Burmeier

Burmeier jest Twoim specjalistą od łóżek i mebli do opieki w domu – i od wielu lat jest liderem rynku w Niemczech. Naszym celem jest sprawienie, aby życie w domu było jak najłatwiejsze i przyjemniejsze dla osób potrzebujących opieki i ich opiekuńczych krewnych oraz promowanie niezależności i mobilności. Nasze produkty są technicznie innowacyjne, trwałe i cieszą się wysoką renomą na całym świecie dzięki wysokim standardom jakości i bezpieczeństwa. Burmeier, z siedzibą główną w Hiddenhausen we wschodniej Westfalii, od 1995 roku jest odnoszącą sukcesy spółką zależną Grupy Stiegelmeyer w jej obecnej formie. Dostarczamy nasze produkty w zaledwie od 24 do 48 godzin do dowolnego miejsca w Niemczech, gdzie są potrzebne.

Kiedy osoby wymagające opieki mieszkają w domu, ich łóżko często staje się centralnym punktem codziennego życia. Spanie, posiłki, telewizja, rozmowy – w łóżku do opieki długoterminowej wiele się dzieje. Dlatego łóżko powinno tworzyć atmosferę bezpieczeństwa poprzez komfort i przytulność, sprzyjać mobilności podopiecznego i odciążać opiekujących się nim bliskich. Łóżka Burmeier spełniają te wymagania. Cenimy wysoki poziom bezpieczeństwa, wiele pomocnych funkcji, atrakcyjny design i bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Łóżka do opieki długoterminowej firmy Burmeier zapewniają lepszą jakość życia. Najlepsza możliwa opieka we własnym łóżku.

Wiele osób w podeszłym wieku lub chorych korzysta z zalet elektrycznie regulowanego łóżka do opieki długoterminowej. Ale droga do tego jest czasami trudna. Pożegnanie z własnym, ukochanym łóżkiem oznacza dużą zmianę. Elektrycznie regulowane wkładki do łóżek z serii Lippe stanowią przekonujące rozwiązanie tego delikatnego problemu. Można je po prostu umieścić w znanej już ramie łóżka i w większości pozostają tam niewidoczne. Ale ich wspomagający i prozdrowotny wpływ na pensjonariuszy i opiekunów jest znaczący.

Praktyczny towarzysz każdego łóżka
Gdy osoby wymagające opieki rzadko wstają z łóżka, tym bardziej ważne jest, aby codzienne sprawy były w zasięgu ręki. Nasze przytulne szafki nocne oferują miejsce do przechowywania i półki na przybory do pielęgnacji, książki i czasopisma, telefony lub radio. Z ich pomocą mieszkaniec może znacznie łatwiej uczestniczyć w życiu codziennym. Rozkładane stoliki nadłóżkowe z regulacją wysokości są również idealne do spożywania posiłków w łóżku. Dzięki kółkom szafki nocne można z łatwością wykorzystać w dowolnym miejscu.

Stolik nocny Arminius oferuje dużo miejsca do przechowywania przy łóżku. Obrotowy blat łóżka jest idealny jako mównica.
Arminiusz -Praktyczny pomocnik w życiu codziennym

Stolik nocny Varus to największy mały stolik w ofercie Burmeier: mimo niewielkich wymiarów oferuje dużo miejsca.
Warus Oszczędność miejsca i funkcjonalność.

Innowacyjne akcesoria do pielęgnacji domowej
Piękny, wygodny i praktycznie urządzony dom to najlepszy warunek dobrej opieki domowej. Łóżko odgrywa w tym ważną rolę. Dzięki naszym oryginalnym akcesoriom wysokiej jakości łóżka do opieki długoterminowej firmy Burmeier można zaprojektować jeszcze bardziej indywidualnie i ułatwić sobie codzienne życie. Odkryj nasze atrakcyjne oferty!

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Call Now Button