MDH

MDH to polska firma, która produkuje i sprzedaje sprzęt medyczny i rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych. Firma ma swoją siedzibę w Łodzi i działa na rynku od ponad 20 lat. Firma ma za cel likwidację barier architektonicznych i ułatwianie codziennego funkcjonowania osobom z ograniczoną mobilnością. Firma oferuje wysokiej jakości produkty, które są niezawodne, funkcjonalne i komfortowe.

MDH jest znana przede wszystkim z produkcji sprzętu rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych, które są dostępne w różnych modelach i wersjach. Podnośniki służą do transportowania i pozycjonowania osób niepełnosprawnych w różnych sytuacjach, np. z łóżka do wanny, z wózka do samochodu, z podłogi do stojaka itp. Podnośniki są wykonane z tytanu lub aluminium i mają różne opcje regulacji i akcesoriów.

MDH produkuje także wózki elektryczne dla osób niepełnosprawnych, które umożliwiają samodzielne poruszanie się po różnych terenach. Wózki elektryczne MDH mają nowoczesną konstrukcję, lekką ramę, pompowane koła, amortyzatory, oświetlenie drogowe, hamulce elektromagnetyczne i jednostkę sterującą typu Shark II. Wózki elektryczne MDH są dostępne w modelach takich jak PCBL Modern, PCBL Deluxe, LIMBER i SCRUBBY.

MDH oferuje także inny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych, taki jak schodołazy, łóżka rehabilitacyjne, krzesełka schodowe, wózki ręczne, wózki dla dzieci, balkoniki, skutery elektryczne i ortezy. Wszystkie te produkty są dostępne w różnych modelach i opcjach.

MDH to firma, która dba o potrzeby i satysfakcję swoich klientów. Firma oferuje także możliwość wypożyczenia lub finansowania sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Firma ma także bogatą galerię swoich realizacji i filmów prezentujących działanie swoich produktów. Firma zachęca do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do odwiedzenia jej strony internetowej. MDH to firma godna zaufania i polecenia. 😊

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Call Now Button