Sunrise Medical

Sunrise Medical jest światowym liderem w produkcji i dystrybucji wózków manualnych, elektrycznych i dziecięcych, skuterów oraz poduszek i oparć Jay. Sunrise Medical jest światowym liderem w rozwoju, wzornictwie, produkcji i dystrybucji wózków manualnych, elektrycznych, skuterów, jak i standardowych i niestandardowych siedzisk i systemów pozycjonowania.

Poprawa życia ludzi jest częścią naszego DNA. Od 1983 roku jesteśmy pionierami ery wysokowydajnych wózków inwalidzkich, kwestionujemy konwencje i wprowadzamy innowacje. Dziś Sunrise Medical jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych na całym świecie liderów branży w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji produktów mobilnych.

Sunrise Medical jest liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży innowacyjnych, wysokiej jakości produktów i usług związanych z mobilnością.
Sunrise Medical jest światowym liderem w opracowywaniu, projektowaniu, produkcji i dystrybucji ręcznych wózków inwalidzkich, elektrycznych wózków inwalidzkich, skuterów inwalidzkich, urządzeń wspomagających poruszanie się oraz standardowych i niestandardowych systemów siedzenia i pozycjonowania. Sunrise Medical wytwarza produkty we własnych zakładach w Wielkiej Brytanii, Meksyku, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Holandii, Polsce, Norwegii, Australii i Chinach.

Nasze kluczowe produkty, sprzedawane pod zastrzeżonymi markami Quickie, Zippie, Breezy, Sterling, JAY, Coopers i Lomax, są sprzedawane za pośrednictwem sieci dealerów lub dystrybutorów produktów medycznych do opieki domowej w ponad 130 krajach. Siedziba Sunrise Medical znajduje się w Malsch w Niemczech; z siedzibą w Ameryce Północnej w Fresno w Kalifornii. Firma zatrudnia 2200 współpracowników na całym świecie.

Odpowiedzialność za środowisko naturalne
Firma Sunrise Medical ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie naszego wpływu na środowisko. Właśnie dlatego nasz zakład produkcyjny w Wielkiej Brytanii posiada certyfikat ISO 14001:2015 i posiada zorganizowany system zarządzania środowiskowego w celu zarządzania naszym wpływem na środowisko.

Polityka etycznych dostawców
Sunrise Medical wierzy w pozyskiwanie towarów i usług wyłącznie od dostawców, którzy działają w sposób etyczny i podzielają nasze aspiracje w zakresie standardów jakości. Dowiedz się więcej o naszych podstawowych oczekiwaniach i wymaganiach wobec dostawców.

Zarządzanie jakością
W 1992 roku firma Sunrise Medical UK została pierwszym producentem wózków inwalidzkich, któremu przyznano certyfikat ISO 9001. Od tego czasu utrzymanie skutecznego Systemu Zarządzania Jakością stało się kluczowym zobowiązaniem naszej działalności.

Współczesne niewolnictwo
Sunrise Medical w pełni popiera cele ustawy o współczesnym niewolnictwie z 2015 r. i zobowiązuje się do działania wolnego od niewolnictwa i handlu ludźmi. Mamy podejście zerowej tolerancji dla niewolnictwa i handlu ludźmi w jakiejkolwiek formie, w dowolnej części naszej działalności lub łańcucha dostaw.

Zarządzanie jakością
Kluczowym elementem naszej działalności jest stosowanie uznanego systemu zarządzania jakością, co pozwala zwiększać zadowolenie klientów i spełniać ich oczekiwania.

Wyświetlanie 1–20 z 23 wyników

Call Now Button