Vermeiren

VERMEIREN – Producent sprzętu dla osób niepełnosprawnych. VERMEIREN, producent wózków inwalidzkich od 1957 roku, jest znaczącym graczem w świecie sprzętu medycznego. Przez lata grupa VERMEIREN wyspecjalizowała się w produkcji wózków inwalidzkich, łóżek pielęgnacyjnych, krzeseł kubełkowych, krzeseł komfortowych i wszelkich innych produktów, które mogą towarzyszyć pacjentowi lub użytkownikowi w utrzymaniu jego autonomii i mobilności.Producent, który zapewnia ręczne i elektroniczne wózki inwalidzkie oraz produkty do pielęgnacji domowej dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej w celu poprawy ich życia społecznego i zwiększyć niezależność.

Duże doświadczenie i nowoczesne technologie pozwalają nam spełnić najwyższe normy i standardy. Produkujemy sprzęt oferujący wysoki komfort dla użytkownika . Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo; posiadamy certyfikaty TUV oraz przeprowadzane z pozytywnym rezultatem testy zderzeniowe na nasze wózki tzw. CRASH Test.

JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Doświadczenie naszych pracowników, kompetentna kadra inżynierska i wdrożone systemy jakościowe sprawiają, że nasze produkty charakteryzują się niezawodnością, wysoką precyzją i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Nowoczesne technologie w produkcji, lasery do cięcia blach oraz rur o różnym przekroju, roboty spawalnicze gwarantują powtarzalność i solidność wykonania.

ZADOWOLENIE

Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Dowodem na to jest eksport naszych w wózków na wszystkie rynki świata łącznie z tymi najbardziej wymagającymi jak np. Szwajcaria.
Zadowolenie to również obsługa posprzedażna. Naszą zaletą jest to, że produkujemy w Polsce a co za tym idzie gwarantujemy stały dostęp do części zamiennych i serwisu.

Produkty vermeiren

Nasze produkty są szeroko testowane w uznanych instytutach badawczych w Niemczech, Holandii i Francji (TÜV, T.N.O. i C.E.R.A.H.).
Oprócz produkcji ręcznych i elektronicznych wózków inwalidzkich, Vermeiren dostarcza również produkty do pielęgnacji domowej, takie jak łóżka, krzesła nocne, rollatory, hulajnogi, podnośniki dla pacjentów itp.
Wszystkie nasze produkty posiadają znak CE. Od roku narodzin 1957 podstawowa zasada pozostaje niezmienna, a mianowicie, że wózki inwalidzkie muszą być dostosowane do użytkownika, a nie odwrotnie. Stosowany przez nas tzw. system modułowy pozwala na szybki i łatwy montaż wózka tak, aby spełniał on osobiste potrzeby i wygodę użytkownika wózka. Do naszej produkcji wykorzystujemy stal i aluminium.

DOŚWIADCZENIE KOMFORT, BEZPIECZEŃSTWO, TRWAŁOŚĆ – prawie 60 letnia historia produkcji wózków inwalidzkich.
Olbrzymie doświadczenie na rynku w badaniu preferencji i potrzeb osób poruszających się na wózkach doprowadziło do stworzenia oferty produktowej oraz poszerzenie jej o inne pomoce oraz łóżka rehabilitacyjne.
Europejskie zespoły ds. rozwoju i projektowania są wyposażone w precyzyjne, zaawansowane technologicznie narzędzia, co zapewnia niezawodność i jakość każdego produktu wytwarzanego przez VERMEIREN.
Dziś VERMEIREN to grupa zatrudniająca ponad 750 pracowników z oddziałami w Europie i Azji. VERMEIREN dostarcza produkty na sprzedaż w ponad 45 krajach na całym świecie.

Strategia

W Belgii Vermeiren jest liderem na rynku ręcznych, elektronicznych wózków inwalidzkich, skuterów i produktów do pielęgnacji domu. Daje to solidną  podstawę do rozwoju globalnej sieci. Naszym priorytetem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów w połączeniu z dobrą obsługą posprzedażową. Kultura korporacyjna Vermeiren opiera się na czterech filarach:

  • Możliwość dostosowania
  • Zorientowany na jakość
  • Uwaga na pracowników
  • Wykorzystanie nowych technologii

Wyświetlanie 1–20 z 50 wyników

Call Now Button