Akces-Med

Akces-Med producent wyrobów do rehabilitaci. W 2004 roku rynek produktów do rehabilitacji zaczynał dopiero raczkować. Śmiało można zaryzykować stwierdzeniem, że w zasadzie go nie było, a to co było wówczas dostępne nie spełniało w większym stopniu oczekiwań klientów. Dało nam to jasno do zrozumienia, że musimy zmienić tę sytuację. W myśl zasady „nasz klient – nasz Pan” podjęliśmy decyzję o stworzeniu firmy produkcyjnej, która będzie słuchać ludzi, terapeutów, lekarzy, oraz samych najbardziej zainteresowanych – użytkowników. To Wy, doprowadziliście nas tu, gdzie jesteśmy dzisiaj. To dzięki Wam tworzymy z pasją i zaangażowaniem. Wspólnie budowaliśmy przez te wszystkie lata silną markę, która za główny cel postawiła sobie i nadal stawia poprawę jakości życia najbardziej potrzebującym.

Teraz po tylu latach ciężkiej pracy jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym producentem wyrobów ortopedycznych w Polsce. Nasze produkty można znaleźć w blisko 50 krajach na całym świecie: od Nowej Zelandii po Chile. Znajdują się one w prywatnych domach, szpitalach, centrach rehabilitacji oraz zakładach opieki.

Modyfikujemy produkty na specjalne potrzeby terapeutów z Wielkiej Brytanii, Australii, Kanady i innych krajów. Robimy to, bo słuchamy naszych klientów i mamy możliwości.

CZY WIESZ CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?
Nowoczesny park maszynowy, inżynierowie, rehabilitanci oraz terapeuci gwarantują, że w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Pionizatory statyczne, dynamiczne, foteliki rehabilitacyjne i wiele innych produktów wysokiej jakości skrojonych do Twoich potrzeb. Zresztą przekonaj się sam otwierając karty naszych produktów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Call Now Button