Aktywny Samorząd 2022

  • WÓZKI INWALIDZKIE ELEKTRYCZNE SKUTERY INWALIDZKIE ELEKTRYCZNE | PRZYSTAWKI ELEKTRYCZNE DO WÓZKÓW INWALIDZKICH
  • OPRZYRZĄDOWANIE  ELEKTRYCZNE DO  WÓZKA INWALIDZKIEGO  RĘCZNEGO   Wypełnij formularz na Aktywny Samorząd

Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózki o dużych możliwościach manewrowania, które zapewnione są przez niewielki promień skrętu oraz dzięki zastosowanej w wózku technologii napędu na środkową oś.

Podnośniki transportowe

Podnośniki transportowe rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych do transferu przenoszenia do samochodu z wózka lub łóżka. Ułatwienie i odciążenie dla opiekuna.

Podnośniki rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych

Grupa MazaMed oferuje Podnośniki transportowe rehabilitacyjne w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem z NFZ, PCPR i MCPR. Widziałeś odpowiedni podnośnik a nie ma go na naszej stronie – nie szkodzi napisz do nas a my go zamówimy.

Podnośniki transportowe rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych

Podnośniki jezdne transportowe dla niepełnosprawnych

Podnośniki jezdne transportowo kąpielowe to bardzo dobre rozwiązania do przystosowanych dla osób niepełnosprawnych ich mieszkań. Dofinansowanie Aktywny Samorząd – PCPR MOPS MOPR na zakup podnośnika transportowego.

Podnośniki transportowe dla niepełnosprawnych

Podnośniki transportowe rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych do transferu przenoszenia z wózka lub łóżka. Ułatwienie i odciążenie dla opiekuna.

orteza aparat hkafo

Podnośnik transportowo kąpielowy Eagle 620

Podnośnik transportowo kąpielowy rehabilitacyjny Vermeiren Eagle 620 i 625 dla pacjentów o wadze do 150 do 175 kg Podnośniki wyposażone w wysokiej jakości siłowniki LINAK.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Podnośnik transportowo kąpielowy Sunrise Sunlift

Podnośnik transportowo kąpielowy rehabilitacyjny Sunrise-Medical Sunlift Linia podnośników 4 modeleMICRO, MINI, MIDI i MAJOR. Wszystkie modele cechuje wytrzymałość od 13 do 175kg.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Podnośnik transportowo kąpielowy MEVA

Podnośnik transportowo kąpielowy rehabilitacyjny 130-150 kg z komfortowym siedziskiem, aby ułatwiać przenoszenie osób niepełnosprawnych na łóżko, wózek oraz do wanny.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Podnośnik transportowo kąpielowy MEVA MINI

Podnośnik transportowo kąpielowy rehabilitacyjny Meva Mini cechuje się niewielkimi gabarytami, dzięki czemu mieści się nawet w wąskich korytarzach i małych łazienkach. Obciążenie do 130 kilogramów.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Podnośnik transportowo samochodowy kąpielowy MEVA DUO

Podnośnik transportowo kąpielowy rehabilitacyjny Meva DUO wyposażone w dwa standardowe ramiona (transportowe i samochodowe), do 120kg. podnoszenie pacjentów z łóżka, wanny w  samochodu.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Podnośnik transportowo kąpielowy MEVA Titan

Podnośnik transportowo kąpielowy rehabilitacyjny Meva Titan o zwiększonym udźwigu 170 kg. Jego dużą zaletą jest wyjątkowo prosta obsługa przy pomocy pilota na elastycznym kablu.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Podnośnik transportowo kąpielowy MEVA for Girl

Podnośnik transportowo kąpielowy rehabilitacyjny Meva for Girl wersja podnośnika przeznaczona dla najmłodszych. Jego głównym atutem jest mały rozmiar i duży udźwig aż do 130kg.

Czytaj więcej …

orteza aparat hkafo

Podnośnik transportowo kąpielowy MEVA Lifter

Podnośnik transportowy rehabilitacyjny ścienny Meva Lifter wyróżnia się wyjątkowo małymi gabarytami. Można go zamontować również w niedużym mieszkaniu czy łazience, do 130kg.

Czytaj więcej …

Podnośniki transportowe rehabilitacyjne

Podnośniki transportowe rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych do transferu przenoszenia z wózka lub łóżka. Ułatwienie i odciążenie dla opiekuna. Grupa MazaMed oferuje Podnośniki transportowe rehabilitacyjne w atrakcyjnych cenach z dofinansowaniem z NFZ, PCPR i MCPR. Widziałeś odpowiedni podnośnik a nie ma go na naszej stronie – nie szkodzi napisz do nas a my go zamówimy.

Potrzebujesz pomocy w wyborze podnośnika rehabilitacyjnego transportowego? Napisz do nas.

10 + 15 =

YOUTUBE