LIFE i szerokie możliwości regulacji sprawiają, że jest to idealny wybór dla użytkowników z postępującymi schorzeniami neurologicznymi takimi jak udar, ALS czy stwardnienie rozsiane.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Quickie LIFE R

Wózek aktywny Quickie LIFE R Dzięki pełnemu zakresowi regulacji i niemal nieograniczonym możliwościom indywidualnej konfiguracji jest on doskonałym rozwiązaniem dla osób prowadzących aktywny styl życia.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek inwalidzki aktywny LIFE RT

Wózek aktywny Quickie LIFE RT na ramie sztywnej. Przeznaczony dla osób młodych, ceniących funkcjonalność i zarazem możliwość wyrażania swojego indywidualnego stylu.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki aktywny LIFE T

Wózek inwalidzki aktywny LIFE T aluminiowy, na ramie składanej krzyżakowo dostępny w dwóch wersjach z ramą ze sztywną krawędzią przednią i z ramą, do której można przymocować odchylane podnóżki.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Quickie NEON

Wózek aktywny Quickie NEON wzmocniona, unikatowa rama. Stabilny krzyżak oraz rury pod siedziskiem zapewniają wózkowi sztywność w czasie jazdy. Odchylane podnóżki ułatwiają zsiadanie z wózka

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Quicky Argon 2

Wózki aktywne Quicky Argon2 to idealne połączenie doskonałych parametrów wózka na ramie sztywnej i licznych możliwości regulacji. Wózek dla osób o dużym stopniu aktywności.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek aktywny Quickie Helium

Quickie Helium to aktywny wózek inwalidzki. Niezwykle lekki i mocny maks. waga użytkownika: 120 kg. wózek ten oferuje najlżejsze i najłatwiej sterowalne rozwiązanie, jakie kiedykolwiek zostało stworzone.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek aktywny Quickie Xeonon

Wózek aktywny Quickie Xeonon najlżejszy składany wózek inwalidzki na świecie. Otwarta stała rama przednia modny, prosty, aerodynamiczny design umożliwia łatwą regulację wysokości

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Quickie Xenon HYBRID

Wózek aktywny Quickie Xenon HYBRID bez kompromisów, jeśli chodzi o trwałość. Wzmocniona stała rama przednia. Maksymalna waga użytkownika 140 kg.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Quickie Xenon2 SA

Wózek aktywny Quickie Xenon2 SA łatwość przenoszenia się na wózek i z wózka w pozycji stojącej. Wzmocniona rama z odchylanymi podpórkami pod stopy. Najmniejszy rozmiar po złożeniu ułatwia transport.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny MDH Silver

Wózek aktywny MDH Silver lekka aluminiowa rama o konstrukcji krzyżakowej, oparcia na pasach umożliwiających regulację siły napięcia i głębokości, pas biodrowy zabezpieczony przed wypadnięciem.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny MDH Titanum

Wózek aktywny MDH Titanum  składana rama aluminiowa na krzyżaku uchylne demontowalne podnóżki regulacja długości podnóżka kąta nachylenia podnóżka. Możliwość zmiany środka ciężkości.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny MDH Platinum

Wózek aktywny MDH Platinum lekka aluminiowa rama o konstrukcji krzyżakowej, uchylne do tyłu i demontowalne podłokietniki z regulacją wysokości, możliwość zmiany środka ciężkości.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny MDH Premium VCWK9CP

Wózek aktywny MDH Premium VCWK9CP składana, aluminiowa rama o konstrukcji krzyżakowej, płynna regulacja kąta nachylenia oparcia, demontowalny zagłówek z regulacją ustawienia położenia.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny MDH Cameleon

Wózek aktywny MDH Cameleon składana na krzyżaku lekka aluminiowa rama, demontowalna tapicerka o kompozycji kolorów czarno-czerwonym lub czarno-niebieskim z materiału oddychającego.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny MDH Active Sport

Wózek aktywny MDH Active Sport składana, lekka aluminiowa rama o konstrukcji krzyżakowej, demontowalna nylonowa tapicerka regulacja wysokości podłokietników, uchylne i demontowalne podnóżki.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Vermeiren V200 GO

Wózek aktywny Vermeiren V200 GO do 130kg aluminiowy wózek możliwość w pewnym zakresie zmiany niektórych parametrów: jak głębokość siedziska, wysokość siedziska od ziemi, wysokość podparcia

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Vermeiren V200 XXL

Wózek aktywny Vermeiren V200 XXL aluminiowy dedykowany dla osób ważących do 175 kg. Standardowo wyposażony w barierkę łącząca rączki do pchania, która usztywnia i wzmacnia konstrukcję podczas jazdy.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Vermeiren V300 Activ

Wózek aktywny Vermeiren V300 Activ konstrukcja krzyżakowa z aluminium konfigurowalna. Idealny dla osób, które pierwszy raz siadają na wózek aktywny. V300 Active to trwała i solidna konstrukcja.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Vermeiren V300 Activ XXL

Wózek aktywny Vermeiren V300 Activ XXL dedykowany dla osób ważących do 175 kg. Standardowo wyposażony w barierkę łącząca rączki do pchania, która usztywnia i wzmacnia konstrukcję podczas jazdy.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Vermeiren Escape L

Wózek aktywny Vermeiren Escape L do aktywnej rehabilitacji. Duże możliwości dopasowania do własnych potrzeb zarówno jeżeli chodzi o konstrukcję wózka jak i o dodatkowe opcje.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Vermeiren Escape AV

Wózek aktywny Vermeiren Escape AV do aktywnej rehabilitacji konstrukcja wózka wykonana ze stopów lekkich wzmocniona podwójnym krzyżakiem. Cechą charakterystyczna są podnóżki demontowalne.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Vermeiren Escape L PRO

Wózek aktywny Vermeiren Escape L PRO  do aktywnej rehabilitacji możliwości dopasowania do własnych potrzeb zarówno jeżeli chodzi o konstrukcję wózka jak i o dodatkowe opcje podnóżki zintegrowane z ramą.

Czytaj więcej …

Wózek aktywny Vermeiren Sagitta

Wózek aktywny Vermeiren Sagitta wyważony środek ciężkości pozwala na doskonałą , precyzyjną manewrowalność uproszczona konstrukcja , optymalna proporcja elementów idealny ład.

Czytaj więcej …

Poznaj produkty

Wózki inwalidzkie aktywne dla dorosłych i dla dzieci

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wózki inwalidzkie aktywne

Wózki inwalidzkie aktywne przeznaczone są dla osób żyjących aktywnie oraz prowadzących aktywną rehabilitację. Wózki aktywne służą do przemieszczania się poza domen i w domu oraz na dłuższych dystansach w terenie. Wózki inwalidzkie aktywne są refundowane przez NFZ oraz PCPR. Grupa MazaMed dystrybutor sprzętu dla osób niepełnosprawnych.

Pomożemy dobrać odpowiedni wózek inwalidzki aktywny i dofinansowanie.

RODO

15 + 5 =

Call Now Button