Reha Partner

Reha Partner to firma w segnencie sprzedaży i dystrybucji sprzętu medycznego oraz świadczeniu usług z zakresu rehabilitacji. Firma działa na rynku od ponad 20 lat i została uznana przez klientów dzięki wysokiej jakości uzyskiwania produktów oraz profesjonalnej wydajności.

Oferta Reha Partner obejmuje szeroki wybór urządzeń medycznych, w tym łóżka szpitalne, wózki inwalidzkie, kule ortopedyczne, aparaty do elektrostymulacji mięśni czy urządzenia do fizykoterapii. Firma oferuje również wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych, w tym stoły, krzesła i inne wsparcie akcesoria.

Reha Partner zapewnia nie tylko sprzedaż sprzętu medycznego, ale także wsparcie dla klientów. W ramach świadczenia usług firma dostarcza się między innym serwisem urządzeń, dostarczaniem części pomocniczych oraz szkoleniami dla urządzeń pomocniczych w zakresie obsługi i użytkowania sprzętu.

Firma Reha Partner dba o najwyższą jakość swoich produktów i usług oraz o zadowolenie swoich klientów. Dzięki temu firma cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku i najniższymi opiniami swoich klientów.

Wyświetlanie jednego wyniku

Call Now Button