Thyssenkrupp Elevator

Firma Thyssenkrupp działa już od 1976 roku. Zaczynała od niewielkiego projektu wyciągu krzesełkowego. Po wielu latach sumiennej i efektywnej pracy przekształciła się w wiodącą marką na globalnym rynku sprzętu rehabilitacyjnego, gdzie prym wiodą krzesełka schodowe i windy domowe. Od 1999 roku stała się częścią globalnego giganta technologicznego Thyssenkrupp, a dziś, jako oddział resellerski ThyssenKrupp Access Ltd., zaopatruje sieć partnerów na całym świecie w windy schodowe, windy platformowe i windy domowe. Siedziba firmy znajduje się w Stockton-on-Tees, w północno-wschodniej Anglii, jednym z najbardziej dynamicznych i skoncentrowanych na świecie regionów Wielkiej Brytanii.

Krzesełka schodowe Thyssenkrupp zostały ocenione z myślą o osobach, które mają trudności z poruszaniem się po schodach z powodu niepełnosprawności, starszego wieku lub innych ograniczeń fizycznych. Stanowią one wygodne, praktyczne i bezpieczne rozwiązanie, które należy wykorzystać pokonując zarówno proste, jak i krętych.

Produkty Thyssenkrupp są solidne, wykonane i precyzyjnie wykonane. korzystając z zaawansowanych technologii, krzesełka schodowe są projektowane z myślą o komforcie i zdrowiu użytkownika. Są wyposażone w konstrukcje, trwałe systemy trwałe oraz instalacje, które działają i działają podczas jazdy po schodach.

Krzesełko schodowe winda HomeGlide dla seniora

Krzesełko schodowe winda ACORN SuperGlide 130 dla seniora

Krzesełko schodowe winda Flow X dla seniora

Krzesełko schodowe winda Flow 2 A dla seniora

Asortyment firmy cechuje się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Producenci przykładają dużą wagę do materiałów, z jakich będą powstawać windy i platformy. Wpłynie to bowiem na ich ergonomię, estetykę, a nawet bezpieczeństwo. Lepsze materiały to także niższa waga urządzeń, co ma nie lada znaczenie w przypadku ich transportu, a nawet płynnego działania automatyki. Krzesełka przyschodowe i platformy przyschodowe są projektowane zarówno na schody zabiegowe, jak i proste. Na uwagę zasługuje ich niewielki rozmiar, ponieważ po złożeniu nie zajmują wiele miejsca, pozwalając innym użytkownikom na swobodne i nieskrępowane korzystanie ze schodów. Sprzęt angielskiego producenta jest w pełni zautomatyzowany i nowoczesny, o czym świadczą choćby montowane na podłokietnikach joysticki czy piloty zdalnego sterowania. Są bardzo funkcjonale i stanowią pożądany element urządzeń rehabilitacyjnych, ponieważ osoby niepełnosprawne nie są zdolne do nadmiernego wysiłku.

Obecnie szczególnym wyróżnikiem sprzętu rehabilitacyjnego, zwłaszcza platform przyschodowych i wind domowych, jest sposób ich montażu. Ważne jest, aby były instalowane bez ingerencji w konstrukcję budynku, najlepiej jeśli odbędzie się to dyskretnie i estetycznie. Dlatego montuje się najpierw szynę, po której będzie się poruszać dane urządzenie. Wiele projektów wykonywanych jest indywidualnie na potrzeby konkretnego domu mieszkalnego czy budynku użyteczności publicznej. Projektanci firmy od lat pracują nad niezawodnym działaniem sprzętu rehabilitacyjnego, ich szeroką funkcjonalnością oraz długą żywotnością. Te unikatowe rozwiązania pozwalają na poprawę codziennego funkcjonowania osób z deficytem ruchu i umożliwiają likwidowanie barier architektonicznych, jakimi wciąż są otoczeni.
Call Now Button