Wózki inwalidzkie pielęgnacyjne

Wózki inwalidzkie stabilizujące plecy i głowę specjalne multipozycyjne

Wózki inwalidzkie specjalne przeznaczone są do pielęgnacji i opieki.

Wózki inwalidzkie pielęgnacyjne

Wózki inwalidzkie pielęgnacyjne stabilizujące plecy i głowę przeznaczone są dla osób starszych przechodzących rehabilitację nie mogących poruszać się wózkiem samodzielnie. Wózek inwalidzki pielęgnacyjny służy do przemieszczania się w domu, szpitalu na krótkich dystansach.

Wózki inwalidzkie stabilizujące i wspierające specjalną pielęgnację w kategorii wózków inwalidzkich, które zostały dodane specjalnie dla osób z niepełnosprawnościami, wymagające szczególnej opieki i wsparcia w zakresie stabilizacji i głowy.

Wózki te są specjalnymi systemami stabilizującymi, które wpływają na ułożenie ciała użytkownika, co jest szczególnie ważne w przypadku osób z zaburzeniami kręgosłupa lub zaburzeniami neurologicznymi. Wózki te są wyposażone w odpowiednie ułożenie i oparcia, a także w elementy dodatkowe, takie jak specjalne pasy czy poduszki, które dodatkowo wspomagają i stabilizują.

Wózki inwalidzkie stabilizujące plecy i specjalne środki pielęgnacyjne są często stosowane w placówkach rehabilitacyjnych, w pobliżuch oraz w domach opieki, gdzie są włączone do transportu pacjentów oraz do opieki i opieki. Wózki te wymagają na utrzymanie właściwości fizycznych i zapobiegają powstawaniu odleżyn czy innych urazów skóry, co jest szczególnie ważne u pacjentów, którzy są w stanie uwzględnić ruchomości.

Wózki inwalidzkie stabilizujące plecy i głowę specjalne świadczenia pielęgnacyjne są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, co pozwala na ich osobne potrzeby każdego pacjenta. Wózki te są również dostępne w różnych wersjach, w tym składanych wersjach, co ułatwia ich tworzenie i transport.

Wózki inwalidzkie multipozycyjne do rodzaju wózków inwalidzkich, które zapewniają wiele różnych pozycji, w zależności od potrzeb i preferencji. Te urządzenia inwalidzkie są dostarczane z myślą o osobach, które wymagają wsparcia w obsłudze czynności i obsługi wygodnego i prostego sposobu przemieszczania się.

Wózki inwalidzkie multipozycyjne ustawione na ustawienie kąta nachylenia oparcia i oparcia, dzięki czemu można je zastosować do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Wózek taki może być konfigurowany do pozycji półleżącej, kierującej, półsiedzącej, lub innej pozycji, co pozwala na zmianę pozycji w czasie użytkowania.

Wózki inwalidzkie multipozycyjne są zwykle wykonane z lekkich i lekkich materiałów, takich jak aluminium lub stopy metali ciężkich, co ułatwia ich przenoszenie i składowanie. Są one również wyposażone w podłokietniki, uchwyty oraz pasy bezpieczeństwa, które zapewniają efekty i bezpieczeństwo działania.

Wózki inwalidzkie multipozycyjne są idealne dla osób, które cierpią na chorobę, które powodują ból lub trudności w siedzeniu przez długi czas. Wózek taki zapewnia komfort i wygodę, a także umożliwia wdrożenie samodzielnej zmiany pozycji, co pozwala na uniknięcie bólu i ryzyka odleżyn.

Wózki inwalidzkie specjalne stabilizujące plecy i głowę pielęgnacyjne multipozycyjne

WIEKOWOŚĆ WÓZKÓW PÓŁAKTYWNYCH multipozycyjnych ALUMINIOWYCH MOŻE ZOSTAĆ OPCJONALNIE WYPOSAŻONA W:

  • REGULACJĘ KĄTA OPARCIA
  • REGULACJA KĄTA PODNÓŻKÓW
  • ZAGŁÓWEK, NADSTAWKA
  • SPECJALNE PODŁOKIETNIKI NP. DLA OSÓB PO UDARACH
  • NAPĘD NA 1 RĘKĘ

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Call Now Button