Prometal Elbur

Prometal Elbur to polski producent łóżek rehabilitacyjnych elektrycznych. Firma oferująca wysokiej jakości łóżka, które są przeznaczone dla osób starszych oraz dla pacjentów z późniejszymi ruchowymi, potrzebujących dodatkowej opieki i rehabilitacji.

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne wytwarzane przez Prometal Elbur, które zapewniają wysoką jakość wykonania oraz innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne. Są one wyposażone w elektryczne sterowanie pozycją, co pozwala na płynną konfigurację łóżka, a pacjentowi maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Produkty Prometal Elbur zostały dodane z myślą o potrzebach pacjentów oraz chorych. Łóżka zapewnia funkcje wspierające opiekę nad chorym, taką jak regulacja wysokości, nachylenia działania i nóg, podnoszenie oparcia i innych elementów.

Firma oferuje szeroki wybór łóżek rehabilitacyjnych, dostosowanych do różnych potrzeb pacjentów i różnych typów urządzeń medycznych. Produkty Prometal Elbur to gwarancja wysokiej jakości, bezpieczeństwa i bezpieczeństwa użytkowania.

Producent Łóżek Rehabilitacyjnych

Elbur to producent wysokiej jakości  łóżek rehabilitacyjnych, szafek przyłóżkowych oraz mebli obiektowych.

Specjalizujemy się w produkcji łóżek rehabilitacyjnych sterowanych elektrycznie projektowanych i wytwarzanych w oparciu o najnowsze standardy i normy dotyczące łóżek medycznych.

Elbur – zawsze blisko ludzi

Elbur to ekspert w zakresie projektowania i produkcji łóżek do opieki długoterminowej, szafek i stolików przyłóżkowych oraz podnośników pacjenta. Doskonale rozumiemy, że nasze wyroby powstają dla wyjątkowo wymagających odbiorców i dlatego nieustannie zadajemy sobie pytanie, jak lepiej sprostać ich potrzebom? Jak sprawić, by ich codzienne życie było łatwiejsze? Co zrobić, by nasze produkty dawały pacjentom jeszcze większą niezależność oraz maksymalnie ograniczały wysiłek opiekunów? Dzięki pełnej koncentracji na ich potrzebach tworzymy produkty, które mają wspólny mianownik: wszystkie pozwalają stworzyć przyjazne, bezpieczne i godne warunki poprawiające jakość życia.

20 lat doświadczenia na rynku międzynarodowym

Od niemal 20 lat łączymy doświadczenie z pasją i innowacyjnością. Stworzyliśmy szeroki katalog zróżnicowanych rozwiązań, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych klientów: zarówno placówek opiekuńczo leczniczych, placówek medycznych, jak i osób prywatnych, które pragną nadal przebywać w środowisku domowym. Nasze wyroby znajdują uznanie w Europie i na świecie. Można je spotkać w większości krajów Unii Europejskiej, jak również w Australii czy na Dalekim Wschodzie.

Niezawodność i bezpieczeństwo produktów

Nasza filozofia produkcji kompleksowej, polegającej na przygotowaniu konstrukcji naszych wyrobów od podstaw, a nie tylko ostatecznego montażu komponentów, pozwala na bezkompromisowe podejście do jakości. Łączymy sprawdzone i nadzorowane w naszej firmie technologie z komponentami renomowanych, uznanych w Europie i świecie dostawców. Utrzymywany i ciągle doskonalony przez nas medyczny system zarządzania jakością EN ISO 13485 w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych, certyfikowany przez firmę TÜV Rheinland stanowi wyznacznik
naszej filozofii bezpieczeństwa.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Call Now Button