Wózki inwalidzkie elektryczne dla dzieci Aktywny Samorząd 2023

Sprawdź informacje programu Aktywny Samorząd 2023

Przystawki elektryczne do wózków Aktywny Samorząd 2023

Sprawdź informacje programu Aktywny Samorząd 2023

Skutery inwalidzkie elektryczne Aktywny Samorząd 2023

Sprawdź informacje programu Aktywny Samorząd 2023

Wózki inwalidzkie elektryczne Aktywny Samorząd 2023

Sprawdź informacje programu Aktywny Samorząd 2023

Materace przeciwodleżynowe

Materace przeciwodleżynowe rurowe zmiennociśnieniowe piankowe pneumatyczne są w całości refundowane przez NFZ oraz dofinansowywane PCPR MOPR MOPS.

Materace przeciwodleżynowe rurowe piankowe pneumatyczne

Materace przeciwodleżynowe kod refundacji NFZ P.117
Materace przeciwodleżynowe Kod refundacji NFZ P.117 piankowe oraz elektryczne z kompresorem. Produkty dostępne w tej kategorii posiadają wszelkie certyfikaty medyczne i sprawdzą się zarówno na łóżkach szpitalnych, jak i w warunkach domowych z refundacją z NFZ oraz dofinansowaniem PCPR i MCPR MOPS.
orteza aparat hkafo

Materac przeciwodleżynowy Dynoflo 8000

Materac przeciwodleżynowy rurowy Dynoflo 8000  to materac pneumatyczny z elektryczną sprężarką stosowany w profilaktyce i leczeniu odleżyn w stopniu 3.

Czytaj więcej …

Materac przeciwodleżynowy Supra 5000

Materac przeciwodleżynowy rurowy Supra 5000 Posiada 17 komór poprzecznych o wysokości 13 cm, stabilny zagłówek i wyłogi zapobiegające zsuwaniu się materaca.

Czytaj więcej …

Materac przeciwodleżynowy Bioflote 5000

Materac przeciwodleżynowy rurowy Bioflote 5000 to zmiennociśnieniowy materac elektryczny komorowy stosowany w profilaktyce i leczeniu odleżyn. 17 komór rur poliuretanu.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Materac przeciwodleżynowy Bioflote 2000

Materac przeciwodleżynowy Bioflote 2000 Materac zmiennociśnieniowy BIOFLOTE 2000 zbudowany jest z wielu komór które są automatycznie i naprzemiennie wypełniane powietrzem ze sprężarki.

Czytaj więcej …

Materac przeciwodleżynowy Gofer

Materac przeciwodleżynowy Gofer Materac przeciwodleżynowy to zestaw kostek, które dopasowują się do uciskającej je części ciała.

Czytaj więcej …

Materac przeciwodleżynowy Biogard TMS 300

Materac przeciwodleżynowy Biogard TMS 300 Materac przeciwodleżynowy piankowy, dwuwarstwowa budowa materaca z pianki o gęstości 25 kg/m3.

Czytaj więcej …

Materace przeciwodleżynowe

Materace przeciwodleżynowe piankowe oraz elektryczne z kompresorem. Produkty dostępne w tej kategorii posiadają wszelkie certyfikaty medyczne i sprawdzą się zarówno na łóżkach szpitalnych, jak i w warunkach domowych. Materace w atrakcyjnych cenach z refundacją NFZ oraz dofinansowaniem PCPR i MCPR MOPS

Potrzebujesz pomocy w wyborze materaca przeciwodleżynowego? Napisz do nas.

4 + 13 =

Call Now Button