Wózki inwalidzkie pielęgnacyjne

Wózki inwalidzkie pielęgnacyjne stabilizujące plecy i głowę przeznaczone są dla osób starszych przechodzących rehabilitację nie mogących poruszać się wózkiem samodzielnie. Wózek inwalidzki pielęgnacyjny służy do przemieszczania się w domu, szpitalu na krótkich dystansach.

WIEKOWOŚĆ WÓZKÓW PÓŁAKTYWNYCH ALUMINIOWYCH MOŻE ZOSTAĆ OPCJONALNIE WYPOSAŻONA W:

  • REGULACJĘ KĄTA OPARCIA
  • REGULACJA KĄTA PODNÓŻKÓW
  • ZAGŁÓWEK, NADSTAWKA
  • SPECJALNE PODŁOKIETNIKI NP. DLA OSÓB PO UDARACH
  • NAPĘD NA 1 RĘKĘ

 

Wózki inwalidzkie stabilizujące plecy i głowę specjalne

Od 01.01.2023 wózek specjalny podlega refundacji NFZ
Kod refundacji Nazwa produktu wg. NFZ Wysokość refundacji z NFZ kto może wypisać zlecenie:
P.130

Wózek inwalidzki specjalny

o napędzie ręcznym jednostronnym dla dorosłych

3000 zł

Lekarze specjaliści:

ortopedii, neurochirurgii, onkologii klinicznej, chemioterapii nowotworów, reumatologii, neurologii, neurologii dziecięcej, rehabilitacji

oraz Specjalista w dziedzinie fizjoterapii

P.130A Wózek inwalidzki stabilizujący dla dorosłych 2000 zł
P.130B Wózek inwalidzki spacerowy bierny dla dorosłych 4000 zł

Lekarze specjaliści:

ortopedii, geriatrii, chirurgii ogólnej (!), chirurgii dziecięcej, chirurgii onkologicznej, neurochirurgii, reumatologii, neurologii, neurologii dziecięcej, rehabilitacji

oraz Specjalista w dziedzinie fizjoterapii

Wózki inwalidzkie specjalne stabilizujące plecy i głowę dofinansowanie PCPR

Dodatkowe dofinansowanie do wysokości 150% wartości refundacji możemy otrzymać z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie (PCPR). W celu jego uzyskania należy przygotować następujące dokumenty (mogą różnić się lokalnie, ale zasady są dość zbliżone):

  • Wniosek o dofinansowanie
  • Orzeczenie o niepełnosprawności
  • Kopię zlecenia zaopatrzenia ortopedycznego
  • Fakturę Proforma, ofertę na sprzęt którego zakup ma być dofinansowany wystawioną przez nas

Wózek specjalny multipozycyjny Inovys 2 E

Wózek specjalny multipozycyjny Inovys 2 E z funkcją automatycznej regulacji na pilota w opiece nad pacjentem leżącym ważnym jest zwrócenie szczególnej uwagi na częste zmiany pozycji.

 

Czytaj więcej …

Wózek specjalny multipozycyjny Inovys 2

Wózek specjalny multipozycyjny Inovys 2 w opiece nad pacjentem leżącym ważnym jest zwrócenie szczególnej uwagi na częste zmiany pozycji. Wózek ten pozwala na utrzymywanie idealnej postawy.

 

Czytaj więcej …

Wózek specjalny pielęgnacyjny Coraille

Wózek specjalny pielęgnacyjny Coraille wygodny stabilizujący z regulacją kąta z bocznymi zabezpieczeniami, zagłówek, pasy bezpieczeństwa. Regulacje za pomocą siłowników hydraulicznych.

 

Czytaj więcej …

Wózek specjalny pielęgnacyjny Coquille

Wózek specjalny pielęgnacyjny  Coquille wygodny wyposażony w komfortową tapicerkę typu soft . Wyposażony w podnóżki z regulacją kąta nachylenia do poziomu z bocznymi zabezpieczeniami.

 

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek specjalny multipozycyjny Serenys

Wózek inwalidzki specjalny multipozycyjny stabilizujący plecy i głowę Serenys pozwala na ciągłe utrzymywanie idealnej dla pacjenta pozycji siedzącej. Oparcie i siedzisko łatwo regulowane.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek pielęgnacyjny Elios

Wózek specjalny pielęgnacyjny Elios to model wózka przeznaczony dla osób, które mają problem z utrzymaniem postawy siedzącej: po paraliżach i z niedowładem czterech kończyn.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Wózek inwalidzki specjalny Eclips+30°

Wózek inwalidzki specjalny Eclips+30° stabilizujący plecy i głowy z odchylanym oparciem do 30° z aluminium regulacji kąta oparcia dokonuje się w sposób płynny przy pomocy sprężyn hydraulicznych.

Czytaj więcej …

 

Wózek inwalidzki specjalny Eclipsx4 90°

Wózek inwalidzki specjalny Eclipsx4 90° stabilizujący plecy i głowy z odchylanym oparciem do 90° z aluminium regulacji kąta oparcia do poziomu przy pomocy sprężyn hydraulicznych.

 

Czytaj więcej …

 

Wózek inwalidzki specjalny Eclipsx4 90° Komfort

Wózek inwalidzki specjalny Eclipsx4 90° Komfort ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do poziomu z aluminium. Duże możliwości adaptacyjne koła na szybkozłączki.

Czytaj więcej …

 

Wózek inwalidzki pielęgnacyjny D 200

Wózek inwalidzki pielęgnacyjny Vermeiren D 200 zaprojektowany tak aby gwarantować maksymalną wytrzymałość, duży komfort oraz optymalną ilość parametrów ustawianych pod potrzeby użytkowników.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki specjalny D 200 30°

Wózek inwalidzki specjalny D 200 30° aluminiowy wózek ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do 30°.  Wózek dla osób z niestabilnym tułowiem paraliżem lub niedowładem .

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki pielęgnacyjny V 200

Wózek inwalidzki pielęgnacyjny Vermeiren V 200 oprócz technicznej możliwości pewnych korekt , ma dodatkowo  budowę modularną. To znaczy , że jest adaptowalny, posiada dużą liczbę opcji dodatkowych.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki pielęgnacyjny V 300

Wózek inwalidzki pielęgnacyjny Vermeiren V 300 Zastosowanie adaptera koła tylnego umożliwia zmianę środka ciężkości w dużym zakresie, w ten sposób aby manewrować bardziej swobodnie.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki pielęgnacyjny V 300 30°

Wózek inwalidzki pielęgnacyjny Vermeiren V 300 30° Aluminiowy wózek ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do 30°.  Wózek przeznaczony dla osób z niestabilnym tułowiem.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki pielęgnacyjny V300 30° Komfort

Wózek inwalidzki pielęgnacyjny Vermeiren V300 30° Komfort wózek ze stabilizacją głowy i pleców wykonany z aluminium szczególnie dla pacjentów z paraliżem niedowładem, dla osób po udarach i SM.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki pielęgnacyjny Jazz 30

Wózek inwalidzki pielęgnacyjny Vermeiren Jazz 30 Specjalny model jazz 30 dzięki wydłużonemu oparciu zwiększa stabilizację ciała u osób z zaburzeniami pracy mięśni. Komfort składania krzyżak.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki stabilizujący Emineo

Komfortowy wózek firmy Handicare do codziennej opieki, zapewniający pełną stabilność. Dzięki różnym regulacjom (których można dokonać z pacjentem znajdującym się na wózku).

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki stabilizujący 750 soft

Wózek ma odchylane oparcie w sposób płynny do 30 stopni . Wyposażony ortopedyczną tapicerkę typu SOFT zrobioną ze specjalnej gąbki, która chroni ciało przed powstawaniem odleżyn.

 

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki specjalny Breezy RELAX

Wózek inwalidzki specjalny Breezy RELAX doskonale stabilizuje plecy oraz głowę. Posiada funkcję regulacji wysokości oparcia, a także wysokości i głębokości siedziska. To niezwykle komfortowy produkt.

Czytaj więcej …

Wózek pielęgnacyjny Eurochair Polaro 2

Wózek pielęgnacyjny Eurochair Polaro 2 dzięki możliwości regulacji pozycji szczególnie nadaje się do opieki stacjonarnej i geriatrycznej . Indywidualna regulacja elementów siedziska.

Czytaj więcej …

Wózek specjalny Meyra Solero Light

Wózek specjalny Meyra Solero Light posiada możliwość niezależnej regulacji: ·wysokości siedziska od podłoża (39 – 52 cm) ·kąta siedziska (-8º do 26º) ·kąta oparcia pleców (-8º do 35º).

 

Czytaj więcej …

Wózek specjalny Premium VCWK9CP

Wózek inwalidzki specjalny stabilizujący plecy i głowę Premium VCWK9CP składana, aluminiowa rama o konstrukcji krzyżakowej płynna regulacja kąta nachylenia oparcia do pozycji półleżącej.

Czytaj więcej …

Wózek specjalny Recliner Extra VCWK702

Wózek specjalny Recliner Extra VCWK702 Komfortowy wózek ogólnego zastosowania dla osób niepełnosprawnych, domowy, spacerowy o wszechstronnej funkcjonalności.

Czytaj więcej …

Wózek specjalny Support VCWK7CP

Wózek specjalny Support VCWK7CP regulacja środka ciężkości szerokości siedziska, wysokości oparcia tułowia, regulacji zagłówka pozwala aktywnie i komfortowo uczestniczyć w życiu codziennym.

 

Czytaj więcej …

Wózek specjalny Netti III Comfort

Wózek inwalidzki specjalny Netti III Comfort dzięki rozwiązaniom technicznym i nowatorskim pomysłom zastosowanym w wózku możliwe jest prowadzenie prostych zajęć rehabilitacyjno-ruchowych.

Czytaj więcej …

Wózek specjalny Netti 4U CED

Wózek inwalidzki specjalny Netti 4U CED jest uniwersalnym wózkiem do wykorzystania w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz. Dla użytkowników, ceniących wygodę i odpoczynek.

Czytaj więcej …

Wózki inwalidzkie pielęgnacyjne

Wózki inwalidzkie pielęgnacyjne stabilizujące plecy i głowę przeznaczone są dla osób starszych przechodzących rehabilitację nie mogących poruszać się wózkiem samodzielnie. Wózek inwalidzki pielęgnacyjny służy do przemieszczania się w domu, szpitalu na krótkich dystansach. Wózki pielęgnacyjne inwalidzkie są całkowicie refundowane przez NFZ oraz PCPR.

Chcesz kupić Wózek stabilizujący plecy i głowę? Skontaktuj się z nami !

15 + 1 =

Call Now ButtonYOUTUBE