Quickie

Quickie Wheelchairs jest własnością i jest obsługiwana przez profesjonalistów z branży z ponad 35-letnim bezpośrednim doświadczeniem w dostarczaniu klientom wszelkiego rodzaju domowego sprzętu medycznego. Nasza specjalność rozrosła się od sprzętu stricte rehabilitacyjnego dla nowego użytkownika do pełnej linii produktów, od ultralekkich wózków inwalidzkich i pomocy ambulatoryjnych po artykuły urologiczne i opatrywanie ran.

Quickie Wheelchairs dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom internetowym produkty najwyższej jakości dostępne od najlepszych dostawców w branży. Nasza linia produktów online stale się rozwija, aby sprostać Twoim potrzebom. Aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów, posiadamy kompleksową linię produktów do natychmiastowej wysyłki.

Niezależnie od tego, czy robisz zakupy dla siebie, bliskiej osoby lub przyjaciela, Quickie Wheelchairs jest tutaj, aby zaspokoić Twoje najpilniejsze potrzeby. Zachęcamy do przeglądania naszej witryny i przekazywania nam sugestii, w jaki sposób możemy lepiej Ci służyć.

Ręczne wózki inwalidzkie QUICKIE

Chcesz, aby najnowocześniejsza technologia wózków inwalidzkich nadążała za wymaganiami Twojego aktywnego życia. Od ponad 30 lat QUICKIE słucha, bada, testuje i dostarcza. Nasz asortyment składanych i sztywnych aktywnych wózków inwalidzkich można w dużym stopniu dostosować do potrzeb użytkownika i jego aktywnego trybu życia. Dzięki najnowocześniejszemu wzornictwu, doskonałej wydajności i spersonalizowanej konstrukcji QUICKIE umożliwia życie bez ograniczeń.

Wózki inwalidzkie QUICKIE o napędzie elektrycznym

Zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, elektryczne wózki inwalidzkie QUICKIE mają wydajność i zwrotność, dzięki którym dotrzesz tam, gdzie chcesz. Nasze elektryczne wózki inwalidzkie są przeznaczone do niezależnego życia i są dostępne z wieloma podstawami napędowymi, systemami siedzeń i rozszerzalnymi systemami sterowania. Z elektrycznym krzesłem QUICKIE zawsze będziesz mieć kontrolę nad swoją niezależnością.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Call Now Button