Skutery inwalidzkie elektryczne

Skutery inwalidzkie elektryczne mamy ich naprawdę dużo bardzo szeroki wybór wózków skuterów inwalidzkich elektrycznych. Bardzo przystępne ceny i tylko sprawdzeni producenci. W ofercie skutery inwalidzkie Ceres 4 miejskie, terenowe, czterokołowe, trójkołowe i wiele innych rodzajów. Sprzedaż również poprzez dofinansowania. Sprzęt ortopedyczny dla osób niepełnosprawnych, po różnego rodzaju kontuzjach i schorzeniach. Grupa Maza Med oferuje Sprzęt ortopedyczny w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem z NFZ, PCPR i MCPR.

Tych skuterów których nie ma na stronie możemy dla Państwa zamówić.

Skutery inwalidzkie elektryczne

Skutery inwalidzkie elektryczne

Szeroki wybór modeli odznaczających się bogatym wyposażeniem, które z łatwością można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Regulowane przednie i tylne zawieszenie, dobrze widoczna deska rozdzielcza, a także wygodne siedziska sprawiają, że pojazdy te w znaczącym stopniu ułatwiają poruszanie się, zwiększając tym samym komfort życia.

SKUTER INWALIDZKI ELEKTRYCZNY DLA KOGO?

Oferowane przez nas skutery, umożliwiają bezpieczne podróżowanie po ulicach miast i po drogach za miastem. Dostępne w naszej ofercie inwalidzkie skutery elektryczne zostały wyposażone w funkcje, dzięki którym urządzenie można dostosować do własnych preferencji. Ich największyą zaletą są kompaktowe konstrukcje zapewniające osobom niepełnosprawnym i starszym seniorom mobilność i maksymalną niezależność działań.

  • Skuter inwalidzki elektryczny czterokołowy

  • Skuter inwalidzki elektryczny terenowy

  • Skuter inwalidzki trzykołowy

  • Skutery inwalidzkie elektryczne ceny

  • Skuter inwalidzki elektryczny z dachem

  • Skuter elektryczny dla seniora składany

Elektryczny skuter inwalidzki to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na bezproblemowe pokonywanie nawet długich dystansów. Tego rodzaju pojazdy nie tylko sprzyjają aktywizacji osób z niepełnosprawnością, ale także zwiększają mobilność osób chorych, cierpiących na co dzień z powodu zwyrodnienia stawów lub innych chorób. Skuter inwalidzki elektryczny to rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych ruchowo, które chcą zwiększyć swoją mobilność. Skuter inwaidzki o napędzie elektrycznym to czterokołowy pojazd o napędzie elektrycznym, także składany/kompaktowy, pełniący funkcję wózka inwalidzkiego przeznaczonego dla osoby niepełnosprawnej ruchowo do poruszania się; skuter wyposażony jest m.in. w oddzielną, nastawną kolumnę kierownicy. Skuter inwalidzki umożliwia poruszanie się osobom niepełnosprawnym na dłuższe dystansy, przez co znacznie poprawia się ich niezależność. Posiadamy w ofercie skutery inwalidzkie renomowanych producentów – MEYRA (Niemcy), MDH (Polska) oraz VERMEIREN (Belgia). O dofinansowanie na zakup skutera inwalidzkiego mogą ubiegać się osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności lub z orzeczeniem o niepełnosprawności, z dysfunkcją narządów ruchu, które powodują problemy w samodzielnym przemieszczaniu się, ze zgodą lekarza specjalisty na użytkowanie skutera o napędzie elektrycznym lub wózka ręcznego z oprzyrządowaniem elektrycznym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Call Now Button