Aktywny Samorząd 2022

  • WÓZKI INWALIDZKIE ELEKTRYCZNE SKUTERY INWALIDZKIE ELEKTRYCZNE | PRZYSTAWKI ELEKTRYCZNE DO WÓZKÓW INWALIDZKICH
  • OPRZYRZĄDOWANIE  ELEKTRYCZNE DO  WÓZKA INWALIDZKIEGO  RĘCZNEGO   Wypełnij formularz na Aktywny Samorząd

Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózki o dużych możliwościach manewrowania, które zapewnione są przez niewielki promień skrętu oraz dzięki zastosowanej w wózku technologii napędu na środkową oś.

Podnośniki transportowe

Podnośniki transportowe rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych do transferu przenoszenia do samochodu z wózka lub łóżka. Ułatwienie i odciążenie dla opiekuna.

Wózki inwalidzkie standardowe

Wózki inwalidzkie standardowe kod NFZ P.127.00, P.128.01

Wózki standardowe to zwykłe wózki składane na ramie krzyżakowej, w podstawowej wersji wykonane na ramie stalowej lub z ramą  z aluminium. Obecnie prawie wszystkie z kołami na szybko złączkach do łatwego demontażu.

Wózki inwalidzkie standardowe NFZ PCPR

Refundacja NFZ do 600 zł w 100% dorośli aktualny kod NFZ P.127.00, dzieci do 18 lat kod NFZ P.128.01 – Wózek inwalidzki dziecięcy – dla dzieci. Refundacja NFZ 600 zł, dofinansowanie PCPR do 150% wartości zlecenia. O dofinansowanie na zakup wózka w NFZ osoby dorosłe mogą ubiegać się co 4 lata, natomiast dzieci od 3 do 18 lat. raz na 3 lata.

Wózek inwalidzki Breezy 105

Wózek standardowy Breezy 105 to uniwersalny wózek inwalidzki składany. Wyjmowane i odchylane boczki ułatwiają przemieszczanie się użytkownika.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki Breezy 305

Uniwersalny wózek inwalidzki Breezy 305 aluminiowy, składany. Zdejmowane boczki łatwoość przemieszczania na bok. Odchylane i zdejmowane podnóżki z regulacją wysokości.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki Unix

Wózek inwalidzki Unix posiada możliwość zdejmowania tylnego oparcia. Dzięki temu wózek po złożeniu jest niewielki gabarytowo, a tym samym łatwy do transportowania.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki Eurochair Basic

Wózek inwalidzki Eurochair Basic to aluminiowa rama o prostej budowie z możliwością rozsuwana i składana oparta na krzyżaku. Zdejmowane boczki i podnóżki, koła na szybkozłaaczach.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki Eurochair Vario

Wózek Eurochair Vario to aluminiowa rama. Regulacja wariobloku w 4 ustawieniach pionowych oraz 2 ustawieniach poziomych, łącznie 8 pozycji kombinacji ustawienia.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki Start Comfort

Wózek inwalidzki Start M5 Comfort zawsze elastyczny: wózek ten daje się złożyć do poręcznych rozmiarów w kilku prostych krokach i wygodnie schować w samochodzie.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki Start Effect

Wózek inwalidzki Start M2 Effect został wyposażony w odchylane podnóżki z regulacją kąta nachylenia. Dzięki nim możesz położyć stopy w najwygodniejszej dla siebie pozycji.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki Start XXL

Wózek inwalidzki Start M4 XXL pokona każde wyzwanie: ten stabilny wózek z siedziskiem o szerokości do 58 cm. i głębokości do 49 cm. wykracza poza normalne standardy.

Czytaj więcej …

Wózek inwalidzki Meyra Budget

Wózek Meyra Budget to zwarta konstrukcja, dł. 104 cm dzięki redukcji długości podnóżka. Składana konstrukcja ramy oparta na krzyżaku umożliwia szybkie złożenie i rozłożenie wózka.

Czytaj więcej …

Wózki inwalidzkie standardowe

Wózki inwalidzkie standardowe i rehabilitacyjne przeznaczone są dla osób starszych lub przechodzących rehabilitację. Wózki standardowe służą do przemieszczania się w domu, szpitalu na krótkich dystansach. Wózki inwalidzkie są całkowicie refundowane przez NFZ oraz PCPR. Wózki standardowe. Dystrybutor sprzętu standardowego dla osób niepełnosprawnych.

Pomożemy dobrać odpowiedni wózek rehabilitacyjny. Napisz do nas.

6 + 10 =

YOUTUBE